Bolest kolene a žádný lékař není schopen pomoct

17.10.19 17:25

Připadám si jako hypochondr

Zdravým, jdu sem spíš vypovídat, svěřit nebo počíst i vaše zkušenosti. Začnu tím, že je mi 20 let. Od 8-9 třídy (co si pamatuji, je možné, že jsem problémy měla i dříve) jsem si začala pociťovat bolest pravého kolene. Řešit jsem to začala v prváku (15let). První otroped mi hned dal berle (šmatlala jsem o nich půl roku) a objednal na Magnetickou rezonanci, kde mi zjistili křivou čéšku. Doporučil mi jízdu na kole, rotoped, plavání ale koleno mě bolelo více. Tak jsem tedy zašla za jiným ortopedem, doporučil mi tejpy, bandáže. Když se koleno stále nelepšilo a bolelo mě i hned ráno, jen co jsem vylezla z postele objednal mě na CT. (Tam jsem byla minulý rok) a následně zjistil, že ke křivé čéšce mám i otočenou holenní kost na 40° (norma je 20°) a objednal mě na operaci, kterou jsem podstoupila tento rok v únoru. Když mě přijímali, řekli že mi kost otočí správně, poté rozhodnutí změnili, že mi jen otočí čéšku a nakonec mi tedy laparoskopicky odstranili kůstku (měla jsem čéšku dvojdou). Bolesti ale i po operaci neustoupili, tak jsem znovu změnila ortopeda, kde mi řekl, že mám poškozené chrupavky, dal mi prášky (které beru do dnes) ale zlepšení žádné. Už nevím co dělat. Koleno mě bolí jakoby tlačením, jako kdyby mi na něm někdo seděl. Bolest je z boku kolene, zepředu, i pod kolenem. Když stojím, tak cítím jakoby se mi koleno podvracelo dozadu (takové podlamování, vyvracení), občasné píchání z vnitřní straně kolene. Jsem opravdu zoufalá, když ráno vstanu do práce a už mě bolí noha, na dlouhé procházky ani nemyslím, na kolo jsem zapomněla. Děkuji, že jste dočetli až sem, snad je to srozumitelné. Děkuji za jakékoliv rady, zkušenosti a poznámky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

131
17.10.19 17:43

Ja mam taky problemy s kolenama, jako malá jsem s deckama hrala venku po tme na schovku a jak jsem rychle bezela v te tme jsem si nevsimla studny a obema kolenama do ni narazila a hodila sipec…zadnej doktor mi nikdy nepomohl, vzdala jsem to s nema. Nemohla jsem asi kleknout, capet ani behat. Boleli i pri blbým sezení.. Uzivam alavis pro koně..od te doby uz žádnou bolest necitim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 17:45

@Lucinda73291 odkud jsi? Potřebuješ nějakou špičku v oboru, doporučení… Můžu se zeptat jak dlouho trvala rekonvalescence po operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 17:53

@Bubla Bůčková
Jihomoravský kraj, operace proběhla ve Znojmě, (první ortoped mimo nemocnici, druhý {který doporučil operaci} přímo z nemocnice, za třetím jsem byla v Ivančicích). Operace proběhla v únoru, celý březen doma, v dubnu do práce, konzultovala jsem to jak s ortopedem tak i PL, a v květnu jsem byla zase na neschopence, jelikož jsem to nezvládala.
Jiná jsem brala plno léků na klouby, mazala mastičkami, tejpovala, bandážovala, chladila, nahřívala prostě vše a nic.
Už jsem z toho opravdu na prášky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 17:55

@Addka1
Já jsem právě žádný úraz neměla. Jako malá jsem běhala, lezla jako normální dítě a problémy začali až tak jsem asi rostla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 17:55

@Lucinda73291 musíš chodit k doktorům dal, hledat, ptát se… Hodně štěstí :,( :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
17.10.19 18:17

Doporučím Ti pana doktora Pavla Sadovského z Českých Budějovic. Nenáš to až tak daleko a je to opravdu kapacita přes kolena. Vygůgli si ho. Ordinuje v lékařském domě na Lidické. Je to sice svéráz, ale pomohl už spoustě lidem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 08:24

@Lucinda73291
Napiste mi
Myslim že Vám dokážu pomoct
Přeji hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
1943
19.10.19 08:40

Hlavně si nenech napovídat, že máš v koleni parazity. To není vtip.

Je to šílený. Párkrát jsem si říkala, že si zaplatím komplet soukromou zdravotní péči… Třeba by to bylo řešení, ale mám s tím jen malé zkušenosti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32187
19.10.19 08:46
@konulenka píše:
@Lucinda73291
Napiste mi
Myslim že Vám dokážu pomoct
Přeji hezký den

No to urcite. Vis prd, co ji je, ale vis, ze pomuzes.
Co prodavas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 10:45

@

Baba
Když napíšu že pomůžu tak vim proč to píšu
Měla jsem velké problémy s klouby i páteří
A dnes…
Jsem na dobré cestě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32187
19.10.19 11:09
@konulenka píše: @Baba
Když napíšu že pomůžu tak vim proč to píšu
Měla jsem velké problémy s klouby i páteří
A dnes…
Jsem na dobré cestě

Takze nejsi doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
1943
19.10.19 11:14

@konulenka Prosim, napis nam sem, co te uzdravuje. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32187
19.10.19 11:24
@TRG píše:
@konulenka Prosim, napis nam sem, co te uzdravuje. :srdce:

Muzem tipovat - mms, homeo, konstalace, Jonas, rizena detoxikace, voo doo, zarikavani, antiparazitika, biorezonance…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 11:34

@Baba
To opravdu ne
V péči lékařů jsem byla dlouhá léta
A výsledek hrůza ráno ani vstat natož normálně fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek