Jde o potrat nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 16:41
Jde o potrat nebo ne?

Ahojky holky mám dotaz.
Před měsícem a půl jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk tt byl negativní menstruace dorazila ale hodně slabá a nasadila jsem HA. Před týdnem jsem měla zánět močáku teď v neděli jsem dobrala antibiotika a v úterý večer mě začalo bolet břicho a začala jsem hrozně zvracet. Dnes se dostavila i MS ale vychází ze mě toto (viz. Foto) nemůže jít o potrat? Přijde mi nesmyslné abych byla těhotná ale co to tedy ze mě jde? :’(.. té krve zatím není moc ale nejméně taky úplně ne.. zitra jdu na ultrazvuk ledvin tam to poznat nemůžou ne? Mám pak radsi dojít k doktorce? Mimi nechceme a mít nemůžeme..
Předem děkuji za jakoukoli včasnou odpověď jsem docela vystrašená :,(

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 16:43

Ježkovi voči…za tu fotku si pochvalu od ostatních vyslechnes :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 16:44

fuj…to bych jsem nevložila

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 30.08.18 16:45

To bude potrat - měli se ti narodit chobotničky :zed:

nonina
Závislačka 4042 příspěvků 30.08.18 16:47

Fotku sis mohla odpustit, je to nechutné a nejsme tady doktorky. Takže pokud máš podezření na SP (samovolný potrat) a i o něj stojíš (nechceš dítě), tak ho nech proběhnout. Jenom bych pro jisotu zašla na gynekologii, zda odešlo vše. A k lékaři bych šla i tehdy, když bych k tomuto začala i hodně krvácet (to klidně i pohotovost)­.Minimálně to stojí za telefonát ke gyne a uvidíš co ti řeknou.
Fotku smaž, to sem fakt nepatří.

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 16:51

@nonina
Jak nechat ho proběhnout? Proste to nechat být?
Dobře kde to mám smazat…?

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 30.08.18 16:51

Bože, tak to snad ne. :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed:

karkarka
Závislačka 2653 příspěvků 30.08.18 16:59

Fuj.tak si udelej znovu test.jestli je nagativni tak je to jen nechutna menstruace.

nonina
Závislačka 4042 příspěvků 30.08.18 17:01

@Anonyme612 no protrat stejně nezastavíš, pokud by se o něj jednalo. A ano, i ženy po ZT se mohou rozhodnout, zda nechají proběhnout samovolný potrat, či jdou na revizi do nemocnice. Pokud je to v začátcích, tak si s tím tělo poradí samo. Jenom by bylo vhodné opravdu zajít za gynekologem, to bych být nenechala - pro kontrolu, zda odešlo vše. Koneckonců nemuselo jít o potrat a proto radím zavolat na gyne, vysvětlit a zeptat se (i když já bych tam ráno byla osobně a bez kontroly bych neodešla).

Smazat fotku v příspěvku - zkusila bych editaci a pokud by to nešlo, požádala bych adminy.Nebo svůj příspěvek přímo nahlaš a tam popiš co potřebuješ.

kacakaca
Závislačka 2582 příspěvků 30.08.18 17:13

Ukaz to priteli, to bude nejlepsi antikoncepce.

Bude to vetsi kus sliznice, zavolala bych spis svemu gynekologovi, kdybych mela obavy.

Peťuláková
Kecalka 157 příspěvků 30.08.18 17:29

To už snad vážně není normální… Čím dál „lepší“ a „chutnější“ příspěvky.. :poblion: Osobně bych zavolala na gynekologii a probrala to s doktorem.

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 30.08.18 17:37
@j.a.n.i1 píše:
:lol:

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2308 příspěvků 30.08.18 18:26
@j.a.n.i1 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neco jako v Men in Black :lol:

Keshi
Závislačka 2504 příspěvků 30.08.18 18:30

@Anonyme612 Uf, některá fota by měla podléhat cenzuře. Chápu, že tě to mohlo vyděsit, ale pokud máš nějaké obtíže, vždy je lepší spíše kontaktovat odborného lékaře. ;)

lachtanice86
Kelišová 6375 příspěvků 30.08.18 18:30

@Anonyme612 a co by s tím chtěla dělat kdyby to byl potrat? Nic. A proč sis teď neudělala další test?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >