Reklama

Je možné, že předvídám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 17:06
Je možné, že předvídám?

Budete si asi myslet, že jsem praštěná po palici ale je mi to už divný! Ani jsem nevěděla jakou kategorii na tohle zvolit.. Poslední dobou furt něco předvídám ač jsou to maličkosti… Např: Byly jsme s manželem na víkend na přehradě, nebyly jsme s mojí mámou domluvené na ničem, jen v týdnu psala, že se tam možná staví… Šla jsem pro malého na ubytovnu, páč se vzbudil a cestou jsem si říkala,,kdybych přišla zpět na pláž a byla tam moje máma"… A právě, že se tak stalo (žádná domluva, nic).. Večer tam hrála kapela, která prznila jednu píseň za druhou, v duchu jsem si říkala, že by mohli zkusit zahrát jednu určitou píseň od škvorů (po dvou vteřinách ji hráli)… přišla jsem si na bednu…V týdnů bylo ještě něco.. A dnes jsem koukala na stránky jednoho pořadu ve kterém jsem účinkovala a hned mi volali.. Zničeho nic… Ve čtvrtek máme jet na dovolenou do Chorvatska a nejsem si z té cesty moc jistá.. Tak doufám, že není možné abych předvídala, prosím, jen vážné odpovědi bez odkazů na léčení..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janasas
Kelišová 5126 příspěvků 09.08.18 17:27

Mě se toto stávalo jednu dobu.. Taky a docela dost.. Každopádně si toho všimlo víc okolí než já a a pak mi dokonce říkali, že nebudou se mnou nikde chodit :mrgreen:
Třeba blbost, že jsme sseděli v nějakém baru a já pronesla, že jsme jim to tady vypijem a nebudou mít nic- za chvíli přišla servirka, že se omlouvá, ale že dané víno jsme vypily :mrgreen: A nebo ten večer na discotéce, hromada mladých lidi a mě přišli na pohled 3 mladí muži a tak jsem pronesla, ti kdyby si za náma sedli.. Sedli .. a po xx let se jeden stal manželem sestřenice :mrgreen:
Ale já to beru tak , že něco je prostě náhoda a něco nevím,. ale když něco takto pronesu, tak všicdhni bud potichu radši :mrgreen: :mrgreen:

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 17:28

Já tohle mám taktéž… :roll: asi síla myšlenky. Nejhnusnější byl sen o vlakové nehodě která se pak doopravdy stala do tydne :nevim:.
Edit. Bývalí má tohle s letadlama… Už si z něj dělají srandu jestli můžou odletět na dovolenou :roll: …má to po klinické smrti

jahuhudka
Extra třída :D 10262 příspěvků 09.08.18 17:36

Zkusime to . Jak to u nas dopadne? :think:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 09.08.18 17:36

Normalni intuice.:-)Takovych lidi je.:-)Ja jako malá holka měla strach z diktátu, měla jsem na čich.:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 17:49

Mám to taky, v některém období to mívám častěji a zdá se mi, že častěji to je když to mám snahu více vnímat a trénovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:01

A co s tou cestou do Chorvatska? Mám se bát? Jedeme autem přes noc, řídí manžel, budeme stavět na pauzy.. Je to naše první zahraniční dovolená. Chci na to myslet pozitivně ale jsou tam stále obavy (z cesty tam nebo zpátky).. No připadám si na facku z toho..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:05

Toto mívá taťka. Ten když něco pronese, tak se to vyplní. Nebo když si něco pochválí, tak zákonitě se to sesype, také všichni říkají, ať je raději zticha. ;) Máme to v rodině, teta je hodně senzitivní, zdají se jí sny, předem ví, že se něco bude dít. Je to na obtíž, protože nevím, zda je to tím, ale psychicky jí to hodně ničí. Já občas měla také sen, který se splnil, ale jen na jednom místě u našich v jedné místnosti, kde spíme, když tam přijedeme na návštěvu. Dříve tam bydlela v té místnosti babička s dědou. Třeba sen, že umře její sestra a druhý den telefon, že umřela. Jinde se mně většinou ani sny nezdají.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:09

A ještě k tomu snu o té babiččině sestře. Ono se většinou říká, že to co prožívá člověk ten den, že se to vloží do snu. Ale toto možné nebylo, protože o té sestře jsem neslyšela strašně dlouho, navíc bydlela daleko od nás ani o ní nikdo nemluvil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 18:41

Stává se mi to taky, říkám tomu šestý smysl, pokud na něj nedám, špatně to končí.

Makca87
Kelišová 7254 příspěvků 09.08.18 18:53

Tak já mám šestý smysl na filmy :P . Kolikrát si říkám, že bych zkoukla ten a ten, a do týdne ho hrají v televizi a to jsem ani neviděla ukázky :lol: .

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32989 příspěvků 10 inzerátů 09.08.18 18:54

Taky se mi to stává. Nebo něco řeknu a vzápětí řekne někdo totéž a tak. Cíleně to nefunguje, je to náhoda. :kytka:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15960 příspěvků 09.08.18 18:56

Holky, nechcete si ti založit věštírnu a můžete říkat holkám jestli jsou těhotné. :mrgreen: Šestý smysl mám taky, pokud mám blbou předtuchu, dávám si bacha.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 19:38

@aiwwa já bych se tím živila hned, kdyby to bylo takhle jednoduché ????????

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16694 příspěvků 09.08.18 19:46
@Anonymní píše:
@aiwwa já bych se tím živila hned, kdyby to bylo takhle jednoduché ????????

A jsme doma, zadny strach z dovolene, snaha ziskat klientelu na vestirnu :)
Kristalovou kouli a cernou kocku uz mas? At jsi autenticka…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama