Je možné těhotenství?

Kačka23
13.11.09 22:30

Je možné těhotěnství?

Awoj holki!mám už přes týden bolesti v břišku,v kříži,břicho mám jak balon a když jsem v klidu tak cítim takový mravenčení,jinak mě to bolí při větší námaze.Dělala jsem test,ale ukázal jednu/,myslíte,že bych mohla být i přesto těhotná?
Děkuji všem za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1112
13.11.09 23:04

https://www.emimino.cz/…hotna-34364/

mám takový pocit, že tady najdeš pár odpovědí, možná už je znáš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačka23
13.11.09 23:10

Bohužel znám,protože to jsem psala já,ale tam nic podobnýho není,tak jsem myslela,že mi někdo poradí a zvedne náladu,protože se o mimi moooc snažíme

• Nahlásit
  • Citovat
1112
13.11.09 23:22

:lol: to mě opravdu nenapadlo. víš co, zkus diskusi „hysterické těhule“, neříkám, žes hysterická, ber název s nadsázkou, ale tam proberou všemožné věci od a do zet, určitě se ti budou věnovat. to je lepší, než zakládat duplicitní diskuse :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13820
14.11.09 14:17

kolikaty DC jsi? mimochodem kdyz se snazis , tak si to muzes vsugeroat, vim o cem mluvim, rok jsem mela priznaky tehu, proste ver testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.12 12:35

Ahojky.
Prosím o radu. Beru ant. Azalii( beru jí bez pauzi a proto nemám MS).
Asi 10 dní mě pobolívá podbřišek a tak se bojím, abych nebyla těhotná.
Snažím se to brát pravidelně vždy večer, ale jednou jsem vzala až ráno.
Myslíte, že bych mohla být těhotná? Dnes jsem si dělala test a je negativní, ale i tak se pořád bojím, protože mě to pořád pobolívá.

• Nahlásit
  • Citovat
15419
6.12.12 12:47

Když jsme se my snažili o mimčo, tak jsem taky měla příznaky každej měsíc :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
6.12.12 16:08

Ahoj, těžko říct, jestli jsi těhotná, mě podbříšek bolel a taky prsa, když jsem byla 14 dní těhu, ale test mi vycházel negativní… Když jsem ještě brala antikoncepci, zapomněla jsem vzít i jeden den a nic se nestalo, neotěhotněla jsem, ale každý to má jinak… teď musíš jen čekat a co týden dělat test, na doktora je také ještě brzy, pokud je to teprve týden, ten nic nezjistí. Taky mužeš mít jen zánět, nebo jsi prochladla… držím palečky, ať to dopadne, jak chceš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
7.12.12 15:52

Ja vasadila 4.11 antiko a a 11.11 jsem to dostala a ze se budeme snazit o miminko davala jsem si tak rok na to snazeni a bum ho vcera jsem si delala 4 tehotenske testy a vsechny vysli // jen ta druha tam byla jeste slabe, takze vse je mozne…
8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.12 18:13

Ahoj holky,
prosim o radu, beru antiko Jangee 3.mesic, ale 2dny jsem ted nevzala prasek a pritel se dnes do me udelal, mohla bych otehotnet? Mam ted docela strach, spolihala jsem na to ze jsem snad porad chranena nebo se pletu? A jeste prosim o radu jak ted dal antiko uzivat?
Diky moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.5.17 21:50

Vznáším dotaz k ženám, které si kontrolují čipek.. Teprve začínám, takže žádná sláva :/ a dost mě dnes zmatla jedna věc. 3 dny jsem nafoukla jako v 7 měsíci a kdyz si lehnu tak citim jak kdybych měla natahle svaly v podbrisku. Neni to tedy pořád.. ale.. zkoušela jsem nahmatat cipek je jakoby natekly a na prst aco me zarazi tak na nem citim tvrdou boulicku o velikosti mensi pecky od tresne.. docela me to desi, co by to mohlo byt.. a ted me zas boli podvrisek jak jsem si tam sahla.. mam docela strach.. co myslíte? Nepatřím mezi ty, co běhají za doktorem se vším.. nejradši bych nesla vubec..vecer citim jak mi tvrdne bricho. A tehitna nejsem nebo aspon o tom nevim.. mozne to je ( pouzivame spermicidni globule a nejak jim neverim) Jeste doplnim.. cely den tak nejak citim divne v podbrisku.. myslite ze by se mohlo jednat o tehu? Ms ma prijit za tyden. Mam pravidelnou na den..

• Nahlásit
  • Citovat
4661
16.5.17 22:23
@Anonymní píše:
Vznáším dotaz k ženám, které si kontrolují čipek.. Teprve začínám, takže žádná sláva :/ a dost mě dnes zmatla jedna věc. 3 dny jsem nafoukla jako v 7 měsíci a kdyz si lehnu tak citim jak kdybych měla natahle svaly v podbrisku. Neni to tedy pořád.. ale.. zkoušela jsem nahmatat cipek je jakoby natekly a na prst aco me zarazi tak na nem citim tvrdou boulicku o velikosti mensi pecky od tresne.. docela me to desi, co by to mohlo byt.. a ted me zas boli podvrisek jak jsem si tam sahla.. mam docela strach.. co myslíte? Nepatřím mezi ty, co běhají za doktorem se vším.. nejradši bych nesla vubec..vecer citim jak mi tvrdne bricho. A tehitna nejsem nebo aspon o tom nevim.. mozne to je ( pouzivame spermicidni globule a nejak jim neverim) Jeste doplnim.. cely den tak nejak citim divne v podbrisku.. myslite ze by se mohlo jednat o tehu? Ms ma prijit za tyden. Mam pravidelnou na den..

Týden před MS nepoznáš těhotenství ani na břiše, ani na čípku a pravděpodobně ani nijak jinak, protože v tuhle dobu by se oplodněne vajíčko teprve uhnizďovalo.. :nevim: a tvrdnuti břicha v těhotenství je normální, ale až o pár měsíců později..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 22:29

@donutkaP
Ano to tvednuti znam. Mam maly ditko.. a prave proto me to prekvapuje, ze vlastne tehotna nejsem a prezto mi tvrdlo bricko? V podbrisku.. pride mi to divny :D neplanuju otehotnet.. jen je mi to sakra divny vsechno stim podbriskem.. kdyz jsem cekala prvni nic nemela ani nepoznala az v 7 meaici paleni zahy :D

• Nahlásit
  • Citovat
4661
17.5.17 07:18
@Anonymní píše:
@donutkaP
Ano to tvednuti znam. Mam maly ditko.. a prave proto me to prekvapuje, ze vlastne tehotna nejsem a prezto mi tvrdlo bricko? V podbrisku.. pride mi to divny :D neplanuju otehotnet.. jen je mi to sakra divny vsechno stim podbriskem.. kdyz jsem cekala prvni nic nemela ani nepoznala az v 7 meaici paleni zahy :D

Myslim, že to budou nervy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama