Mohu otěhotnět dva dny po menstruaci?

Kačka23
11.11.09 13:13

Můžu být těhotná?

Awoj holki!Tak jsem se rozhodla,že i já se přidám k vám do diskuze.Jsem tady poprvý,tak snad mi pomůžete a poradíte.No ale chtěla bych se zeptat,jestli se může jednat o těhotěnství-26.10jsem měla poslední měsíčky a 2dni na to jsme s přítelem měli nechráněný pohlavný styk,při kterém došlo k oplodnění.Přestala jsem užívat antikoncepci po 2letech.Miminko by sme si hodně přáli.Za jak dlouho po oplodnění lze vyčíst//.?Pořád mě pobolíva bříško jako před menstruací,ale tá má přijít až 26.Děkuji mooooc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
11.11.09 13:21

Ahoj, prosím Tě, jak víš, že DOŠLO K OPLODNĚNÍ? :roll: to usuzuješ podle pobolívání v břiše :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačka23
11.11.09 13:25

Můžu být těhotná?

No ne podle pobolívaní v břiše,ale že se do mě udělal,když už jsem zrovna nebrala HA.

• Nahlásit
  • Citovat
12332
11.11.09 13:27

kačko - jde vidět, že jsi začátečnice :wink: , to bys musela vědět, že hned po vysazení HA byla ovulace (což nebývá u každé), že má dobré sperma a nic dalšího nebrání tvému otěhotnění, takže si musíš počkat na termín MS, dříve nemá smysl usuzovat na nic :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačka23
11.11.09 13:33

Nejsem začátečnice už jedno dítko máme2letýho chlapečka,no já jsem se jenom zeptala,zda to pobbolívání může být následek těhotěnství,viš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
12332
11.11.09 13:35

ale vypadalo to tak :mrgreen: , může to být cokoliv :wink: aspoň podle mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačka23
11.11.09 13:37

No jo,možná to jsem blbě napsala,ale přece se nic nestalo.Vidím,že tady asi nejsem moc vítána.

• Nahlásit
  • Citovat
12332
11.11.09 13:38

neber to tak osobně, přišlo nám to srandovní, nic víc :wink: :-D

Příspěvek upraven 11.11.09 v 13:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačka23
11.11.09 13:44

Jo v pohodě.Jen sem chtěla se s někým poradit a k doktoru jdu až 19.takže do té doby nevydržím čekat.Jaké ste měli vy příznaky těhu?Při prvním mi bývalo blbě,pořád jsem zvracela,taky jsem měla bolesti břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
12332
11.11.09 13:48

u prvního mimoděložního jsem měla žaludek na vodě, jinak nic před testem, u druhého po IVF pobolívání v podbříšku skoro jako před MS, ale nic velkého

ps když se podíváš do diskusí o těhotenství, tam se ty příznaky hodně probíraly
např.
https://www.emimino.cz/hledani/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoli
11.11.09 13:51

no ja bych pobolivani spis tipla na ovulaci,ta by ted mela byt(v techto dnech),tak jestli planujete mimi tak si pro jistotu zasoulozte jeste jednou :-) ..jinak nechapu proc dr 19,proc ne az po vynechani menzes?..asi budes muset cekat co z toho vyplyne,je jeste mooc brzy…

• Nahlásit
  • Citovat
Kačka23
11.11.09 14:03

:lol: K dr jdu jenom na prohlídku ne kvůli tomu jestli jsem nebo nejsem těhu.Moc vám všem děkuji za odpověd.Uvidím,jak to vše proběhne.Tak držte holki palečky

• Nahlásit
  • Citovat
4132
11.11.09 16:30

Ahoj, nedokážu posoudit, jestli jsi nebo nejsi těhotná. To bolení může být opravdu způsobeno ovulací. Ale určitě držím pěsti, aby ses devatenáctého dozvěděla dobrou zprávu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
11.11.09 17:47

Nechci ti brát iluze, ale zdá semi že by na ultrazvuku stejně nic ještě nebyo vidět. Držím pšsti ať se brzy zadaří :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačka23
11.11.09 18:59

Jééé holki vy ste tak zlatý všechny :lol: To bříško mě pobolívá už přes týden,tak nevím jestli to je i s tý ovulace.Protože doposud sem takový pocity nemívala.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama