Reklama

Jde o potrat nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 16:41
Jde o potrat nebo ne?

Ahojky holky mám dotaz.
Před měsícem a půl jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk tt byl negativní menstruace dorazila ale hodně slabá a nasadila jsem HA. Před týdnem jsem měla zánět močáku teď v neděli jsem dobrala antibiotika a v úterý večer mě začalo bolet břicho a začala jsem hrozně zvracet. Dnes se dostavila i MS ale vychází ze mě toto (viz. Foto) nemůže jít o potrat? Přijde mi nesmyslné abych byla těhotná ale co to tedy ze mě jde? :’(.. té krve zatím není moc ale nejméně taky úplně ne.. zitra jdu na ultrazvuk ledvin tam to poznat nemůžou ne? Mám pak radsi dojít k doktorce? Mimi nechceme a mít nemůžeme..
Předem děkuji za jakoukoli včasnou odpověď jsem docela vystrašená :,(

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3350 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 16:43

Ježkovi voči…za tu fotku si pochvalu od ostatních vyslechnes :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 16:44

fuj…to bych jsem nevložila

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62525 příspěvků 3 inzeráty 30.08.18 16:45

To bude potrat - měli se ti narodit chobotničky :zed:

nonina
Závislačka 4027 příspěvků 30.08.18 16:47

Fotku sis mohla odpustit, je to nechutné a nejsme tady doktorky. Takže pokud máš podezření na SP (samovolný potrat) a i o něj stojíš (nechceš dítě), tak ho nech proběhnout. Jenom bych pro jisotu zašla na gynekologii, zda odešlo vše. A k lékaři bych šla i tehdy, když bych k tomuto začala i hodně krvácet (to klidně i pohotovost)­.Minimálně to stojí za telefonát ke gyne a uvidíš co ti řeknou.
Fotku smaž, to sem fakt nepatří.

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 16:51

@nonina
Jak nechat ho proběhnout? Proste to nechat být?
Dobře kde to mám smazat…?

Le_lenaz
Stálice 85 příspěvků 30.08.18 16:51

Bože, tak to snad ne. :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 30.08.18 16:59

Fuj.tak si udelej znovu test.jestli je nagativni tak je to jen nechutna menstruace.

nonina
Závislačka 4027 příspěvků 30.08.18 17:01

@Anonyme612 no protrat stejně nezastavíš, pokud by se o něj jednalo. A ano, i ženy po ZT se mohou rozhodnout, zda nechají proběhnout samovolný potrat, či jdou na revizi do nemocnice. Pokud je to v začátcích, tak si s tím tělo poradí samo. Jenom by bylo vhodné opravdu zajít za gynekologem, to bych být nenechala - pro kontrolu, zda odešlo vše. Koneckonců nemuselo jít o potrat a proto radím zavolat na gyne, vysvětlit a zeptat se (i když já bych tam ráno byla osobně a bez kontroly bych neodešla).

Smazat fotku v příspěvku - zkusila bych editaci a pokud by to nešlo, požádala bych adminy.Nebo svůj příspěvek přímo nahlaš a tam popiš co potřebuješ.

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 30.08.18 17:13

Ukaz to priteli, to bude nejlepsi antikoncepce.

Bude to vetsi kus sliznice, zavolala bych spis svemu gynekologovi, kdybych mela obavy.

Peťuláková
Kecalka 147 příspěvků 30.08.18 17:29

To už snad vážně není normální… Čím dál „lepší“ a „chutnější“ příspěvky.. :poblion: Osobně bych zavolala na gynekologii a probrala to s doktorem.

guineapig
Kecalka 180 příspěvků 30.08.18 17:37
@j.a.n.i1 píše:
:lol:

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 30.08.18 18:26
@j.a.n.i1 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neco jako v Men in Black :lol:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 30.08.18 18:30

@Anonyme612 Uf, některá fota by měla podléhat cenzuře. Chápu, že tě to mohlo vyděsit, ale pokud máš nějaké obtíže, vždy je lepší spíše kontaktovat odborného lékaře. ;)

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5723 příspěvků 30.08.18 18:30

@Anonyme612 a co by s tím chtěla dělat kdyby to byl potrat? Nic. A proč sis teď neudělala další test?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama