Jde o boreliozu?

498
7.8.20 18:18

Jde o boreliozu?

Prosim Vas, muze to byt borelioza? Tento flek ma par dni. Kliste ale nemel, na stehne bychom si snad vsimli. A ani jsme nikde v prirode ted nebyli. Otravujou nas v noci komari, ale takovej flek? :think: Moc dekuji. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3906
7.8.20 18:29

@Happy Hippo
na fotce to neni moc videt, tak tezko rict. dcera me boreliozu od komara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
7.8.20 18:32

@Toluma on je prave takovej svetlej :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5189
7.8.20 19:14

Malá má od komárů šílený fleky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
7.8.20 19:27

Synovi se udelal tento flek po komarovi a po 6 tydnech potvrzena borelioza. Kliste nemel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
7.8.20 19:32

@jana2381 a je mozny, ze flek tam uz jednou byl, zmizel a zase se objevil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
7.8.20 19:41

Ne. V sobotu mel certsvy stipanec, ve ctvrtek nasledujiho tydne byl takovy jako na fotce. Fenistil nezabiral, tak nam mudr napsala flegmonton, po nem zacal flek od stredu blednout a ztracet se az zustal je okraj. Ten se zcela zahojil az tak 3 tyden po stipnuti Nastesti mame skvelou mudr, ktera pro jistotu navrhla testy za 5 tydnu. Bylo to tam :( Mame ted 4 krabice antibiotik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
7.8.20 19:57

@jana2381 tak at zaberou a je vse vporadku!!! :hug: dekuji za info. On tam prave normalni klasickej stipanec nemel. Najednou proste flek. Tak nevim, no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
7.8.20 20:08

@Happy Hippo diky. Pujdem jeste v listopadu na dalsi kontrolni odbery. My jsme prave mysleli ze jde o alergii, kterou mam take, ale proste se to divne hojilo. Mudr rikala ze to vypada na vetsi alergickou reakci, ale take se ji to nelibilo, proto ty testy a jesteze tak. Pokud si nejsi jista, tak to ukaz mudr. Ja si o tom dost nacitala a porad hledala podobne obrazky. Nekdy pry flek nemusi byt zadny. Druhy syn mel letos uz nekolik klistat, tak uvazuji ze si ty testy u neho zaplatim sama, at mam klid. Dost me to vydesilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50255
7.8.20 20:55

Byla jsem ve ctvrtek pro jiny duvod u obvodacky, tak jsem ji zrovna i tohle ukazovala.
V nedeli mi stipnul komar na letnaku. Fenistil nezabiral vubec. Bezne mi to zabira. Doktorka mi napsala Framykoin. Ze mam 4 dny mazat.
Od vcera mazu a zatim se to ani nezmensilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5144
8.8.20 16:03

@jana2381
A co jste dostali za ATB? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
8.8.20 17:33

Tak…a dnes tam ten flek uz nema :think: tenkrat ho mel na druhe noze a taky mu 2.den zmizel. Nekde jsem cetla, ze ty fleky prave mizi a objevi se jinde. No, budu vyhlizet. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
8.8.20 19:16

@Doctus
Dostal Klacid, 4 baleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5144
8.8.20 19:19

@jana2381
Předpokládám, že je alergický na penicilinová ATB (a alergická reakce měla anafylaktický ráz).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
8.8.20 19:24

Presne tak, ten nemuze. Take jsem cetla, ze se leci penicilinem, tak doufam, ze i Klacid zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama