JOIE Muze 2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajena16
Stálice 54 příspěvků 22.03.18 16:06
JOIE Muze 2017

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat zda s tímto kočárkem nemáte někdo zkušenosti? Pokud ano doporučili by jste ho? A pokud ne s jakym jste spokojeni? Dost mě totiž udivila ta cena 2800kc. :nevim:

Jak maminky hodnotí Joie Muze Uni

Reakce:
Evelýna 1
Kecalka 407 příspěvků 5 inzerátů 22.03.18 16:32

@Ajena16
Ja ho mám, koupila jsem si ho jako druhý kočárek k Baby jogger summit X3, který se mi nechce tahat na kratší vzdálenosti, protože máme malý výtah a Joie se mi do výtahu dá.
Jinak, když chci jet MHD nebo někam na dýl, tak ne. Synovi není pohodlný, ty kolečka jsou opravdu malinká a cítí každou nerovnost. Teď v zimě po neodklizeném chodníku to se nedalo vůbec. Ale je aretace kol, špatně se neřídí. Má velkou boudičku, proti sluníčku ideál.
Je to spíš takový kočárek pokud už dítě i chodí samo a máte ho jako jistotu, aby jste ho nemusela tahat na rukách.
Za tu cenu se mi vyplatil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Přijeli Bendig nebo Bagárová, emoce se vyostřily

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >