Jsem z toho jelen

Anonymni
24.10.09 20:40

Jsem z toho jelen

Ahojky vsem,
Pisi ohledne me kamaradky..Snazi se o mimi cca pul roku,menzes ma jen dva dny.Min mesic ji vysly pozit.tehu testy,ale kdyz sla k Dr,ten ji oznamil,ze tehu neni,ani nebyla a ze je jinak uplne v poradku.Zadna cysta,zadne mimodelozni…Leky nebere,takze ty v tom prsty nemaji.Jsem z toho mimo,ziju s tim,ze se v tele HcG jen tak nedela…
Ona zije v zahranici a tak ma trochu pochybnosti o jejim lekari..Myslite,ze je to mozne,aby telo melo HcG hormony a pritom se o tehu nejednalo?Test mi posilala po mejlu a carky byly silne…Poradite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5018
24.10.09 21:02

Nevím, jak je to v zahraničí dostupné, ale pokud má člověk pochybnosti, ideální je zajít na krev…tam je výsledek jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27290
24.10.09 21:11

Já si myslím, že je možné že měla pozitivní test, ale nakonec z toho nic nebylo. Že vlastně otěhotněla, ale z nějakého důvodu se počínající těhotenství neuchytilo a skončilo. Takže dr. nic neviděl, byť byl test pozitivní. Ovšem pak obvykle následuje krvácení. To bylo? Nebo co bylo po tom, co jí dr. řekl, že těhotná není. A kdy k tomu dr. šla? Jestli už vůbec mohl něco vidět, obvykle je např. 5. týden ještě moc brzy, vidět by něco mohlo být druhý týden od vynechání MS. To, že řekl, že těhotná nebyla, to si myslím mohl usoudit jedině z toho, že by třeba měla nízkou sliznici. Také je obvykle vidět třeba žluté tělísko, takže pokud to tam třeba nebylo, tak těhotná být nemohla. Ale zas pak co to hcG že? Máš nějaké podrobnější info? Jsem zvědavá, co napíšou další holky, já si tu dedukuju a někdy taky mimo, tak uvidíme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
24.10.09 21:40

Mně se to kdysi stalo. Test byl pozitivní, celkem jasně, následná krev 0..pro jistotu jsem byla na krvi ještě druhej den, nic. Mohl to být nějakej záchvěv, od jednoho dr jsem slyšela, že může se hcg projevit takhle v moči, v krvi pak druhej den už nemusí nic být…připadla jsem si jak blázen. Jo a ty testy jsem si dělala dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
24.10.09 21:41

A dokonce jsem kdysi četla o holce, která taky měla pozitivní testy, opakovaně, krev nic, tak si nechala udělat hcg z moče a tam 300j…těhotenství to nebylo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
24.10.09 23:37

Možné to je, že test pozitivní a v krvi nic. měla jsem to 2×. Moje gyndr mi říkala, že některým ženám se HCG trošku vylučuje těsně před MS a tím pádem se objeví i v moči. Dělají to prý vaječníky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.10.09 13:22

Aha,holky,tak moc diky za odpovedi…uvidime,jak to bude s kamoskou dal:) Jen me to prekvapilo,ja myslela,Hcg v tele=jasne tehu
DIKY!!!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama