Jané NOMAD - nánožník

1829
16.3.06 14:22

Jané NOMAD - nánožník

Ahoj všem :-)

Plánujeme pořídit Matýskovi sporťák, a sice právě Jané NOMAD. Má to jediný háček - na kočárky ze staré kolekce prý už nejsou nánožníky. Na novou kolekci bude v červnu (haha). Jasněže kočárek chceme už teď. :-) Tak se chci zeptat, kdo se díváte po kočárcích a padl Vám do oka zrovna tenhle, neporadíte internetový nebo i kamenný obchod, kde by měli i nánožníky? :-)

Díky moc!

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

287
16.3.06 21:30

Ahojky,

no tak my jsme Matýskovi :-) zrovna před nedávnem Jané Nomad taky pořídili. I já jsem se docela dlouho rozmýšlela a přímo v obchodě jsme strávili nejmíň hodinu. Nakonec jsme zvolili ten starší model a barvu Glacier. Taky nám řekli, že nánožníky nejsou, ale k těm starším modelům, které jsou barevně shodné s trojkolkami, se dá použít i ten nánožník od Slalomu. Jinak nánožníky skutečně budou až někdy koncem léta, ale pouze k těm novým barvám, které se mi teda nelíbí.
Jinak kočárek jsme koupili ve Špuntíkovi - www.spuntik.cz a prodavačky byly velice vstřícné a vše ukázaly a předvedly. Jinak jsem taky byla v Handy Praha, což je výhradní dovozce kočárků Jané a tam jsem se ptala hlavně jak to bude s těmi nánožníky (www.handypraha.cz).

Takže přeju hodně štěstí při výběru a kdybys chtěla ještě nějaké info, tak se klidně ptej :-)

Terka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
17.3.06 10:54

Ahoj Tessie a Matýsku. :lol:

Tak to ti naši kluci budou mít stejný bourák. :lol: :lol: :lol:
Já bych si z nové kolekce taky nějak nevybrala, proto už ho chci rychle koupit, dokud jsou ještě ty loňské barvy - tam vybírám hned mezi třemi - oxford, mountain a glacier.

Vy tedy máte ten nánožník od Slalomu? Pasuje přesně?

My byli rovnou v tom Handypraha - trochu mě překvapilo, že když jsou výhradními dovozci, že prostě nánožníky na loňskou kolekci už nejsou… ale co naděláme…

Díky moc!

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
17.3.06 11:37

Ahojky :-)

my jsme vybírali taky mezi těmito barvami jako ty + z těch nových bych vzala akorát ten červený. Ten jsme ale nakonec vyřadili, ne kvůli tomu, že pro kluka by byla červená blbá, ale že tam byl docela velký podíl černé barvy a v létě by se docela rozpaloval. Hlavně to madýlko před dítětem.
A co se těch nánožníků týče, tak v těch tvých variantách je pouze k tomu Oxfordu (je to totiž shodná barva jako má trojkolka Slalom). K Mountain a Glacier nánožník není. Takže nánožník nemáme…nejdřív se mi to zdálo jako docela podstatné, ale myslím, že se to dá vyřešit docela i dekou a když bude ještě pořád zima, tak bude mít stejně fusak. Takže nakonec jsem podle toho nevybírala a spíš jsme ten Glacier zvolili z toho důvodu, že na léto (co se týká sluníčka) bude asi nejlepší.
Jinak ve Špuntíkovi snad na ten Oxford ještě nánožník mají, ale musela by ses poptat. Jinak Handy prý bude dovážet i ty starší typy, ale pouze na objednávku. Takže by ti určitě dovezli i ten nánožník Oxford.

Tak se mějte a dejte vědět jak jste nakonec vybrali ;-)

Tessie a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.3.06 16:40

nánožník na nomad

Máme nomad kolekce 2006 a nánožník máme ze slalomu. Nechala jsem si ho poslat a moc se nehodí. Můžu poslat foto i s nánožníkem eva5511@centrum.cz

• Nahlásit
  • Citovat
156
27.3.06 18:29

my jane nomad máme a bez nánožníku. koupilii jsme ho v lednu a vozili jen s fusakem. myslím že to úplně stačí - pláštěnka je na něj fakt „vymakaná“. zprvu jsem o koupi nánožníku taky uvažovala, ale 2maminky v obchodě mi jej vymluvily!že je na nic, stejnak nepřiléhá a je tam veliký prostor kolem dítěte, takže neuchrání ani před větrem ani před sněhem… jinak kočárek doporučuju, i bez nánožníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
29.3.06 10:59

Ahoj všem :-)

Děkuju za odpovědi a rady. Ještě bych měla jeden dotaz - nezkoušeli jste náhodou někdo, jestli a jak se složený NOMAD vejde do kufru u Fabie? Máme v plánu to v sobotu vyzkoušet, a pak už konečně koupit, ale že bychom to třeba už zkoušet ani nemuseli? :-)

Dík!

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
30.3.06 11:24

do fabie nevím ale do seat cordoba se vejde uplně bez problemů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
10.4.06 22:35

Ahoj maminy
Můžete mi prosím poradit? Do Jane Nomad jsem se úplně zamilovala. Už jsem ho viděla i na živo,ale zapomněla jsem si změřit nejširší místo - rozchod kol ( potřebuji,aby se vešel do výtahu v paneláku). Můžete mi některá pomoct? Díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
10.4.06 23:10

61 cm… a přední kola jsou ještě blíž u sebe. hodně štěstí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.5.07 23:36

nánožníky nomad

ahojky, zkuste www.babymania.cz, tam měli nánožnky i nomady ještě minulý týden.

• Nahlásit
  • Citovat
36
31.5.07 13:44

Já mám Carrery, to teda ani neříkejte že tan nánožník pasuje jen na Slalom, já mám nánožník z Handy objednaný, prý až v létě, říkali. Tak to by mně zajímalo jestli mi fakt k něčemu bude, když už je i na Nomada velký :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
1.6.07 15:54

Ahojky, nánožníky Jane jsou univerzální na všechny kočárky Jane. Na kolekci 2006 už nejsou vůbec. Pokud máte někdo kočárek z kolekce 2007, tak hned jak budou nánožníky, tak objednávejte, jsou rychle pryč.

Reňo - mám carreru a nánožník pasuje, tady je foto:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

Tady je přímo na stránkách handypraha.cz:
http://www.handypraha.cz/…-detail.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama