Kočárek Moon Jet R x Valco Tailor Made Sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bastys
Kecalka 369 příspěvků 29.01.18 13:33
Moon Jet R x Valco Tailor Made Sport

Jdu si pro radu a pro zkušenosti majitelek zmiňovaných kočárků :mavam:

Dcera bude mít 17 měs. V rámci možností už ťape hezky. Teď máme X-Lander Move. Kočárek parádní, jen krapet neskladný :roll:. Ráda bych ho vyměnila za kočárek, který složím do jednoho kusu a nezabere nám to celý kufr. Nechci extra drahý kočárek, ale taky žádný šunt. Stopro chci nafukovací kola nebo alespoň nějaké lepší, mám na mysli sportovnější. Určitě budeme přes jaro-podzim využívat všechny terény. Moon má polohovací rukojeť, která mě taky láká. Jen u toho Moon nemůžu najít žádnou recenzi, zkušenosti, prostě nic. A u toho eRka vůbec.
Poraďte prosím :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6596 příspěvků 29.01.18 13:35

@Bastys Tak tyhle neznám, ale teď jsme kupovali Easywalkera quatro. Švagrová ho má a naprostá spokojenost. Je lehký, skladný a projedeš s ním všude. Do auta se z něj složí placka.
My kupovali z druhé ruky.

Petruse91
Kecalka 171 příspěvků 17.02.18 09:25

Ahojky, zkušenost nemám, ale také uvažují nad Moonem jet-r a žádné recenze jsem nenašla, tak se s dovolením vtirnu :D

Kristýna166
Povídálka 15 příspěvků 18.02.18 22:52

Ahoj, Moon jet-r mám doma už tak 2 měsíce. :-)

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 19.02.18 12:06

@Kristýna166 a??? Jak se s ním jezdí?? Je něco, co vám na něm vadí nebo naopak co oceňujete? Jak se s ním jezdí?

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 19.02.18 12:06

@Petruse91 pojedu se na něj teď podívat, tak budu porovnávat s ostatními

Petruse91
Kecalka 171 příspěvků 19.02.18 13:59

@Bastys taky se na nej pojedu podívat. Mám vyhlídlé 4 značky :)

Kristýna166
Povídálka 15 příspěvků 19.02.18 16:43

Tak jezdí se s ním skvěle(akorát v zimě je to horší). Pláštěnka k němu je hrozná není tam žádné odvětrávání nebo tak, tož budeme kupovat jinou. Je to spíše kočárek do města než do nějakého terenu lesa nebo tak. Na nerovném povrchu docela drnca. Je krásný, skladný a hlavně lehký což je bezva. Toto je náš první sporťák tak to nemohu moc srovnat s ostatníma. Ale myslím že ta tu cenu koupíte i lepší :lol:

Kristýna166
Povídálka 15 příspěvků 19.02.18 16:44

Kdyby ještě něco, klidně napište :-)

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 20.02.18 23:12

@Petruse91 a jaké kočárky jestli se můžu zeptat? Přiznám se že mám uz net sjetý xkrát a zatim buď Valco Tailor Made Sport nebo ten Moon. Britax nevim. Hodně ženský reklamuji polohovani nohou a já přemýšlím, zda to polohovani nohou bude vůbec jeste třeba :roll:

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 20.02.18 23:13

@Kristýna166 fakt tak drncá? U nás máme i kostky a chodníky taky nejsou nic moc :roll:. Ted o víkendu to nedopadne, ale snad příští ano a pojedu se podívat :think:

Kristýna166
Povídálka 15 příspěvků 22.02.18 15:47

@Bastys kdyby měl ten kočárek nafukovací kola tak by to bylo lepší si myslím. I sem přemýšlela že bych se někde koukla a koupila je, jestli to půjde. Drnca no :/ když sem jela po hrozné terénu tak sem jela fakt pomalu :-D

Kristýna166
Povídálka 15 příspěvků 22.02.18 15:50

Bych Vám to mohla třeba zkusit natočit o víkendu kdyby jste chtěla nebo tak.

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 22.02.18 22:50

@Kristýna166 a tak nemáte jen ten Moon Jet?? Protože to Jet R by mělo být se sportovními koly :think:

Kristýna166
Povídálka 15 příspěvků 23.02.18 08:30

@Bastys ne mam moon jet-r tak ty kola jsou gumová

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >