Jde o kopřivku?

18.10.19 12:34

Jde o koprivku?

Dobry den, chci se zeptat, uz druhy den se mi ruzne po tele (ruky, stehna, za usima) delaji takove jakoby bile puchyrky, jakobych se spalila o koprivu. Hrozne to svedi a par hodin je to na jednom miste, pak to zmizi a udela se jinde, ale teda svedi to nehorazne. Moje dr. Dneska neordinuje a do nemocnice se mi s tim nechce, proto se ptam. Jim vsechno normalne, Z obleceni ani perin to asi nebude, pouzivam porad stejnou avivaz a praci prasek. Vzala jsem si vecer xyzal a svedeni ustalo ale rano nanovo. Fotografii bohuzel nemam. Tak se chci eptat jestli se s tim uz nekdo setkal a popripade jestli jde o koprivku nebo treba o neco jineho? A nenakazim tim malyho? Mam 3. Mesicni miminko. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3589
18.10.19 12:43

Ano, podle popisu to vypadá na kopřivku. To cestování po těle a znovu objevení se po ránu je pro ni typické. Také na ní někdy trpím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 12:44

@cverunka a vite z veho to mate nebo se to objevi a pak proste zmizi? A jak dlouho to asi trva? Moc dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589
18.10.19 12:53

Já pořádně nezjistila z čeho. Měla jsem podezření na soju, ta se ale nepotvrdila. Mně se to vždy „ukáže“ při nějaké nemoci. Takže je možné, že je to reakce na samotnou nemoc, nebo lék - nevypozorovala jsem jaký, alergoložka mi též zakázala med - směs pylů v medu nejde nikdy zjistit a já mám pylovou alergii na břízu a lísku.
Nechci strašit, ale naposledy mě to trápilo půl roku a to fakt po celém těle i obličeji, vypadala jsem děsně, totálně vyřazená ze života. Ale to jsem zrovna kojila, tak jsem nemohla na to skoro žádné léky. Pak to pomalu odeznělo samo. Kožní říkala, že to také může být psychosomatického původu - douhodobý stres a pod., což já měla - dcera v noci vůbec nespala, asi půl roku jsem nespala déle než 20 minut v kuse. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 13:30
No tedka se mi udelalo toto po ruce a dela se mi to i na druhe a nesvedi to..
@cverunka píše:
Já pořádně nezjistila z čeho. Měla jsem podezření na soju, ta se ale nepotvrdila. Mně se to vždy „ukáže“ při nějaké nemoci. Takže je možné, že je to reakce na samotnou nemoc, nebo lék - nevypozorovala jsem jaký, alergoložka mi též zakázala med - směs pylů v medu nejde nikdy zjistit a já mám pylovou alergii na břízu a lísku.
Nechci strašit, ale naposledy mě to trápilo půl roku a to fakt po celém těle i obličeji, vypadala jsem děsně, totálně vyřazená ze života. Ale to jsem zrovna kojila, tak jsem nemohla na to skoro žádné léky. Pak to pomalu odeznělo samo. Kožní říkala, že to také může být psychosomatického původu - douhodobý stres a pod., což já měla - dcera v noci vůbec nespala, asi půl roku jsem nespala déle než 20 minut v kuse. :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589
18.10.19 15:19
@Janka3007 píše:
No tedka se mi udelalo toto po ruce a dela se mi to i na druhe a nesvedi to..

Jo, přesné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 20:46

@cverunka aha tak dekuju, ale nevim teda cim by to mohlo byt, nemocna nejsem, zadny prasky neberu, jim to co vzdycky..no uvidime do pondeli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama