Je gympl dobrá cesta?

Venduliiik
28.6.21 10:57

Je gympl dobrá cesta?

Dobrý den, chystám se na gympl v září nastupuji do 9.třídy. Známky:
Matematika 3 Čeština 3
Zeměpis 2
Dějepis 1
Anglina 3
Přírodopis 3
Občanka 1

Baví mě jazyky je nějaký zaměřený gympl na jazyky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11023
28.6.21 11:01
@Venduliiik píše:
Dobrý den, chystám se na gympl v září nastupuji do 9.třídy. Známky:
Matematika 3 Čeština 3
Zeměpis 2
Dějepis 1
Anglina 3
Přírodopis 3
Občanka 1Baví mě jazyky je nějaký zaměřený gympl na jazyky?

Tak za mě tohle nejsou známky na gympl. Ale třeba uděláš přijímačky slušně a budeš mít štěstí a přijmou tě.
Jaké jazyky tě baví, ty co z nich máš 3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
28.6.21 11:01

Baví tě jazyky, ale máš z nich za 3?
Ne, gympl není dobrá volba, už jen protože gympl je příprava na VŠ a s takovými známkami bych se bála, že nedojdu do cíle….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
28.6.21 11:02

*

Příspěvek upraven 28.06.21 v 11:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21627
28.6.21 11:02

Ani omylem… :roll: S tímhle se chodí na učňák. Tebe baví jazyky a máš z angličtiny za 3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Venduliiik
28.6.21 11:03
@ivašot. píše:
Tak za mě tohle nejsou známky na gympl. Ale třeba uděláš přijímačky slušně a budeš mít štěstí a přijmou tě.
Jaké jazyky tě baví, ty co z nich máš 3?

Z němčiny mám 1. Baví mě i francouzština na kterou chodím soukromě mimo školu. Na angličtinu máme hroznou učitelku..

• Citovat
  • Nahlásit
996
28.6.21 11:06

To jsou známky na střední, na gympl moc né. Co si tak pamatuji, tak na gympl chodili jedničkáři. Radši zkus jazykovku, pokud tě baví jazyky. :palec: A pokud neplánuješ výšku, tak ti bude gympl k ničemu. Ještě to zvaž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419

Podle mně s trojkami ani nemáš moc šance se na gympl dostat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15436

Na gymplu jde o přijímačky, když zamakáš a uděláš je, proč ne. Ale pokud nedokážeš ani na netu najít informace o skolach, které by te zajimaly - jake maji požadavky, zaměření, uplatnění… Tak na to nemáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
28.6.21 11:07

@Venduliiik jo holka, vrat se zpátky na zem, s tímhle se na gympl pravdepodobne nedostaneš, naštěstí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
28.6.21 11:07

@Venduliiik Existují jazyková gymnázia. Nicméně tohle nejsou známky na gympl, pokud již nyní nenavštěvuješ nějakou super těžkou výběrvou školu/třídu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22628
28.6.21 11:08

S takovejma známkama tě na gympl nevezmou ani omylem, to je tak na učňák. Baví tě jazyky a máš 3 z aj? Víš že na tom týmu budeš muset zvládat víc jazyku najednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21627
28.6.21 11:08
@Venduliiik píše:
Z němčiny mám 1. Baví mě i francouzština na kterou chodím soukromě mimo školu. Na angličtinu máme hroznou učitelku..

A na matiku a češtinu taky? Hele, já mám gympl za sebou a na rovinu ti říkám, že pokud nemáš z matiky na základce jedničku, tak matematiku na gymplu nedáš. A to nemluvím o fyzice. A tak lehký předmět jako přírodopis mít za 3, tak to je ostuda. Co budeš dělat až se na gymplu budeš učit kompletní systém živočichů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6386
28.6.21 11:11

Proč na gympl když jsi trojkařka 8o Gympl je pro jednickáre, nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
28.6.21 11:12

Máš průměrný prospěch ze základních předmětů, to není na gymnázium. Zkus se zamyslet, jestli jsou ty známky vydřené, nebo na učení prdíš. To je důležitý. U té druhé možnosti stačí zamakat, ale fakt hodně, protože budeš muset makat po celou dobu studia, tak se na to připrav. Ale pokud se učení věnuješ, přesto máš tenhle prospěch, tak si vyber jinou školu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat