jaký tp?!

Anonymni
4.2.08 10:45

jaký tp?!

rozhoduju se mezi x-landerem trojkolkou a čtyřkolkou.Stále vahám.Který je lepší.A hlavně jak budu nastupovat a vystupovat z mhd 8O s trojkolkou?!A co když se u těch popruhů zlomí zobáček?! 8O

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7366
4.2.08 12:06

Ahoj,

buď jsi chtěla někam odpovědět, to se pak dělá přes ZAslat odpověď, takhle jsi založila nové téma.

A nebo jsi chtěla založit nové téma, a to by pak stálo za to třeba pozdravit, formulovt svou změť slov jako dotaz a na závěr se podepsat.

Jinak doporučuji čtyřkolku, tedy Xlander XA, bo je stabilnější. A kdyžž se ti zlomí zobáček, naroste novej :)

čus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
4.2.08 12:29

Teta, ty jsi dneska nejak nabrousena :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.08 12:32
noemmi píše:
Ahoj,

buď jsi chtěla někam odpovědět, to se pak dělá přes ZAslat odpověď, takhle jsi založila nové téma.

A nebo jsi chtěla založit nové téma, a to by pak stálo za to třeba pozdravit, formulovt svou změť slov jako dotaz a na závěr se podepsat.

Jinak doporučuji čtyřkolku, tedy Xlander XA, bo je stabilnější. A kdyžž se ti zlomí zobáček, naroste novej :)

čus.

Ahoj, to bylo dobře napsané, lépe bych to napsat nemohla.

PS: Chtěla jsem něco podobného napsat, ale pak bych tady zase byla za prudiče a toho HNUSNÉHO čertíka-bertíka, tak jsem si to rozmyslela. Ale příště už nezaváhám. :lol:

Přeji příjemný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.08 13:26

ja se pridam k prudickam :lol: , ale tyto typy diskusi a la nepozdravim, nepodepisu se apod. mi take zdvihaji mandle…Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama