Kočárek Uppababy Vista

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Novalena
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 09:24
Kočárek Uppababy Vista

Dobrý den, má prosím někdo zkušenosti s kočárkem Uppababy Vista? Dost se mi líbí, ale ráda bych znala zkušenost někoho, kdo už měl možnost vyzkoušet. Díky moc :dance:

Reklama

Reakce:

Luucanam123
Povídálka 19 příspěvků 17.03.18 16:23

Ano mam, co potrebujes vedet?

Novalena
Povídálka 15 příspěvků 19.03.18 10:47

Ahoj, děkuju. No zajímá mě hlavně, jestli je kočárek vhodný do terénu - nerovné cesty (polňačky, lesní cesty a tak) a pak jak jsi s ním spokojená uživatelsky. Jestli Ti na něm něco vadí. Taky by mě zajímalo, jestli Ti vyhovuje velikost korby i sporťáku - sporťáček se mi zda úzký - jestli třeba roční dítě v zimě ve fusaku má v kočárku pohodlí? Díky za Tvé zkušenosti :-)

Luucanam123
Povídálka 19 příspěvků 19.03.18 15:04

Ano je do terenu, je odpruzeny az az. Spokojena jsem s nim velmi, vejde se tam i 3 lete dite ve fusaku, korbicka mensi je, ale ja nikdy nebyla na velke korby, je ale krasne hluboka, kocarek ma plno vychytavek pro maminky. Odkud jsi? Je k zakoupeni a prohlednuti na Chodove v Praze v prodejne kde prodavaji i servisuji jako jedini jane a uppu. Kdyztak staci na netu zadat Handy Praha a vyjede ti vse i parametry a jsou tam velmi mili.

Novalena
Povídálka 15 příspěvků 19.03.18 15:18

Tak to je super zpráva! Já se právě rozhoduju mezi ním a Jané Crosswalk - Uppa se mi líbí moc designově, teď i navíc nová kolekce 2018 má být o 5 cm delší v korbičce. V Handy jsem byla právě, tak jsem oba omrkla a zajímají mě uživatelský zkušenosti. Tak teď už se jen rozhodnout pro jeden z nich :-) Díky moc!!! :palec:

Esterhaziova
Nováček 2 příspěvky 19.03.18 15:23

Jee, holky, to jsem rada, ze jsem zrovna narazila na tuhle diskuzi. Resim to same. Rozhoduju se mezi bugaboo fox a uppababy vista. Uppa se mi libi moc, jen me trosku desi ta mala korbicka. Rodime v cervenci, takze predpokladam, ze na zimu uz mam smulu. Zaroven mi u toho bugaboo prijdou super velky ty kola. Luucanam123 pokud rikas, ze uppa bohate na teren staci, tak to zni pozitivne. Nas totiz cekaji hlavne jizdy po terenu…

Novalena
Povídálka 15 příspěvků 19.03.18 15:31

@Esterhaziova No mám to stejně, taky chci kočárek víceméně do terénu a ta Uppa je nádherná, má i super košík a spoustu dalších vychytávek - zdá se mi, že je to první kočár, u kterého někdo přemýšlel, když ho navrhoval :-) Ony ty korby jsou obecně hodně malé u většiny kočárků, taky mě to překvapuje, ale říkám si, že sporťák budu využívat déle, tak spíš řeším jeho velikost. Ale ta korba má být teď v té nové kolekci o něco delší, ale na šířku stejná.
Já mám pořád vsugerováno, že na terén jsou nejlepší nafukovací kola, ale ty už dneska většina kočárků nemá (jen ty polské, což nechci), tak se trochu těch gumových bojím. Ale stejně to asi risknu :-)

Esterhaziova
Nováček 2 příspěvky 19.03.18 15:56

@Novalena mne se ta uppa taky moc libila. Ale nemohla jsem verit, ze vazi skoro o tri kila vic nez fox-prisla mi fakt lehounka a krasne se ovladala. Myslim, ze kdyztak asi pujdu do te 2017,moc rozdilu jsem tam nenasla a 5cm uz je prd :) taky se mi libi, jak je ta korbicka hezky vysoko. Jeste to necham ulezet a v kvetnu to rozseknu, ale asi vyhraje uppa ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama