jane pro - inline brusle

Anonymni
2.4.09 21:07

jane pro - inline brusle

Dobrý den,
jelikož se nám oteplilo. Vyrazila jsem s kočárkem jane slalom na inline brusle, ale málem to nedopadlo dobře. Přední kolečko jsem měla odaretované a při větší rychlosti začalo vibrovat. Jako by se zaseklo. Chtěla jsem se zeptat, zda je to možné, nebo se jedná o závadu na předním kole. Prosím napište, zda jste se s tímto problémem již setkaly.
Děkuji Martina

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.09 21:15

Ahoj Martino,
mame Jane Slalom Pro trojkolku a loni jsem cele leto jezdila na inlinech, predni kolo jsem mela odaretovane a zadny problem.. V podstate byl ten kocarek „stabilni“ stejne, jako kdyz s nim jezdime (pomalu) na prochazky.
Nevim, jestli jsem tu zavadu kolecka, co popisujes, spravne pochopila, ale nemelas to treba spatne odaretovane? No a nebo je tam opravu mozna nejaka chybka a bylo by lepsi dat to servisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
2.4.09 21:19

No na Inliny se ma ZAARETOVAT kolo- ja bych s odaretovanym nejela.

Kdyz se rozbehnu s nezaaretovanym kolem, taky se zacne viklat- je to u trikolek normalni- proste se rozvibruje a klepe

TAky mam slaloma a na brusle jsem jezdila casto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.09 21:21

Katko , ja bych si teda s tim zaaretovanym rozbila dr*ku :lol: :lol: Protoze jak to pak delas v zatackach? Kdyz je napevno, tak se ti neotoci prece ne? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
2.4.09 21:48

Já jen, že mě se kolikrát zareatuje uplně samo od sebe a zjistím to až v zatáčce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.09 21:51

Kykousku, tak to je asi ta nejhorsi moznost :roll: :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.4.09 09:23

Zelvo jednoduse- zpomalim a pak v pohode…

JA bych se s nezaaretovanym bala vice…Jo a jezdim po rovine :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284
3.4.09 09:59

holky přidávám se ke Ka-tce … jezdit na bruslích se má pouze se ZAARETOVANÝM !!!

zvyknete si to ovládat a ani v rychlosti to není problém, je to kvůli bezpečnosti dítěte i Vás, nezaaretované kolečko si může odskakovat kam se mu po kamínkách zachce … pokud teda nemáte naprosto čisté dráhy (čož pochybuju) a nebo nejezdíte opravdu pomalu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
3.4.09 10:45

Neumím si představit, jet na bruslích s pohyblivým nezaaretovaným kolečkem. To bych - nejen sebe - zabila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.09 12:49

Tak to jsem fakt nevedela, no tak zitra se chystame do Stromovky, tak to vyzkousim, tam zase prudky zatacky nejsou :wink: Ale jestli se tam vymaznu........ 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
3.4.09 18:32

Nepíše se náhodou v návodu, že by mělo být přo bruslení zaaretované? Nebo jsem to někde slyšela. No doufám, že nekecám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.09 11:39

Ahoj maminy-bruslařky :D
Když jsem vybírala kočárek, tak kriteriem bylo, aby byl vhodný také pro bruslení. Moc se mi líbil Jané Slalom, ale právě po pročtení mnoha diskusí, zda je vhodný nebo ne a po podrobném ohledání, jsem od něj nadobro upustila, přesto, že vám v obchodu řeknou, že je vhodný. Ale na bruslení by mělo být kolečko úplně pevné. Já vím, že se pohodlněji jezdí s odaretovaným, ale právě že spousta maminek mi potvrdila, že se ta kolečka zasekávají a pak následujou pády a převrácení kočárku a to jsem nechtěla riskovat, přesto, že rozhodně nejezdím jako nějaký závodník a většinou na trasách k bruslení určených- viz Škoda park v Plzni-Doudlevcích-kdo to tam zná.Takže jsem pořídila TFK Joggster III a jsem s ním moc spokojená přestože se asi trošku víc nadřu v zatáčkách-musím kapku přizvedávat. Ale pro to to dělám né?? Abych se nadřela :lol: :lol: :lol: Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16098
8.4.09 21:28

já jezdila nezaaretovaný a pohoda, zatáčky jsem vybírala bravurně a to jsem začátečník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16098
8.4.09 21:29

nene, naopak pán v servisu říkal, že slalom není na bruslení, ale co je na bruslení, naco by tam pak byla ta brzda. já to neřeším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.09 10:40

Ahoj Kitty, k té brzdě- ta je tam spíš proto, když jdeš z kopce tak si přibrzďuješ, ne? Aby tě to tak netáhlo. Ale nemůžu říct, mám brzdu, tak mám kočár na brusle. Na bruslení a běhání, jsou spec.kočáry, ale mezi námi jsou pořád dost ošklivý :( to dělaj ty velký kola. Takže pro mě nejpřijatelnější byl ten Joggster. Ale je mi jasný, že se jezdí se vším možným. Jo mimochodem, moje holčička je narozená stejnej den jako Robinek, akorát o rok později :) Měj se fajn a ať kočárek slouží a hlavně žádný nehody při bruslení!!!! Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama