Reklama

Potvrzení praxe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 17:35
Potvrzení praxe

Dobrý den holky a ženy. :-)
Mám problém ohledně splnění praxe na VŠ. Jsem dálkařka na pedagogické fakultě. Studuji specku, ovšem v práci jsem mimo obor. Už pouštění v pátky plus na zkoušky se šéfové nelíbí, ale teď mám problém, aby mě pouštěla na praxe. Máme mít splněny dvě. Jednu mám, tu jsem si dva týdny poctivě odchodila. Ale ještě musím doložit jednu a na tu už nemám čas. V práci mě nikdo nepustí, už tak je skrz to zle a po práci se musím věnovat dětem, učit se na zkoušky, prostě to nedávám. Stydím se, ale potŕebovala bych “razítko” na potvrzení další praxe. Je mi blbé přijít kamkoli a říct si o potvrzení s tím, že tam být nemohu. Jedná se o praxi ve školce, školní družině nebo speciální škola. Není tu nějaká paní učitelka z Břeclavska nebo Hodonínska, která by mi to potvrzení dala? Je mi to opravdu hloupé, ale jsem zoufalá. Pokud by se někdo našel, ukázala bych potvrzení první praxe, co všechno jsem dělala, že nejsem flákačka, našel by se tu někdo prosím? Potřebuji to do konce dubna. Jsem už zoufalá a opravdu z časových důvodů to nedávám.
Děkuji za pochopení a snad mě neodsoudíte. Kdo studoval vysokou při práci a s dětmi pochopí. Děkuji. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.04.18 17:44

No a nešlo by se někde domluvit s tím, že by sis to odchodila později? Jako že by ti to napsali a ty potom došla? Vzala na to dovču nebo tak?? I třeba o prázdninách, to spousta školek jede na menší počet lidií, tak by to třeba uvítali.

zelená7
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 17.04.18 17:44

Potvrzení ti může dát jen ředitelka či ředitel, ne běžná učitelka. Tak nevím, jestli tu narazíš zrovna na ředitelku školy nebo školky. To by byla opravdu velká náhoda.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.04.18 17:45

@zelená7 To teda nevím. Já měla normálně náslechy a výuku a papíry mně vyplňovala vyučující, u které jsem byla. Ředitel o tom jen věděl, že tam budu.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 17.04.18 17:46

Já být tebou, někam osobne zajdu, požádám o praxi a strávím tam treba den, jim je jedno, jestli u nich budeš týden, myslím, že ti potvrzení dají. Ale u vás si praxi neověřují? My musíme přesně napsat, kdy a kde budem jakou praxi absolvovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 17:47

Já vím, že tu pravděpodobně nenarazím na ředitelku. Ale třeba učitelku, která ví, že má fajn ředitelku, která by to pro mě udělala.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.04.18 17:48

@Kfětoslava No je to jiné, když studuješ prezenčně, kde praxi hradí škola a něco jiného, když dálkově, kde si to zařizuješ ty.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 17.04.18 17:49
@P4ja píše:
@Kfětoslava No je to jiné, když studuješ prezenčně, kde praxi hradí škola a něco jiného, když dálkově, kde si to zařizuješ ty.

Já studuji dálkově, jsem už stará větev :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 17:50

A to jako ve skole nemas nejakou spoluzacku ktera pracuje v oboru a dala by ti razitko? u nas si to holky normalne vzajemne potvrzovali :D..vedouci praxi sice kroutil ocima bylo mu to jasny ale nijak jim to dokazat nemohl :lol:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.04.18 17:50
@Kfětoslava píše:
Já studuji dálkově, jsem už stará větev :lol:

Tak to to mate jine no. U nas nic nechteli, jen potom portfolio. A vyplnene papiry od vyucujiciho, ktery delal naslechy a dozoroval nas.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 17.04.18 17:52

Studuju dalkové i denní současně a organizace praxí jsou uplne stejné..u nas to u nesmluvniho zarizeni musi byt minimalne mesic pred na studijnim

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 17.04.18 17:54
@P4ja píše:
Tak to to mate jine no. U nas nic nechteli, jen potom portfolio. A vyplnene papiry od vyucujiciho, ktery delal naslechy a dozoroval nas.

Já studuji jinou školu, ale jen píšu, že u nás si praxi umí ověřit, toť vše.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 17:55

@Kfětoslava Praxe si neověřují, mám papír s názvem praxe přímo z fakulty a tam jde o to napsat kde jsme byli, razítko, od kdy do kdy a náplň co jsme tam dělali už jsme si vyplňovali sami. Tak jsme to všechny odevzdávaly v prváku. Teď stejně, jde o název organizace a razítko s podpisem ředitele školy. Spolužačky co jsou v praxi to mají fajn, potvrzení jim dají v práci a hotovo, ale já nepracuji ve školství, tak to tak jednoduché nemám. S tím splněním později jsem to v jedné škole zkoušela, jestli by mi ho potvrdili a já to odchodila, až později, ale nelíbilo se jim to. Prý kdo ví, jestli bych pak ještě přišla. Fakt nevím, co dělat…

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 17.04.18 17:56

Co přesně potřebuješ - napiš SZ, třeba budu moct poradit, kam se obrátit.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 17.04.18 17:59

Já bych zkusila zajít osobně s kytkou a bonboniérou do nějaké MŠ, mohlo by to klapnout :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >