Robotický vysavač Roomba - Scooba
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
taky jsem nšla prima stránku
Taky jsem našla prima stránku o robotických vysavačích, jenže tu ani nechtějí nic prodat. http://www.robotforum.cz/ je prostě něco ve stylu „radí, pátrá a informuje“ jsou tu diskuze a recenze snad všech modelů od těch nejdražších, o kterých jsem ani neslyšela, přes klasiku o které se diskutuje stále až po ty nejlevnější o kterých jsem taky nikdy neslyšela… ![]()
Takže si myslím tady vyberu a pak si robíka prostě někde koupím.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
iClebo/CleanMate
Ja vyzkousela CleanMate i iClebo.
CleanMate je fajn, zvlada plovoucky, dlazbu, uz moc ne koberecky, je velmi levne.
iClebo je ale teda oproti tomu uz „stroj“. Ma vyssi saci vykon, je rychlejsi, je o mnoho tissi, pobere vetsi smeti, je bezdotykovy (nedela ramus), zvlada prave i behounky apod., lip vymeta rohy, ale bohuzel je drazsi.
Kdybych mela volit, tak si vyberu samozrejme radeji iClebo, ale myslim, ze v nekterych pripadech muze stacit i ten CleanMate.
- Citovat
- Upravit
baterka do scooby
Jak dlouho vám vydržela ve Scoobě baterka? Kupovali jste novou a kde?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj všichni, obnovuji diskuzi.Chci se zeptat zda se dá někde v Čechách nebo v USA nyní sehnat scooba+roomba vysavač za slušné peníze? A jaké s nimi máte zlušenosti?
Díky Martina
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj. Ráda bych si koupila vytírač Scooba. V příslušenství k dokoupení je vysoušecí a dobíjecí stanice. Cena asi 2000,–, to není dodáváno v základní ceně nebo tomu jen nerozumím? Díky!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit