Janome 607 TXL

260
1.1.21 14:14

Janome 607 TXL

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto strojem? Chtěla bych šicí stroj pro domácí používání. Zkracování kalhot, šití šatů, práce se softshellem možná do budoucna nějaká taška… prostě aby nebyl jen “do začátku”, ale aby mi nějakou dobu vydržel svými funkcemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
789
1.1.21 15:59

Mám jiný typ Janome a jsem spokojená, Janome je kvalita. Doporučuji přidat se do fb skupiny sikulici, nebo jakékoli jiné o šití a tam si tento konkrétní model vyhledej, najdeš tam řady diskuzi o tom, jak jsou s ním švadlenky spokojené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
1.1.21 16:17

Abych řekla pravdu, přijde mi celkem zbytečně drahý. Osobně bych si vybrala levnější rovnosteh a k tomu vzala i overlock, abys mohla entlovat kraje. Tento stroj bych si pořídila ve chvíli, kdybych měla rozjeté podnikání a věděla, že ho fakt využiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
1.1.21 16:27

@Aspera Já si potřebuju vybrat něco z nabídky z Alzy. Ježíšek mi přinesl relativně velkou poukázku na šicí stroj. Ale je to poukázka a ne peníze v hotovosti. :( ještě se mi líbi Texi Ballerina, ale pak už tam jsou jen samé Singrovky a ty teď nemají moc dobré jméno… :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
1.1.21 16:29

@Romilda děkuju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
1.1.21 16:33
@NoFear píše:
@Aspera Já si potřebuju vybrat něco z nabídky z Alzy. Ježíšek mi přinesl relativně velkou poukázku na šicí stroj. Ale je to poukázka a ne peníze v hotovosti. :( ještě se mi líbi Texi Ballerina, ale pak už tam jsou jen samé Singrovky a ty teď nemají moc dobré jméno… :/

A musí to být jeden stroj? Nebo to můžou být dva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
1.1.21 18:03

@Aspera teoreticky asi můžou být dva… co byste doporučila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
1.1.21 18:54
@NoFear píše:
@Aspera teoreticky asi můžou být dva… co byste doporučila?

Doporučila bych kouknout po overlocku. Nějaký tam je, netuším tedy jaké má recenze. Ale při šití se hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat