Reklama

Menstruace v cyklu, kdy proběhla punkce vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:49
Menstruace v cyklu, kdy proběhla punkce vajíček

Hezký večer,
tento cyklus jsem podstoupila punkci vajíček v CAR. Pro velký počet odebraných vajíček mi byl doporučen až KET v dalším cyklu. Moje otázka zní, o kolik dní dřív vám přišla ms po punkci? Dokor říkal, že mám počítat s tím, že přijde dřív, ale co to je dřív? Díky za zkušenosti

Reklama

Reakce:

nika5555
Kecalka 261 příspěvků 29.08.18 20:52

mne prisla ms 10. den po odberu vajicek.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 29.08.18 20:56

Dr me rekl ze prijde do 5dnu. Ale prisla po 8mi dnech. Drzim palecky, mame z KETu dcerku. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:11

@nika5555 @Kikulele já jsem dneska 6. den od opu, ale břicho cítím, jak kdyby to mělo přijít každou chvílí. A navíc se těším na KET :-)

ugluk
Hvězda diskuse 42667 příspěvků 29.08.18 21:17

Přišla 11. den, luteální fázi jsem mívala 11-12 dní, takže v podstatě normálně.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 29.08.18 21:35

Mně přišla o dost později naopak. Málem to se mnou švihlo :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 42667 příspěvků 29.08.18 21:42

Jo a bacha, ještě v den MS jsem měla ráno lehce pozitivní test od Pregnylu, což byla sranda, když mi vysosli všecka vajíčka a ještě tak týden poté nebyl sex.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 29.08.18 21:59
@Anonymní píše:
@nika5555 @Kikulele já jsem dneska 6. den od opu, ale břicho cítím, jak kdyby to mělo přijít každou chvílí. A navíc se těším na KET :-)

Urcite brzo dorazi. Taky jsem se tesila az toho bojovnicka dostanu k sobe. :hug: Jisty je,ze driv nebo pozdeji ms prijit musi :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >