Reklama

JOIE Muze 2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 16:06
JOIE Muze 2017

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat zda s tímto kočárkem nemáte někdo zkušenosti? Pokud ano doporučili by jste ho? A pokud ne s jakym jste spokojeni? Dost mě totiž udivila ta cena 2800kc. :nevim:

Máte zkušenost s Joie Muze Uni?

Reklama

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 327 příspěvků 5 inzerátů 22.03.18 16:32

@Ajena16
Ja ho mám, koupila jsem si ho jako druhý kočárek k Baby jogger summit X3, který se mi nechce tahat na kratší vzdálenosti, protože máme malý výtah a Joie se mi do výtahu dá.
Jinak, když chci jet MHD nebo někam na dýl, tak ne. Synovi není pohodlný, ty kolečka jsou opravdu malinká a cítí každou nerovnost. Teď v zimě po neodklizeném chodníku to se nedalo vůbec. Ale je aretace kol, špatně se neřídí. Má velkou boudičku, proti sluníčku ideál.
Je to spíš takový kočárek pokud už dítě i chodí samo a máte ho jako jistotu, aby jste ho nemusela tahat na rukách.
Za tu cenu se mi vyplatil

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama