Reklama

Jaký sporťák, ale ne britax

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karcasebkova
Stálice 74 příspěvků 30.01.18 15:58
Jaky sportak?? Ale ne britax!!

Maminky, vybiram sportak, ale uz vazne muj posledni, slovy paty, kocarek :roll:. Meli jsme baby design, dvojkocar philandted, maritu, xlander. Ted chci neco vychytaneho! Do terenu, odpruzene, polohovatelne az do lehu, dobry nanoznik, dobre cloneni a odvetravani u boudicky. Existuje takovy? Idealne aby sel po i proti smeru. Skladny.???????????? Nechci britax. Koukala jsem na Joei, TFK, bebetto, xlander…a uz nevim. Dekuji za vase napady!!

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 30.01.18 16:01

@karcasebkova My kupovali Easywalkera. Švagrová má trojkolku a my brali, 4 kolovej. Lehoučkej na ježdění po lese ideální. Polohovatelnej nánožník, dá se i do lehu. Jen se nedá proti směru, ale pochybuju že dítě ve sporťáku bude chtít koukat na tebe.

Jinak do auta super.

Příspěvek upraven 30.01.18 v 16:01

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 30.01.18 16:01

Concord Wanderer.. uz je to nekolik zpet, co jsem mela, ale byl skvely.. :srdce:

Loudy
Kecalka 312 příspěvků 30.01.18 16:03

Peg perego GT3 splňuje většinu, až na tu skladnost a možnost otočení po i proti směru. (Respektive lze i čelem k tobě, ale jen v úplném lehu.)

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 30.01.18 16:12

No splňoval by to patron fenix, ale není skladny - cena za bytelnost do terénu

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 30.01.18 16:14

@Tichošlápek Jj, taky jsem rozmýšlela. Nakonec jsme koupili Easywalker a právě skladnost a lehkost je naprosto super.

Heivka
Závislačka 3124 příspěvků 30.01.18 16:50

Všechno kromě otočení do protisměru splňuje Easywalker, my máme QTRO a musím říct, že oproti těm „hajtrám“ co mají kamarádky je to teda supersporťák :srdce:

Janli
Kelišová 5722 příspěvků 9 inzerátů 30.01.18 18:49

Mám bebetto nico a je naprosto luxusní.

karcasebkova
Stálice 74 příspěvků 01.02.18 23:20

@Janli a jak frci v terenu? A nemyslim tim spatnou silnici, ale vazne trava, sterk a pod. Dekuji, take na nej koukam.

karcasebkova
Stálice 74 příspěvků 01.02.18 23:21

@Heivka,, :mrgreen: :mrgreen: to jsi me pobavila.

svatecnice
Kelišová 6001 příspěvků 01.02.18 23:25

Co takhle nějaký Valco?

Janli
Kelišová 5722 příspěvků 9 inzerátů 01.02.18 23:49

@karcasebkova Hele, terén zatím neprověřen, mám ho opravdu chvíli, ale koukni do diskuze
https://www.emimino.cz/…rankovani/4/?…
tady ti řeknou více. Ale myslím, že to bude bez problémů, kola jsou bytelná a celkově je lehký a dobře se s ním jezdí.
Tady je seznam kočárků s otočnou korbou, taky jsem to nedávno řešila a tyhle typy jsem našla:
Gmimi grand, krasnal wiking, firkon balance, adbor vero, valco snap ultra tailor, easygo optimo, concord wanderer, babyactive XQ

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 00:06
@karcasebkova píše:
Maminky, vybiram sportak, ale uz vazne muj posledni,....­........a uz nevim. Dekuji za vase napady!!

Porsche 918 Spyder, McLaren Senna, Ferrari 812 Superfast. :roll: Nemáš zač. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >