Je bezpečné mít styk 3 dny před vysazením antikoncepce?

Anonymní
14.4.21 20:45

Je bezpečné mít styk?

Dobrý den. Je bezpečné mít styk 3 dny před vysazením (7dni pauza) antikoncepce? Resp. 19.pilulka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4069
14.4.21 20:46

Pokud bereš prášky, jak máš, tak je ten sex bezpečný celý měsíc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 20:53

@darekp děkuji. Beru každý den přesně na minutu a snažím se nechodit 5 hodin od pilulky na záchod kdybych náhodou měla nějakou řídkou stolici a nebo průjem.

• Citovat
  • Nahlásit
924
14.4.21 20:54
@Anonymní píše:
@darekp děkuji. Beru každý den přesně na minutu a snažím se nechodit 5 hodin od pilulky na záchod kdybych náhodou měla nějakou řídkou stolici a nebo průjem.

zas tolik to opravdu hrotit nemusis :mrgreen: a prujem jen tak stejne nezastavis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
14.4.21 20:55

Jinak zalezi na typu, ale u vetsiny HAK jsi chranena i behem pauzy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24160
14.4.21 20:57

Pokud bereš prášky pravidelně, tak se není čeho bát. Na haldy informací, kdy ženský otěhotněly přes prášky nedej. Polovina z nich to zobe jako lentilky, druhá polovina do toho hodí chlapa úmyslně a pak se překvapeně tváří, že je to „chyba antikoncepce“. Klídek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
14.4.21 21:42

Mě teda není jasný, jak průjem ovlivní míru vstřebání antikoncepce… 8o to si jako myslíš, že to co z tebe vyjde při průjmu jde z žaludku? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
14.4.21 21:44
@Anonymní píše:
Živě si představuju, jak 5 hodin zadržuješ průjem… :lol: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13824
14.4.21 21:51
@Bobule321 píše:
Mě teda není jasný, jak průjem ovlivní míru vstřebání antikoncepce… 8o to si jako myslíš, že to co z tebe vyjde při průjmu jde z žaludku? :lol:

Ono se to vstřebává až ve střevě. Dokonce je to i napsané v příbalovém letáku, kolik hodin po polknutí tabletky, by si neměla mít průjem nebo naopak zvracet :mrgreen:
Jako je to samozřejmě jištění se výrobce, ani při průjmu jsem ještě neotěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
14.4.21 22:27

@lalouch u všech, jinak by to postrádalo smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 08:23

Takže si to můžeme rozdat fakt kdykoliv :mrgreen: uff jsem se bála

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 09:40

@Jolynka myslíte že řídká stolice (to podle mě fakt průjem nebyl jenom trochu takové „kuličky“ jednorázové) to mohla ovlivnit? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
924
15.4.21 11:46

@evulinda79 myslela jsem, ze nejake ty dvoufazove funguji trochu jinak, ale to je vlastne jen o tom, ze se bere i v pauze asi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24160
16.4.21 08:32
@Anonymní píše:
@Jolynka myslíte že řídká stolice (to podle mě fakt průjem nebyl jenom trochu takové „kuličky“ jednorázové) to mohla ovlivnit? 8o

prosím tě, průjmem se fakt myslí „průtokový ohřívač“, kdy se to ve střevech ani neohřeje a letí to ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat