Jde zvládnout práce a studium při RD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 18:15
Jde zvládnout práce a studium při RD?

Ahoj, chci se zeptat jestli se dá při RD zvládnout následující: práce 8hodin/ týdne, práce přes PC většinou z domu, dálkové studium VS (přednášky 1× měsíčně pátek- neděle), zkoušky dle rozvrhu v odpoledních hodinách v týdnu a do toho péče o půl roční dítě bez pomoci příbuzných. Dítě spí 1hod. dopoledne a 2× 0,5h odpoledne, ale musí být venku. Práci bych dělala po večerech. Myslíte, že to jde zvládnout? Prosím anonym práce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 25.04.19 18:33

Zvladnout se da spousta veci, ale nic jinyho, nez si to vyzkouset na vlastni kuzu, vam asi nezbyde.

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 25.04.19 18:34

Za mě se to zvládnout nedá. Dítě by mi bylo před studiem přednější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 18:36

@Enmamma tak zrovna to studium se da upravit. Větší strach mám z práce.

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 25.04.19 18:39
@Anonymní píše:
@Enmamma tak zrovna to studium se da upravit. Větší strach mám z práce.

Tak předpokládala jsem, že pracovat musíš kvůli tomu, abyste se uživili. Proto bych vypustila aspoň studium. Pokud peníze nepotřebuješ, tak bych vypustila práci. Případně i studium a věnovala bych se dítěti.

Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 25.04.19 18:40

Zvladnout to pujde, otazkou je za jakou cenu :? Ja osobne bych do toho nesla.

debra.morgan
Echt Kelišová 8937 příspěvků 25.04.19 18:49

Taky záleží, kolik ti té školy chybí. půl roku? rok? dva? nebo začínáš od začátku? Mně by to za to nestálo.

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15215 příspěvků 25.04.19 18:54

Zkusila bych to v nejhorším vs přerušíš pokud jde práce upravit o to je to lepší

Lama Lama
Hvězda diskuse 53282 příspěvků 25.04.19 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli se dá při RD zvládnout následující: práce 8hodin/ týdne, práce přes PC většinou z domu, dálkové studium VS (přednášky 1× měsíčně pátek- neděle), zkoušky dle rozvrhu v odpoledních hodinách v týdnu a do toho péče o půl roční dítě bez pomoci příbuzných. Dítě spí 1hod. dopoledne a 2× 0,5h odpoledne, ale musí být venku. Práci bych dělala po večerech. Myslíte, že to jde zvládnout? Prosím anonym práce.

Jde

Zoe1
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 25.04.19 19:11

Já bych to nedala, nevím jak vy, ale já se dítěti musím neustále věnovat, nedokážu si představit, že bych do toho měla studovat nebo pracovat, ale jestli máte hodné dítě, které se zabaví samo, tak se to asi dá. Já jsem dodělávala školu při práci, ale to jsem ještě neměla dítě a byl to záhul. Ono nejde jen o přednášky. Když přijde zkouškový, tak samý zápočty a zkoušky a člověk se musí učit, do toho pak bakalářka nebo diplomka.

Jana206
Nadpozemská drbna 27543 příspěvků 25.04.19 19:25

Kdo bude hlídat dítě, kdyz budes ve skole, na zkouskach. Za mě se to nedá zvladnout, aspon ne za, primerenou cenu.

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 25.04.19 19:29
@Zoe1 píše:
Já bych to nedala, nevím jak vy, ale já se dítěti musím neustále věnovat, nedokážu si představit, že bych do toho měla studovat nebo pracovat, ale jestli máte hodné dítě, které se zabaví samo, tak se to asi dá. Já jsem dodělávala školu při práci, ale to jsem ještě neměla dítě a byl to záhul. Ono nejde jen o přednášky. Když přijde zkouškový, tak samý zápočty a zkoušky a člověk se musí učit, do toho pak bakalářka nebo diplomka.

Já si vzala dítě z kojeňáku ve chvíli, když jsem dodělávala magistra. Chyběl mi rok. Po dvou měsících jsem pochopila, že bych dítě zanedbávala a na školu jsem se vybodla.

P4ja
Echt Kelišová 9549 příspěvků 25.04.19 19:34

Já z lehka pracuji z domu, a jen když chci, a nestojí mně na tom život, a kolikrát na to třeba týden nesáhnu, protože je doma něco důležitějšího. A nedovedu si představit, že bych půlročního prcka, tahala do školy a na zkoušky. A do toho se učit. Myslím, že to za to nestojí. Navíc čím bude větší, tím víc pozornosti bude potřebovat. Teď určitě. Pak ve dvou, třech letech si dovedu představit školku, atd.

Kelsey
Hvězda diskuse 46023 příspěvků 25.04.19 19:35

Chodim do prace na plny uvazek, dojizdim do skoly, mam doma tri decka a manzela pravidelne turnusy pracujici v zahranici. Minuly tyden jsem odevzdala bakalarku.
V cervnu jdu ke statnicim. Nejvic pracuje stres.
Nejvic lituji, ze jsem nezacala, kdyz jsem byla na RD, protoze uz by bylo hotovo.
Nehodlam nic vzdavat, takze jsem si dala prihlasku, ze budu pokracovat. Jsem uz starsi, takze zadne rozmysleni, jestli se mi chce nebo nechce. Proste musim a tecka.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53282 příspěvků 25.04.19 19:40
@Kelsey píše:
Chodim do prace na plny uvazek, dojizdim do skoly, mam doma tri decka a manzela pravidelne turnusy pracujici v zahranici. Minuly tyden jsem odevzdala bakalarku.
V cervnu jdu ke statnicim. Nejvic pracuje stres.
Nejvic lituji, ze jsem nezacala, kdyz jsem byla na RD, protoze uz by bylo hotovo.
Nehodlam nic vzdavat, takze jsem si dala prihlasku, ze budu pokracovat. Jsem uz starsi, takze zadne rozmysleni, jestli se mi chce nebo nechce. Proste musim a tecka.

Souhlasím.
Učila jsem se všelijak, na hřišti, opakovala si při procházce, na dece s dítětem, při uspavani. Větší mazec se bylo učit při práci a dvou dětech.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama