2 // až po limitu???

Anonymni
6.10.09 21:17

2 // až po limitu???

Ahojda holky,

snažíme se o druhé mimi už víc jak rok (první se povedlo hned na poprvé), a právě jsem 14 DPO. Dělala jsem si dneska mamatest a ukázala se mi slaboučka druhá čárka, ale až po limitu. Nevím jak dlouho po limitu, protože jsem to nechala na umyvadle, a když jsem se tam za hoďku mrkla, tak tam ta čárečka byla.
Máte některá z vás s tímto zkušenosti??
Pls. poraďte.

Díky Monika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
6.10.09 21:21

Ja, ale ne u Mamatestu. Bylo to jeste pred terminem MS (10 DPO). „Vysledek“ uz ma skoro 3,5 roku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
6.10.09 21:35

mám taky zkušenost - moje „slabounká druhá čárka po limitu“ už má rok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
6.10.09 21:44

NO ja s tim mam taky zkusenost ktera ma 16 mesicu ale u testu pisou ze po cca 1 hodine uz vysledek neplati takze byt tebou zitra zkusim dalsi a vysledek si stopnu.
Tak at to dobre dopadne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
6.10.09 21:53

Obě děti mám „polimitní“, jedno více, druhé méně.
Tfuj tfuj - hodně štěstí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.10.09 21:57

Holky díky,
já to snad nevydržím. Nejde to nedělat si naděje, jen se bojím zklamání. Kdyby to vyšlo, tak by to byla bomba – zrovna v měsíc, kdy manža byl hodně na služ. cestě a ja myslela, že jsme se snad ani netrefili do ovu…

Má některé opačné zkušenosti – 2// po limitu a pak nic…

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
1814
6.10.09 22:29

Mám obě zkušenosti.

Jedné „polimitní čárce“ budou za měsíc 3 roky :wink:

Pak jsem si jednou dělala nějaké jiné testy (myslím best nebo tak nějak to bylo) a tam byl takový podivný stínek, byl tam asi 2 dny a pak už nic (mamatest). Možná se něco dělo, ale nedopadlo to (tak to chodí, když se testuje před termínem MS :roll: ).

Bohužel Ti nezbyde nic jiného, než čekat :wink: (ačkoliv vím, jak je to ubíjející - člověk se upíná ke každému slovu, náznaku, stínku čárky apod. )

Držím palce, aby čárka sílila a stala se „limitní“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
6.10.09 23:25

Taky mám obě zkušenosti. Zcela zřetelné // po limitu a je klukovi pět let a jednou zřetelné // po limitu a těhotná jsem nebyla. Značku testu už nevím.

Držím pěsti, myslím že téměř každá jsme si čekání užila. Vydrž. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.09 00:40

Moje polimitní čárka má už přez 2 roky,držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13995
7.10.09 09:08
Anonymni píše:
Má některé opačné zkušenosti – 2// po limitu a pak nic…
Monika

Ano, mám.
Ať to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.10.09 10:09

Moje polimitní dvoučárková dcera jde za půl roku do první třídy:)) Ale byl to jiný test, ne Mamatest. Držím pěsti, ať to vyjde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
7.10.09 10:54

V začátku těhu jsem měla mamatesty pozitivní až po limitu vždy! Takže po tichounku gratuluji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petra_21
7.10.09 11:01

Tak já mám bohužel opačnou zkušenost než většina holek tady.. Minulý měsíc se mi také ukázala po limitu čárka.. takže jsem si dělala plané naděje… ale bohužel. Zpětně jsem nad tím přemýšlela a mohlo to klidně být tím, že jsem po revizi a pořád HCG není na 0. Ale doufám, že tobě to vyjde :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2047
7.10.09 11:20

Ahoj, já mam polimitní dvojčátka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
7.10.09 13:59

Polimitní test Clearblue (povytažen z batohu v tramvaji, jen tak pro sichr, jestli tam náhodou přeci jen není. Byla :wink: :lol: )

A cyklus předtím čárka jak brno, v době ovu, ale byl to opravdu těhotenský test. Jméno si nepamatuju, ale byl to papírek, česká výroba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama