Reklama

Jaterní testy před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.06.11 13:23
jaterní testy před porodem

ahoj, v pátek ráno by mě měli dělat císaře kvůli KP, jenže dneska mě manžel od internistky donesl výsledky z předoperačního vyšetření a mám prý zvýšené jaterní testy, že prý to je asi k těhotenství, víc se k tomu nevyjádřila :nevim: no a teď nevím jestli radši volat do porodky, že mě vyšli blbý a nebo počkat do čtvrtka kdy už nastupuji do nemocnice
všude píší jak je to nebezpečný pro mimi a tak nevím jestli to do pátečního císaře počká nebo jestli je potřeba porodit hned :think: myslíte, že ty dva dny hrají nějakou roli?
kůže mě svědí už dýl,ale nenapadlo mě že to bude od jater, protože ruce a nohy mě nesvrbí :think:
máte s tím někdo zkušenost, že jste je měli ke konci těhu vyšší a normálně jste čekali na porod, nebo hned vyvolávali
dneska jsem 38+5

Reklama

Reakce:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 21.06.11 13:27

proč do té porodnice alespoň nezavoláš a nezeptáš se přímo u nich jak to bude?

Příspěvek upraven 21.06.11 v 13:32

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.06.11 13:29

aby neřekli, že baba plaší, že má už jen pár dnů do císaře a dělá jak kdyby to nepočkalo,
právě nevím jestli to je fakt nějak vážný když mě k tomu ta internistka nic neřekla, to by snad řekla, ať to hned hlásím :nevim:

Jiiriinka1
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 21.06.11 13:32

Jde o to, jak moc jsou ty jaterky zvýšené.. Ke konci těhu mají zvýšené skoro všechny maminky. Každopádně to sama nezjistíš, takže si tam zavolej a poptej se, aby o tom někdo věděl.. ale internista by ti určitě řekl, kdyby byli nějak alarmující..
Myslim, že to bude v pohodě ale poptej se, ať máš klid :kytka:

Jiiriinka1
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 21.06.11 13:33

Ať si řikaj co chtěj, to by mi netrápilo :mrgreen: Hlavně. že budeš v klidu..

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 21.06.11 13:34
goldenka píše:
aby neřekli, že baba plaší, že má už jen pár dnů do císaře a dělá jak kdyby to nepočkalo,
právě nevím jestli to je fakt nějak vážný když mě k tomu ta internistka nic neřekla, to by snad řekla, ať to hned hlásím :nevim:

to ti ale může být ukradené co řeknou ne? Když si nejsi jistá, tak tam brkni, řekni že se děje to a to, a oni bud řeknou přijedte nebo platí ten pátek a je to :nevim:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 21.06.11 13:34

Já bych pro klid zavolala do porodky. Řekni jim, že se chceš pro jistotu jenom zeptat, určitě ti za to hlavu neutrhnou :-)
Já jsem měla v dětství žloutenku, takže játra mám dost poničený. Před porodem mi hodnoty taky letěly šíleně nahoru. Šla jsem na plánovanýho císaře a porodník mi řekl, že mi v den nástupu udělají testy znovu. Pokud se hodnoty nezvýší, počkají ještě den, pokud se budou zvyšovat, vezmou mě rovnou na sál.

Takže já bych volala :-)

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 21.06.11 13:35

Pokud ti k tomu víc neřekli, tak to ty dva dny vydržíš ne??? :nevim:
Kdyby to bylo vážné, tak to s tebou proberou.. :wink:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.06.11 13:39

taky si říkám, že to nebude nijak horký když ta internistka nijak nešílela, ale zavolám do tý porodky aby mě pak neřekli, že jsem měla dojet hned
 děkuji

Jiiriinka1
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 21.06.11 13:45

to bude nejlepší. Pak písni, jak ti to dopadlo

Ganlum
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 21.06.11 14:37

goldenko, záleží, jak moc špatné jsou. kdyby byly hodně špatné, tak ti udělají císaře dřív. Pak se nečeká, až budou úplně naprd. Zkus si tam brnknout, jen to zkonzultovat. Ale jestli jsou jen zvýšené, do pátku už vydrží :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >