Jané Metrix

13
5.2.08 10:39

Jané Metrix

Ahoj,

máte, prosím, některá zkušenosti s autosedačkou Jané Matrix? Jde na ni připevnit boudička a nánožník a máte z autosedačky korbičku. Nevíte, jaké rozměry má tato autosedačka? Jak dlouho vám v tom dítko vydrželo? Jak se dá tato autosedačka připevnit do auta? Stačí obyčejné bezp. pásy nebo se k tomu musí něco ještě dokoupit? Tyto informace jsem bohužel nikde na netu nenašla :cry:

Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.2.08 11:09

Matrix jsme měli a nemůžu si ho vynachválit - v základní výbavě má boudičku i nánožník. Malá v něm vydržela až do roka, je o hodně prostornější, než klasické vajíčko, nepoužívali jsme vůbec klasickou korbu, tohle bylo mnohem lepší a to proto, že když mimi nebavilo ležet, jelikož nic nevidělo, trochu jsme přizvedli zádíčka byla spokojenost ! Do auta se poutá klasický pásem, nic se dokupovat nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.2.08 12:13

Mozna jako korbicka je dobry, ale jako autosedacka naprosto propadla - zkuste zapatrat v diskusi Autosedacky, kde nekdo daval crashtest na Matrix - dite v nem lita jak hadrova panenka. Svoje dite bych rozhodne v aute v Matrixu nevozila. Tot muj nazor. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
68
5.2.08 12:25

Mam stejny nazor jako Hanka, domu bych to nechtela :twisted:
A znama si ztezovala ze ji z toho dcerka brzy vyrostla. Koupila bych urcite klasickou autosedacku - treba MC nebo tak.
Myslim ze bezpecnost je na 1. miste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17711
5.2.08 17:08

Do Matrixu bych nesla pac je pro mne prioritou bezpecnost a Matrix v bezpecnostnich testech propadla.
Ja zamerne kvuli autosedacce kupovala kocarek Quinny, protoze prvni v cem jsem mela jasno byla autosedacka od MaxiCosi.
Vedle u sousedu muzete pohledat i diskusi v autosedackach s ukazkou crashtestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama