Robotický vysavač Roomba - Scooba

68
2.12.07 11:01

Roomba- SCOOBA

Ahoj holky, :)
nemáte někdo doma koupenou scoobu-robota na mití podlah?
Ja ji kupovala,nechala jsem si ji poslat z USA od jednoho pána co tam jezdi,u nás se ještě neprodává,zitra mi má přijít poštou.
tak jsem se chtěla zeptat jaké s tím máte zkušenosti a jestli se na mytí musi používat jen ten originál prostředek,nebo jestli to můžu nahradit třeba prontem na plovoucí podlahy??díky za případné odpovědi :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7
2.12.07 13:39

Ahoj, taky ji mame dovezenou. A bylo u toho jen trochu toho original pripravku. Na netu jsem vycetla, ze v USA do toho pouzivaji Mr. Proper, a ze je to ok. Takze jsem neexperimentovala a kupuji ho tady do toho taky. Je na etikete Universal a je modry. A vytira to s tim dobre.

Bacha, na plovouci podlahy to vytira dost "mokre. Ja to pouzivam pouze na dlazbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
2.12.07 19:06

děkuji mooooc za odpověď :D
už se těším zitra na balík a hned to vyzkoušíme. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
8.12.07 13:07

tak už mám doma scoobu a je super,jestli o tom někdo uvažujete,vřele doporučuji…doma mám jenom dlažbu a dřevěné podlahy a robot jezdí všude :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
9.12.07 00:58

Asi budu jako blbec, ale co je to scooby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
9.12.07 09:25

nebudeš vypadat jako blbec:-)) scooba je robot na mytí podlah,u nás se ještě neprodává.Pak je ještě Roomba,ale to je zase vysavač,taky super.

Tady máš ukázku jak to funguje tak jestli chceš tak mrkni
http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.12.07 08:25

je,to bych brala taky :D

• Nahlásit
  • Citovat
291
11.12.07 13:33

Úžasný. A já se tu raduji nad novým mopem od Viledy :lol: . Nedá mi to abych s nezeptala - kolik ta věc příjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
11.12.07 15:42

Díky, to je super věc. Kde to seženu? Nikoho v americe nemám kdo by mi to poslal. Zachvílu malá poleze a teď jen leží na koberci a já už teď pořád šůruju podlahy aby měla čisto.
To jsou vymoženosti, pračka vypere, sušička vysuší, myčka umyje nádobí a robot umyje zem, ještě kdyby tak něco vyžehlilo , utřelo prach a umylo okna a je to veget.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
11.12.07 23:35

Bozik dík za odkaz, to je dokonalá věc, začnu zpracovávat taťku. Čeká nás na jaře ještě rekonstrukce a zateplování domu, tak budu horko těžko shánět peníze, ale snad se něco ulije.
V porodnici jsem byla s jednou paní co měla 43 let a říkala že když šla v 18-ti s prvním dítětem domů, tak neměli teplou vodu, plíny vyvyřovala na sporáku, vodu ohřívala a pračka taky nebyla. To si vůbec nedovedu představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.12.07 01:30

evi,není zač,
ja si to taky nedovedu představit,už teď si říkám,jak jsem mohla být bez sušičky,myčky, atd…
my taky ještě rekonstruujeme baráček,ještě přiděláváme holkám pokojík z garáže,na jaře ještě bude snad fasáda nová..teda doufám.. :lol:
ale hlavně že bydlíme,spravujeme pomalu,ale hlavně že nejsme zadluženi aspon si můžeme sem tam něco lepšího dovolit,líp se na to vždy našetří.
Ale scooba…fakt super,doporučuji zpracovat manžu co nejdříve :lol: je to nádhera ji pozorovat jak za tebe umyje všechny podlahy :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
12.12.07 12:34

Tak zatím jsem ho zpracovala na roombu, skoro každý den vysávám a pořád jsou všude chuchvalce prachu. Nedávno nám vysavač vyhořel a stejně musíme koupit nový. Za tu dobu co jsme spolu už je to třetí a pokaždý kupujeme tak za 3000,– tak snad nám roomba vydrží dýl a hlavně nebudu muset pořád lítat z vysavačem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
12.12.07 13:18

Ahoj holky! prosím o odpověď. Jsem ráda, že se tady toto téma objevilo. Už o scoobě uvažuji delší dobu, ale mám pár nesrovnalostí. Chci si ho nechat objednat přes zasilkovou službu z Ameriky. maji teď akci, že ke scoobovi dají roombu zdarma..a je to mnohem levnejsi nez v Cechach, ale jakym zpusobem budete uplatnovat reklamaci, když je to z Ameriky? Taky jsem se chtěla zeptat jestli si roomba nebo scooba poradí z rohama a jak je to s těmi virtuálními zdmi???Taky by mě zajímalo..někdo se tady zmínil o tom, že není vhodná na plovoučky? my máme všude plovoučky nebo dlažbu… Moc prosím o odpověď…snad se někdo najde kdo poradí a omlouvám se, že jsem Vám vlezle vlezla do debaty…ale strašně moc scoobu chci ale ještě si nejsem uplne jistá. Je fakt ze uspora casu by to byla ukrutna, lezu skoro porad po zemi a uklizim nejaky zbytky jidla nebo piti..vzdyt to znate:-) :( :( dvojčata mají 2 roky, takže teď si to opravdu užívám :lol: ještě jednou díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.12.07 13:36

ahoj MartinoP,
jestli můžu poradit,tak scoobu i roombu ber všei deseti :lol:
virtualní zeď ti ji nepustí třeba do další místnosti,nebo když chceš umýt jen část místnosti,ale já ji nepoužívám,scoobu mám tyden a ještě jsem ji nepoužila,a asi ani nepoužiju :lol: Scooba jezdí po baráku každý den,fakt super. ze schodu ti taky nepadne,ale to asi víš,že?
A ty rohy,roomba je prý vyberetěmi štětinkami,ale scooba moc ne,někde psali že tak 10 cm od stěny neumyje,ale není to pravda,podlahy myje perfektně,jen ty rohy je problém,ale zas není to poznat,jednou za čas ten roh vytřu :lol: :lol: :lol:
jak jsem ji poprvé zapla,tak jsem koukala,jak špinavá voda z toho mytí jedné místnosti byla,nechápala jsem… :lol:
A reklamace,přes zasilkovou službu nevím,ja si sehnala jednoho pána přes net,neznám ho,to byl rysk,co??Ale je na to záruka jen 3 měsice,kdyby se s tím něco stalo,tak mu to pošlu,a on to zařídí.takže s reklamaci nevím…
Kdybys ještě něo chtěla vědět,tak se klidně zeptej,jestli budu vědět,tak ráda odpovím :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.12.07 13:42

ještě jsem chtěla,nezapomeň si sehnat i redukci do zásuvky(nebo adaptér) nebo co to je…v USA se to prodává na zásuvky 110 a u nás je 220 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama