Reklama

Jazyková škola Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 19:51
Jazyková škola Liberec

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Jaká jazyková škole je v Lbc nejlepší? Děkuju

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3075 příspěvků 17.04.18 20:07

Teď jsem chodila do Swallow a byla jsem moc spokojená. Dělala jsem kurz na CAE. Před asi pěti lety jsem chodila do akademie Jana Amose Komenského a tam jsem.moc spokojená nebyla, česky mluvící lektorky měly menší slovní zásobu než já po maturitě z gymplu a pár letech na VŠ, zachraňoval to Britský lektor tam jsem dělala kurz na FCE.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >