jatra a kortikoidy??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.04.09 14:13
jatra a kortikoidy??

Ahoj všem, chci se zeptat, jak moc ovlivni brani kortikoidu funkci jater. Budou mi delat jaterni testiky a potrebuju , aby to vyslo v poradku, nikdy jsem s jatry problemy nemela, a pravidelne mi delali testy pri brani antikoncepce. Ted jsem 5 nedel brala 5mg kortiku denne a pak dalsich 14 dni 2,5mg denne. Ovlivni to nejak ty vysledky testu? Ja jen vim, ze se to pres jatra „nejak cedi“ .. extremne moc potrebuju, aby to vyslo negativne, protoze jinak nebude IVF

dekuju za info

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.09 16:37

ahoj,
ty kortikoidy ti naordinovali v CARu? potom asi dobře vědí, zda a případně jak to ovlivní jaterní fce/testy … pokud by kortikoidy měly vliv na výsledky, tak s tím počítají ne?

jinak vím, že kortikoidy mohou zvyšovat glykémii, co se týká jaterních testů, tak mě nic nenapadá :(

A.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34281 příspěvků 18.04.09 17:56

ahoj, to je minimalni davka, bud bez obav

jsem pro jistotu koukla do AISLP, jatrum to fakt nevadi, v jatrech se metabolizuje, ale neposkozuje je (koukalajsem na Prednison).

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 19.04.09 10:43

super dekuju moc za info a ani nevite jak jste me uklidnili, ze je to nizka davka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >