Reklama

Jaký těhotenský polštář?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 13:18
Jaký těhotenský polštář?

Ahoj, potřebovala bych poradit od někoho, kdo už s ním má nějaké zkušenosti… :oops: Vím, že takových témat je tu už hodně, ale nic aktuálního. Jaký si mám koupit těhotenský polštář? :think: Nyní ho chci pro sebe na spaní, poté na kojení miminka. :) Tak aby se hodil na obojí :) Děkuji

Reklama

Reakce:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 16.07.18 13:34

Na kojeni mi byl k prdu. Ale jako tehotensky jsem z nej neslezla od konce sedmého mesice :mrgreen: :mrgreen: . Za me jakýkoliv, hlavne ho mit :mrgreen: . Ne, se značkou poradi asi ostatni, ja uz si nepamatuji, Navic je to skoro 9 let, což uz taky neni aktuální. Jen vim, ze v tehu jsem ho zboznovala, a pak mi byl na nic. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 13:36

Já už teď muchlám peřinu a druhou na přikrytí beru příteli, takže už ho nutně potřebuji :mrgreen:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 16.07.18 13:38

Ja se nedivim :lol: Rodila jsem v zari, vedro jako prase cely leto. Takze u me 2 vetraky, polstar pod sebou a manzel dvě deky a salu, aby mu prej nezatuhnul krk. :mrgreen: :P

Maui52
Kecalka 491 příspěvků 16.07.18 13:41

Přidávám se k dotazu. Zatím vim, ze bych chtěla bez kuličkove výplně, aby to nesustilo. Ale rada bych si ho vybrala fyzicky v Praze, v nějakém obchodě, abych viděla i velikost, naducanost a tak. Přes internet se mi to kvůli tomu moc objednávat nechce. Ale v bejby obchodech se zatím absolutně nevyznám. Kde by mohl byt velký výběr?

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 16.07.18 14:00

Mám Matýska s kuličkami a příště bych brala určitě ne s kulickami ale s horní výplní.ale to je n osobnícb preferencích,kaž­dopádne ja byla max spokojená

Black91
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 16.07.18 14:28

Mam take polstar z Matysek .cz s ditym vlaknem a povlak na nej usity z jedne strany chladivy a z druhe hrejivy a nemohu vynachvalit mam ho od tretiho mesice tehotenstvi do ted (zitra termin porodu) a vazne bez nej ani ranu :srdce:

awesomeone
Kecalka 127 příspěvků 16.07.18 14:34

Já si těhu polštář pořizovat nechtěla (používala jsem misto toho obyc péřový polštář), ale v porodnici měli Matýska s kuličkami a já se zamilovala :lol: Pořídila jsem po porodu alespoň ten jejich maxi tulici polštář a maximální spokojenost. Jinak co se tyce výrobků na prcky, jsem spokojena s firmou Little Angel, taky mají kojící polštář, koukni na stránky nebo v jejich obchodech mají druhou jakost s výraznou slevou ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7620 příspěvků 16.07.18 14:39

Já koupila nějaký obyč co se mi líbil vzhledově a byl super, teď ho ukořistil syn a když ho nemá v postýlce, tak neusne, takže si budu muset pořídit druhej a opět půjdu do nějakého obyč, ale bez kuliček a pratelný potah a aby šel dole svázat tkaničkou :)

Takovýhle obyč a syn si ho vždy stočí jak spotřebuje :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 15:09

Moc všem děkuji za rady, hned se vybírá lépe :) :palec:

vahala
Povídálka 25 příspěvků 16.07.18 17:20

Ahoj, zrovna nedávno jsem si jej objednávala, konkrétně přes NatyTex, jsou jak na FB, tak mají i internetové stránky a jsem nadšená. Mají na výběr ze široké škály barev, motivů a za mě i příznivé ceny. :dance:
Zatím nevím, co na něj bude říkat prcek, ale maminka je spokojená a relativně vyspaná :mrgreen:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10887 příspěvků 16.07.18 18:31

Dobrý den,

jen připomínám, že těhotenský a kojicí polštář najdete za pár kaček také v Bazaru eMimina.

Tak příjemné nakupování! :mavam:
adminka Eliška

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 17.07.18 17:55
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit od někoho, kdo už s ním má nějaké zkušenosti… :oops: Vím, že takových témat je tu už hodně, ale nic aktuálního. Jaký si mám koupit těhotenský polštář? :think: Nyní ho chci pro sebe na spaní, poté na kojení miminka. :) Tak aby se hodil na obojí :) Děkuji

Před pár týdny jsem taky sháněla a na doporučení jsem pořídila od matysek.cz ten největší s EPS kuličkami

Je super a jsem ráda, že ho mám. I muž mi ho krade :)

Janice85
Nováček 3 příspěvky 17.07.18 22:01

Ja si koupila maxi Matyska s dutym vlaknem, kulicky mi nevyhovuji a doporucuji prikoupit rovnou nahradni dute vlakno, po nejake dobe prece jen trosku slehne, i kdyz je od vyroby hezky naducany. Vyuzila jsem jej ale jen v tehotenstvi, nejak jsem nebyla schopna najit kojici polohu, ktera by mi s polstarem vyhovovala a ted ho mam na kresle jako operku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama