Jde někdo studovat VŠ 2020?

21.1.20 10:17

Jde někdo studovat VŠ 2020?

Ahoj, je tu někdo, kdo chce jít studovat VŠ? Pokud ano, kterou? Chci jít na VŠ ale nevím kam. Proto mě zajímají rady a tak 8) popř bychom šli spolu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2906
21.1.20 14:09

Nejdebilnější nápad co jsem viděl. Jak můžete jít studovat VŠ podle někoho druhýho? Snad vybírám podle sebe, podle toho co mě baví a zajímá nebo podle toho co bych chtěl dělat. Vy radši běžte rovnou pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 09:10

@Cenarius zlato, nikdo se tě neptal na tvůj totálně blbý názor. slečna /paní se ptá, kdo kam jde. Asi není úplně rozhodnuta, jak čtu. Na tom přece není nic špatného se zeptat kdo kam jde. Já bych taky přemýšlela, kam jít. Proto by mě taky zajímaly názory. Bože

• Nahlásit
  • Citovat
22.1.20 18:26
@Cenarius píše:
Nejdebilnější nápad co jsem viděl. Jak můžete jít studovat VŠ podle někoho druhýho? Snad vybírám podle sebe, podle toho co mě baví a zajímá nebo podle toho co bych chtěl dělat. Vy radši běžte rovnou pracovat.
Úroveň vzdělání klesá, soukromé školy velmi podkoply laťku, pak jsou „študáci“, co chtějí titul a je jedno, kde. Takové příspěvky jsem četla už vícekrát. Třeba : Holký, chci jít na VŠ, nevíte, kde berou? Nebo kde berou bez příjímaček? :zed: To nejde ani komentovat. Prostě se tu schází skupinky, co chtějí spolu „těhulkovat“, tak proč by spolu nemohly i študýrovat :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama