Japonské plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Muri
Nováček 7 příspěvků 21.10.14 15:06
Japonske plenky

Dobry den, maminky! Chci u vas zeptat které pleny jsou lepší pro dítě s velmi citlivou kůží?
p. s.: jsem nasla info. ze ex. japonske plenky (merries, moon…), všichni pisou ze moc dobry pro deti s moc citlivou kuzi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 21.10.14 15:10

To má být špatně zvolená reklama?
Pampers sensitiv nebo z DMka babylove bio..

Muri
Nováček 7 příspěvků 21.10.14 15:14

Dobry den, mam dite s moc citlivou kuzi(na pampers jsme mame moc velkou alergii), proto chci zeptat maminek, který plenky pouzivaji oni, abys najit ty plenky který nam pomůžou.
 dekuju

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 21.10.14 15:18

Google překladač :think: Podle mě je to japonec a chce k nám dostat tuhle značku :jazyk:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 21.10.14 15:21

8o co to? :mrgreen:

Muri
Nováček 7 příspěvků 21.10.14 15:23

Rodiny jazyk mam anglicky protože jsem z Britanii. Cestinu ucim se, ale bohužel ji nemam moc dobrou ještě.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 21.10.14 15:23
@celipipka54 píše:
Google překladač :think: Podle mě je to japonec a chce k nám dostat tuhle značku :jazyk:

No a? :lol: Pampersky nebyt moc dobry pro citliva kuze. :mrgreen:
O japonska plenka zatim necist, nevedet a mozna moc dobra… :think:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 21.10.14 15:25

@Muri posli nam nejaky odkaz, kde se plenky prodavaji. zajima me to

zrcadlo
Kelišová 7280 příspěvků 21.10.14 15:25

Asi průzkum trhu, nějaký Japonec zjišťuje, jestli někdo z emimina zná japonské plenky. No já zase slyšela, že některé domorodé kmeny v jižní Americe vůbec plenky nepoužívají a pro děti s moc citlivou kůží to je ještě lepší než japonské plenky :mrgreen:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 21.10.14 15:27
zrcadlo
Kelišová 7280 příspěvků 21.10.14 15:28
@Muri píše:
Rodiny jazyk mam anglicky protože jsem z Britanii. Cestinu ucim se, ale bohužel ji nemam moc dobrou ještě.

Ok, jestli je to nezištný dotaz, omlouvám se, ale je vždycky podezřelé, když se objeví nováček a rovnou zmiňuje konkrétní značku čehokoliv.

Muri
Nováček 7 příspěvků 21.10.14 15:28

Omlovam se ze nemam dobrou cestinu, protože jsem cizinka. Mam miminko a chtěla jenom zeptat maminek které uz měli skusenost s plenkami pro citlivou kuzi. Na internetu cetla hodne clanku kde pisou ze jedni z nejlepších japonske, pak jedou pampersy… Od pampersu mame alergii.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 21.10.14 15:29
@Kamča.dalmatinka píše: ČÍNSKÁ PLENKA MOC MOC DOBRÁ, KVALITA MOC, CHČI KOUPIT, CHČI KOUPIT. PRODÁŠ PRODÁŠ. MÁLO KORUN

Ne čínská, japonská! TWL to je jiná země! :mrgreen:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 21.10.14 15:30
@Muri píše:
Omlovam se ze nemam dobrou cestinu, protože jsem cizinka. Mam miminko a chtěla jenom zeptat maminek které uz měli skusenost s plenkami pro citlivou kuzi. Na internetu cetla hodne clanku kde pisou ze jedni z nejlepších japonske, pak jedou pampersy… Od pampersu mame alergii.

Babylove bio z drogerie DM… například.

lidlinka
Povídálka 48 příspěvků 21.10.14 15:31

Tak jsem si zkusila tu značku vygooglit a našlo mi to inzerát http://deti.bazos.cz/…-Merries.php od nějaké mari, že by ten podobný nick byl jen náhoda? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >