Jaký vysavač?

7.12.07 22:09

Jaký vysavač??

Ahoj maminky,
vypadá to, že nám odchází vysavač :( tak přemýšlím už dopředu, který by byl nejlepší. Můžete mi poradit, s jakým vysavačem jste nejvíc spokojené, zda bezsáčkový, nebo se sáčkem, na co koukat, aby měl atd..... Teď máme asi 6 let starý vysavač od ETY, a popravdě, je to docela dřina :(
Předem díky za tipy Vavryska :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
8.12.07 00:02

Kupovala jsem nový vysavač tento měsíc - a ještě před výběrem by sis měla položit několik otázek:

//Jaké mám podlahy (koberec, dlažba, parkety, plovoučka) a jak velkou plochu?

Mám domácí zvířata?

Budu chtít i mokré vysávání? (praní koberců, sedaček…)

Jsem ochotná vysypávat prach z bezsáčkového vysavače? (já třeba zjistila, že mi to vadí.)

Chci mít vysavač neustále po ruce?

Stačí mi slabší nebo potřebuji výkonný?

Chci s ním vysávat bez šňůry? (akumulátorový)

A nakonec - kolik jsem do něho ochotná vrazit peněz.//

A teprve teď můžeš začít vybírat :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.07 15:58

Ahojky Lesino,
otázky mám položené, tak tedy… :D

Na podlaze nám převažují spíše koberce.
Domácí zvířata, zatím žádná.
Mokré vysávání až tolik nepotřebuju.
O vysypávání prachu z bezsáčkového, zatím nevím, měli jsme pouze sáčkový, tak netuším, jak to chodí u těch bezsáčkových ( myslím, jako jestli se prach chytá do vody, nebo jen do nějaké nádoby..... :? to nemůžu posoudit )
Po ruce ho až tolik mít nemusím.
Spíš výkonnější, a asi se šnůrou.
A cena tak kolem 3000,– Kč?
Tak kdo mi pomůže a poradí s výběrem? :D
Ahoj Vavryska :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.12.07 23:43

No, já vybírala na velké nerovné plochy, spíše bez koberců - hlavně mobilní, výkonný a aby byl po ruce - vyhrál tento:

http://www.hoover.cz/…ce/s485e.asp

Kdybych měla víc koberců a míň schodů neváhala bych nad tímto:

http://www.hoover.cz/…ce/u3521.asp

A musím říct, že jsem spokojená - mě osobně stojatý vysavač vyhovuje mnohem víc než vajíčko s hadicí :)

Oba se dají na webu koupit mezi dvěma a třemi tisíci.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
9.12.07 09:46

Koukni na www.obchodnidum.cz ,najdi vysavače a můžeš si zadávat své požadavky, až ti jich vyjede jen pár a třeba si vybereš. Kupovali jsme před měsícem mámě k narozkam. Požadovali jsme velkou výkonnost, teleskopické kovové trubky, velké sáčky a další požadavky, už ani nevím. Taky tam radí, jak vybrat vysavač, je to někde dole na té stránce. . . .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
9.12.07 16:04

Lesina: Já si zase nemůžu vynachválit ten bezsáčkový vysavač..... vysypávání prachu z něj mi vůbec nevadí, naopak, připadá mi to bezvadné, tu nádržku na prach mám průhlednou /ona je průhledná nejspíš u všech, že?/, tak vidím kolik bordýlku se tam ještě vejde…to mi u klasických sáčků, kdy jsem neměla přehled, dost vadilo. Mám tenhle vysavač krátce, asi mi to za pár let zevšední, ale zatím si to vyloženě užívám /trošku blázen:)/. Mám ruční vysavač od ETY, Pitt, 1000W, a stačí bohatě na můj dvoupokojáč s kobercema.

Je to tenhle:
http://www.veletrh.com/…vysavac-pitt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
9.12.07 16:42

Ahoj,
doporučuju Miele (Miele S4) - skladný, hodně (HODNĚ!!) výkonný, lehoučký, má suprovou teleskopickou tyč, a hlavně saje jak blázen :lol: a má takový šikovný otočný kolečka, že se s ním snadno manipuluje.
vyhrál nějaký test.
Doufám teda, že nezávislý, ale když jsem ho viděla teď u známé, a taky vyzkoušela, a je můj :lol:
Naši mají Etu, hezky saje, ale po chvíli se jim zadrhla hadice v tom místě, kde vstupuje do vysavače, a už nešla vyndat. Nějak se to tam prostě zkřížilo.
Já jsem teď měla Daewoo, ale připadalo mi, že to, co jsem vysála, mi hezky zase druhou stranou poutěl zpátky (v důsledku čehož jsem se v rozích místnosti potýkala s chuchvalcema prachu, a to že mám koberce ode zdi ke zdi)
Tak to jenom mé poznatky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.07 17:21

Ahojky,
díky všem za tipy, doufám, že to ten náš ještě vydrží, než vyberu nějaký nový vysavač :lol:
Ahojky Vavryska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
14.12.07 11:57

Ahojky. Taky právě vybírám, mám z toho velkou hlavu :lol: :lol:
Taky vřele doporučuji ten www.obchodni-dum.cz mají super ceny, dobře se s nimi komunikuje a podle parametrů hodně zjistíš. Já četla, že sáčkový je lepší, protože vlastně sáček funguje jako další filtr :wink: naši mají ZELMER a je perfektní, já už mám vyhlédnutý Z. Jupiter.....taky pokud máš dlouhé vlasy je perfektní turbokartáč (naši ho mají u vysavače elektrický, sice ho používají jen občas, ale pořádně vysaje všechny chlupy a hlavně dlouhé vlasy :wink:
Jinak Eta v mnoha testech propadla jako vířič prachu :?

hodně štěstí s výběrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.07 22:28

Ahojky,
na odkaz jsem jukla, a ceny mají opravdu super. Jsem ráda, že vím o dalším vysavači, který někdo chválí.
Máš pravdu, taky mám z toho velkou hlavu :lol: ale jedno vím jistě, po dosavadních zkušenostech už nechci žádný vysavač od Ety :twisted: sice, zatím ještě drží, ale už jukám po nástupci :)
Také přeji, ať dobře vybereš
Ahoj Vavryska :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.07 22:30

Teď jsem si všimla, že máš jen o pár dní staršího prcka :wink: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.1.08 15:18

Bezsáčkový vysavač si pořádně rozmysli.
Jak už jsem psala v jiném tématu, je otravné po každém luxování vynášet nádobu, navíc si ty nečistoty člověk roznese po bytě a nadýchá se toho.
Sáčkové vysavače jsou v tomhle daleko lepší. Tam s tou špínou do kontaktu nepřijdeš vůbec.

Jinak já mám dobré zkušenosti s vysavači od Phillipse, podle tvých kritérií bych zvolila nejspíš tento http://www.elektro-kuchyne.cz/…6-expression.
Navíc je teď v akci, o 900 levnější, to už je znát :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
7.4.08 13:47

v časopisu D test vyšel vysavač Miele S 4211 jako nejlepší, vysaje i psí chlupy z koberce.M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bedhann
2.7.08 16:25

Ahoj, mám Miele S 4211 a spokojenost maximální! Vysaje opravdu i zvířecí chlupy, což žádný jiný nepředvedl. Opravdu vřele doporučuji.
Bezsáčkový je nehygienický, já sama jsem alergik na prach, takže jsem do něj nešla - lékaři ho nedoporučují. Toť jen mé postřehy a postřehy odjinud přečtené :wink:

Ale asi už to není pro tebe aktuální… :lol: tak snad pro jiné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
31.7.08 13:15

Taky jsem přemýšlela, jestli sáčkový, nebo bezsáčkový. Nakonec vyhrál Dyson a to na základě této debaty http://www.mrtester.cz/vysavac-rainbow#… Doporučuji přečíst všem, kteří přemýšlí o nákupi Rainbow 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama