Vysazení HA a menstruace

13
12.4.21 21:19

Vysazení HA a menstruace

Ahojky, chci se zeptat…
V lednu jsem vysadila po téměř 5 letech antikoncepci. Od té doby se mi v době, kdy jsem ji měla normálně mít, objevilo něco mezi menstruací a špiněním. Je to spíš taková tmavá krev, občas se žilkama, ale opravdu slabá, že by mi na den stačila tŕeba i jedna vložka úplně v pohodě. Dnes je to 3. Měsíc bez HA a přijde mi, že je ještě slabší než minule. Hodně jsem trpěla na křeče, obzvlášť první dva dny menstruace, ale teď mě propadnou třeba 3 dny předem a při MS téměř nic. Je mi 20 let, tak se chci zeptat vás starších, jestli máte nějaké zkušenosti. :) Jestli je to normální a nemám se tím zatím zaobírát. Četla jsem, že můžu být ráda, že vůbec něco jako ms přišlo, ale i tak chci být obezřetná. :) Případně jestli existují nějaké vitamíny apod. na podporu menstruace. Děkuji za případné odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.4.21 21:22

@Ivcos
Ahoj. Pokud zatim mimco neni v planu, zkusila bych pit kontryhelovej caj a dala tomu rok, jestli si to nejak nesedne samo. Pokud jsi z toho nervozni, zajdi k doktorovi. Telo se ale po antikoncepci muze davat dohromady rok nebo klidne i dyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
12.4.21 22:34

Vysadila jsem HA po 15ti letech, MS přišla nepravidelně v různých intenzitách každý ze tří měsíců než jsem otěhotněla. Řekla bych, že je to normální. Na druhou stranu není na škodu po první MS po vysazení skočit na gyndu na vyšetření…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat