Jde dodělat dálkově učiliště?

Anonymní
27.2.16 12:37

Jde dodělat dálkově učiliště?

AHoj, chtěla jsem se zeptat.

Je mi to trapné, ale mám jen základní školu ani tu ne :oops:.Byla jsem s mamkou v Německu a tam jsem se nenaučila jazyk a tak nemám ani dokončenou devátou třídu…
Na učiliště jsem sice nastoupila, ale nechodila jsem tam :zed:.Teď mě převládá lítost. Všechny moje spolužačky už začaly chodit na vejšku a já nemám ani základku. Mojí překážkou před studiem je moje 19ti měsíční dcera. Vím nezodpovědnost, aleuž s tim nic neudělám. Chtěla bych si dodělat aspoň učňák když už a následně nástavbu. Jak na to?
Je možné jí dodělat dálkově když mám dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4683
27.2.16 12:59

A co zkusit individuální plán? zeptat se co a jak na učilišti a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.16 13:01

@Irinka0210 A s inviduálním plánem to budu mít jak? Jestli se teda mohu zeptat…

• Nahlásit
  • Citovat
levante
27.2.16 13:15

Individuální plán je plán, kdy se domluvíte ve škole, kdy a na jak dlouho budeš chodit do školy. Tak, aby tibto vyhovovalo. Nicméně, vím, ze jde udělat na střední i na vysoké, ale jak je to s učilištěm… :nevim: Tam většinou musíš chodit i na nějakou práxi. A asi musíš mít ZŠ, jinak by tě na učiliště nevzali, si myslím… 8o určitě by bylo od věci, zajít si na školu, kde chceš studovat a zeptat se tam :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.16 13:21

@levante Na učňák jsem chodila takže tam mě snad vemou i protentokrát…

• Nahlásit
  • Citovat
levante
27.2.16 13:28

Hlavně základní škola je podle mě povinná, ta nejde nedodělat… 8o alespoň mám za to…

• Nahlásit
  • Citovat
39368
27.2.16 13:33

Je třeba podat si přihlášku na danou školu (do 15. března) a nejlépe se předem informovat na pravidla individuálního plánu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39368
27.2.16 13:34
@levante píše:
Hlavně základní škola je podle mě povinná, ta nejde nedodělat… 8o alespoň mám za to…

není povinná zš, je povinná školní docházka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4683
27.2.16 13:38

Zeptala bych se na učilišti, které bys chtěla dělat. Nechodila by jsi klasicky denně, ale musela by jsi dělat zkoušky z dané látky. Určitě se zeptej co a jak, myslím že každá škola to možná bude mít jinak. držím pěsti, ať to zvládneš. Bude to náročné, ale dá se to zmáknout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
27.2.16 13:51

Buď ten individuál nebo existují přímo dálkové obory. Záleží odkud jsi.Jsou i pětileté obory s maturitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
27.2.16 14:05
@matkabagristy píše:
není povinná zš, je povinná školní docházka

Aaha, to jsem nevěděla 8o 8o 8o díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
26205
27.2.16 14:24
@Anonymní píše:
AHoj, chtěla jsem se zeptat.Je mi to trapné, ale mám jen základní školu ani tu ne :oops:.Byla jsem s mamkou v Německu a tam jsem se nenaučila jazyk a tak nemám ani dokončenou devátou třídu…
Na učiliště jsem sice nastoupila, ale nechodila jsem tam :zed:.Teď mě převládá lítost. Všechny moje spolužačky už začaly chodit na vejšku a já nemám ani základku. Mojí překážkou před studiem je moje 19ti měsíční dcera. Vím nezodpovědnost, aleuž s tim nic neudělám. Chtěla bych si dodělat aspoň učňák když už a následně nástavbu. Jak na to?
Je možné jí dodělat dálkově když mám dítě?

http://www.stredniskoly.cz/obory/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
27.2.16 14:50

S učilištěm je ten problém, že musíš odchodit určité hodiny praxe ;) bez praxe je ti teorie k ničemu :) takže na teorii můžeš mít individuál ale tu praxi prostě udělat musíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19442
27.2.16 17:19

Ne každé učiliště vezme bez ukončeného základního vzdělání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39368
27.2.16 17:48

@vokishka vševno je třeba pozjišťovat dopředu. Vím o školách, kde dodělávaj devítku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama