Jazyková škola Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zaha99
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 19:51
Jazyková škola Liberec

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Jaká jazyková škole je v Lbc nejlepší? Děkuju

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 17.04.18 20:07

Teď jsem chodila do Swallow a byla jsem moc spokojená. Dělala jsem kurz na CAE. Před asi pěti lety jsem chodila do akademie Jana Amose Komenského a tam jsem.moc spokojená nebyla, česky mluvící lektorky měly menší slovní zásobu než já po maturitě z gymplu a pár letech na VŠ, zachraňoval to Britský lektor tam jsem dělala kurz na FCE.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama