Kočárek Uppababy Vista

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Novalena
Povídálka 25 příspěvků 16.03.18 09:24
Kočárek Uppababy Vista

Dobrý den, má prosím někdo zkušenosti s kočárkem Uppababy Vista? Dost se mi líbí, ale ráda bych znala zkušenost někoho, kdo už měl možnost vyzkoušet. Díky moc :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 17.03.18 16:23

Ano mam, co potrebujes vedet?

Novalena
Povídálka 25 příspěvků 19.03.18 10:47

Ahoj, děkuju. No zajímá mě hlavně, jestli je kočárek vhodný do terénu - nerovné cesty (polňačky, lesní cesty a tak) a pak jak jsi s ním spokojená uživatelsky. Jestli Ti na něm něco vadí. Taky by mě zajímalo, jestli Ti vyhovuje velikost korby i sporťáku - sporťáček se mi zda úzký - jestli třeba roční dítě v zimě ve fusaku má v kočárku pohodlí? Díky za Tvé zkušenosti :-)

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 19.03.18 15:04

Ano je do terenu, je odpruzeny az az. Spokojena jsem s nim velmi, vejde se tam i 3 lete dite ve fusaku, korbicka mensi je, ale ja nikdy nebyla na velke korby, je ale krasne hluboka, kocarek ma plno vychytavek pro maminky. Odkud jsi? Je k zakoupeni a prohlednuti na Chodove v Praze v prodejne kde prodavaji i servisuji jako jedini jane a uppu. Kdyztak staci na netu zadat Handy Praha a vyjede ti vse i parametry a jsou tam velmi mili.

Novalena
Povídálka 25 příspěvků 19.03.18 15:18

Tak to je super zpráva! Já se právě rozhoduju mezi ním a Jané Crosswalk - Uppa se mi líbí moc designově, teď i navíc nová kolekce 2018 má být o 5 cm delší v korbičce. V Handy jsem byla právě, tak jsem oba omrkla a zajímají mě uživatelský zkušenosti. Tak teď už se jen rozhodnout pro jeden z nich :-) Díky moc!!! :palec:

Esterhaziova
Nováček 5 příspěvků 19.03.18 15:23

Jee, holky, to jsem rada, ze jsem zrovna narazila na tuhle diskuzi. Resim to same. Rozhoduju se mezi bugaboo fox a uppababy vista. Uppa se mi libi moc, jen me trosku desi ta mala korbicka. Rodime v cervenci, takze predpokladam, ze na zimu uz mam smulu. Zaroven mi u toho bugaboo prijdou super velky ty kola. Luucanam123 pokud rikas, ze uppa bohate na teren staci, tak to zni pozitivne. Nas totiz cekaji hlavne jizdy po terenu…

Novalena
Povídálka 25 příspěvků 19.03.18 15:31

@Esterhaziova No mám to stejně, taky chci kočárek víceméně do terénu a ta Uppa je nádherná, má i super košík a spoustu dalších vychytávek - zdá se mi, že je to první kočár, u kterého někdo přemýšlel, když ho navrhoval :-) Ony ty korby jsou obecně hodně malé u většiny kočárků, taky mě to překvapuje, ale říkám si, že sporťák budu využívat déle, tak spíš řeším jeho velikost. Ale ta korba má být teď v té nové kolekci o něco delší, ale na šířku stejná.
Já mám pořád vsugerováno, že na terén jsou nejlepší nafukovací kola, ale ty už dneska většina kočárků nemá (jen ty polské, což nechci), tak se trochu těch gumových bojím. Ale stejně to asi risknu :-)

Esterhaziova
Nováček 5 příspěvků 19.03.18 15:56

@Novalena mne se ta uppa taky moc libila. Ale nemohla jsem verit, ze vazi skoro o tri kila vic nez fox-prisla mi fakt lehounka a krasne se ovladala. Myslim, ze kdyztak asi pujdu do te 2017,moc rozdilu jsem tam nenasla a 5cm uz je prd :) taky se mi libi, jak je ta korbicka hezky vysoko. Jeste to necham ulezet a v kvetnu to rozseknu, ale asi vyhraje uppa ;)

Miyaq
Povídálka 12 příspěvků 31.07.18 07:44
Uppababy vista double

Ahoj holky, nemate nekdo zkusenosti z kocarkem v sourozenecke verzi? Predevsim by me zajimalo, jak si vede v praze, chodniky, obrubniky, MHD?

Novalena
Povídálka 25 příspěvků 31.07.18 08:29
Zklamání z kočárku

@Miyaq ahoj, nemám sice kočárek double sourozenecký, ale koupili jsme Vistu pro jedno dítě. Kočárkem jsem velmi zklamaná, co se jizdních vlastností týká. Není kočár do terénu, přestože se v Handy Praha cachnovali, že určitě ano, že je skvěle odpružený a terén zvládne, ale s tím kočárkem se nedá jet ani po hrubší zámkovce. Dítě v něm nadskakuje, konstrukce kočárku ve spojích rachotí a madlo na nerovnostech pak až brní do ruky.
Kočárek je designově nádherný, líbí se mi jeho vychytávky jako sluneční clony, vysoký košík atd., ale je to kočárek maximálně do nákupáku :-( Bohužel jsme ho museli hned po první jízdě prodat a koupit jiný - a to fakt nejezdíme nikde v oranicích nebo v lese přes kořeny stromů …

Miyaq
Povídálka 12 příspěvků 03.08.18 22:02

@Novalena
Jj, slysela jsem to taky. Ale v te nove verzi 2018 by to pry melo byt spravene. Tak nevim

Maledivy
Nováček 10 příspěvků 02.10.18 11:26
Nove zkušenosti

Ahoj, velice uvažuji nad koupí Uppababy Vista 2018. Máte někdo nějaké nové zkušenosti prosím? Chtěla bych kočárek, který zvládne i lehčí terén a taky trochu designovku. Vista je hodně dobře hodnocená v USA a Austrálii a moc se mi líbí. Druhá volba je pak Bugaboo Fox, který je ale zase o sedm tisíc dražší. Děkuji za postřehy. :)

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 02.10.18 11:33

@Maledivy Ahoj, spis co od nej ocekavas? My se take rozhodovali mezi temito dvouma a nakonec vyhral uplne jiny, ale to diky pristupu v jedne prodejne s Bugaboo. Ale u rodicu je Vista, akorat starsi.

Maledivy
Nováček 10 příspěvků 02.10.18 11:43

@Luucanam123 já ti ani nevím, co bych od něj měla očekávat. Hezký kočárek, který něco vydrží a není tak těžký, protože jsme poměrně malá. Líbil se mi Joolz, ale ten je prý opravdu jen do města. Neříkám, že s kočárem chceme provozovat nějaký extrémní sporty, ale určitě chceme i na lesní cesty nebo mimo město. Bugaboo Fox je lehký, ale zase tak se mi nelíbí a je zase o dost dražší. Ta Vista je hodně dobře hodnocená na zahraničních webech. 8o děkuji

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 02.10.18 11:53

Je treba zvazit i treba tvoji a partnerovu vysku, Vista i Fox zvladnou teren v pohode, zadny kocarek ti bez drncani nezvladne rozbouranou cestu atd. Spis ti reknu me poznatky. Joolz jak zminujes pro me nekvalitne udelane detaily, takove vachrlate, i kdyz design povedeny, Vista ma skvely kosik, ne uplne moc mista ve sportaku, na delku to jde, ale siroky moc neni, ale pokud treba planujes dve ditka po sobe nebo dvojcatka, dobra volba, Fox je velmi kvalitni, nikde nic zbytecneho, korbicka nizko pro meho 196 cm muze a take drazsi. My nakonec sli do Britax go next 2. Dali jsme za nej 25 tisic i s autosedackou. Ten je zase spicka v severskym statech. Vysoko korba, velmi prostorny sportak, obrovsky kos. Hodne drobnych vychytavek, kapsicky, odrazky, clony, skladnost atd. Me se ze zacatku nelibil sportak, ale uz bych nemenila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >