prosím o radu....

16
4.2.08 22:27

prosím o radu....

Zdravím vás všechny,prosím o radu.vybírám si mezi x-landerem a abc desing
který je na tom lépe?!jezdím často i do terénu i do města.3 nebo 4 kolku?! prcek celkem rychle roste a přibívá na váze ve svých 7 měsících váží 10 kg tak,aby ho to uneslo… jak jsou na tom ty popruhy u x-landera?!je tam i nějaká zarážka nebo to drží jen na nich?!Předem děkuji moc za vaše rady a názory.terri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2210
5.2.08 07:42

podle mě je x*lander celkem dobrý kočár ale hodně malý jako sporták, nevím ale jak je na tom rozměrově abc design. a jestli jezdíš do terénu tak bych určo volila 4kolku s otočnými koly, které jdou zaaretovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
5.2.08 09:26

Ahoj,
já jsem zamilovaná do X-landera, takže nejsem objektivní. Když mi do SZ napíšeš mail, pošlu Ti článek o výběru kočárku, třeba Ti pomůže v rozhodování :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
5.2.08 09:29

Ahoj,
ja mam x-landra Xa, Honzikovi bude zitra 14 mesicu a do kocarku se vejde v pohode, ma tem jeste hodne mista. Kocarek je super a zvladli jsme s nim i tury v Krknosich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
5.2.08 11:12

Ahoj holky! - My máme koupený x-lander-xa a moc se na něj těšíme. tak jsem moc ráda, že na něj slyším pozitivum. Kristinab - díky :wink:.
A jinak do terénu jsem taky pro 4 kolku. A možná i normálně. Přijde mi stabilnější. Když si představím, co dělá kamarádčin roční čert… nevím, nevím, jak by to trojkolkou dopadlo… :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
6.2.08 22:37

Ahoj!!
Tak přesě mezi X-Landrem a ABC Designem jsem se rozhodovala já. Bydlíme na venkově, ale často trávíme čas v Praze, tak jsem vůbec nevěděla, jak se rozhodnout. Nakonec jsem si koupila ABC D., který využijeme při cestování a do města. Se starým kočárkem jsem měla problémy dostat se do výtahu, do úzkých dveří a nakonec i do auta se vešel jen ťip ťop…
Při rozhodování také hrálo roli, jak velký kočárek je ve složeném stavu. - což X-L. nic moc…
Doma, kde potřebujeme na polní cesty větší kola, používáme ten starý, se kterým žádnou parádu rozhodně neděláme… :D :D :D , ale to je nám úplně jedno
Malé je 9měsíců, žádný cvalík ani prcek to není a kočárek je akorát.

Tak šťastnou ruku při výběru!!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
7.2.08 13:53

ahojky, ja jsem si take vybrala x-lander xa 2008,v nove kolekci trochu udelali silnejsi plaste, takze bych rekla, ze je to plus ke stabilite, tak jsem se malem rozhodovala i nad trojkolkou, ale ctyrkolka byla zarucenejsi tak jsme vybrali tu.Vejde se nam do noveho vytahu, trochu tip top, ale vejde a je pravda ze jsem vybirala kocarek pul roku,tento jsem mela vybrany uz pred pul rokem ale nakonec jsem chtela dat sanci i jinym, ale jak hledala, tak hledala a nenasla zadny ktery by mel predpoklady jako x-lander,akorat ten baby desing dreem,jenze ten nikde nemaji skoro na krame a kupovat zajice v pytli a jeste kdyz je o polovinu levnejsi 8O jsem nechtela, jen me mrzi ze x-lander nema otocnou korbu alespon, ale to radeji opravdu dam prednost otacecim koleckum :P u x-landeru,tak preji dobry vyber

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama