JOIE Muze 2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 40 příspěvků 22.03.18 16:06
JOIE Muze 2017

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat zda s tímto kočárkem nemáte někdo zkušenosti? Pokud ano doporučili by jste ho? A pokud ne s jakym jste spokojeni? Dost mě totiž udivila ta cena 2800kc. :nevim:

Máte zkušenost s Joie Muze Uni?

Reklama

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 267 příspěvků 7 inzerátů 22.03.18 16:32

@Ajena16
Ja ho mám, koupila jsem si ho jako druhý kočárek k Baby jogger summit X3, který se mi nechce tahat na kratší vzdálenosti, protože máme malý výtah a Joie se mi do výtahu dá.
Jinak, když chci jet MHD nebo někam na dýl, tak ne. Synovi není pohodlný, ty kolečka jsou opravdu malinká a cítí každou nerovnost. Teď v zimě po neodklizeném chodníku to se nedalo vůbec. Ale je aretace kol, špatně se neřídí. Má velkou boudičku, proti sluníčku ideál.
Je to spíš takový kočárek pokud už dítě i chodí samo a máte ho jako jistotu, aby jste ho nemusela tahat na rukách.
Za tu cenu se mi vyplatil

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama