Je nějaká možnost se bránit? Dítě mě nezná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

siller80
Povídálka 12 příspěvků 06.03.18 13:13
Je nějaká možnost

Dobrý den, mám dotaz. Nevím kam to zadat, tak zkusím štěstí zde. Jsem řidič MKD, před 6 lety jsem žil s tehotnou partnerkou, do R. L. dítěte jsem se nechal zapsat jako otec, do porodu to byl hezký vztah. Vše začalo po narození dítěte už v porodnici. Začala mi zakazovat za nimi do porodnice jezdit a z porodnice si partnerku i s dítětem odvezla její matka! Od té doby jsem dítě neviděl, potažmo neumoznovala mi kontakt i přes to že jsem bydleli od sebe cca 300metrů. Nejprve mě začala tahat po soudech a pak i policajtech, právník mi kolikrát přišel že je na straně matky, přestal jsem platit i alimenty a dostal jsem podmínky a dohled probacniho úředníka! Jelikož jako řidič jsem býval většinou v týdnu pryč, na dohled jsem nechodil tak jak jsem měl nařízeno a když jsem tam přišel tak to bylo stejně o ničem a jen se že mě snažili udělat debila, neměl jsem zastani soudu ani úředníků! Teď přišla poslední perlička a to nástup do výkonu trestu na 8 měsíců bez možnosti odvolání či námitky! Je možné se ještě nějak bránit. Dítěti je 6let a 4 měsíce, za ty roky nezná ono mě a já jeho. Děkuji karel

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4223 příspěvků 06.03.18 13:16

@siller80 Takže jsi se nechal zapsat jako otec i když dítě není tvé? No, pravděpodobně jen potřebovala někoho kdo to udělá aby měla jisté alimenty a to se jí povedlo. Tak podej návrz na popření otcovství, je tam myslím nějaká lhůta. Pokud dítě vídat chceš tak jí dej taky k soudu. Kvůli čemu tahá tebe po soudech ona?? Nějak tomu nerozumím.

Aha, tak už je pozdě, nic s tímuž neuděláš.

Příspěvek upraven 06.03.18 v 13:17

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 06.03.18 13:16

Jsi v RL = jsi otec. Za blbost se platí :mrgreen:

siller80
Povídálka 12 příspěvků 06.03.18 13:19
@arinecka píše:
@siller80 Takže jsi se nechal zapsat jako otec i když dítě není tvé? No, pravděpodobně jen potřebovala někoho kdo to udělá aby měla jisté alimenty a to se jí povedlo. Tak podej návrz na popření otcovství, je tam myslím nějaká lhůta. Pokud dítě vídat chceš tak jí dej taky k soudu. Kvůli čemu tahá tebe po soudech ona?? Nějak tomu nerozumím.

Aha, tak už je pozdě, nic s tímuž neuděláš.

Příspěvek upraven 06.03.18 v 13:17

Zvyšování alimentů a neplacení, dlužím ji 38000

stinga
Závislačka 2913 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 13:19

@siller80 no to dítě je pořád tvoje dítě, neplatit alimenty není prostě řešení

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 13:22

To je mi moc líto, bohužel silně pochybuji, že se můžete nějak bránit. Jakmile jednou padne rozsudek, musí se vykonat a vaší povinností bylo platit alimenty, jejíchž neplacení tohle všechno způsobilo. Nevím na kolik jste měl výši placení nastavenou, ale kdyby jste posílal i blbé dvě stovky, nic z toho by se nestalo a nemusel by jste jít do výkonu trestu. Přeji vám tedy aby jste to zvládl bez úhon, až tam budete hlavně zapomeňte na život venku a žijte jenom životem tam, jinak vás to pěkně dojebe. Jestli potřebujete vědět jak se na to co nejlépe připravit stačí říct.

pikola
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 06.03.18 13:22

A přestat platit alimenty ti poradil kdo? :mrgreen:

siller80
Povídálka 12 příspěvků 06.03.18 13:22

Vím, jsem blbej, bohužel jsem nečekal že to dopadne až takhle! Jinak jsem si podával žádost o test otcovství a zbavení otcovství, na test se nedostavil a nikdo ji nemohl k tomu nutit, tak že bez testu dna mi nikdo neruší ani otcovstvi

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 06.03.18 13:24

Nastup do vykonu trestu je necekana perlicka, kdyz jsi dostal predtim podminku a ignoroval dohled probacniho urednika :mrgreen:?
Ty asi nebudes ta nejostrejsi tuzka v penale, vid?

TamaraAlmara  06.03.18 13:24

Tohle jinak nez soudne nevyřešís. Chce to dobrého pravnika. Bude to velka kauza ale ne nemožna. Pro zacatek muzes i ty utocit na ni pro odpirani styku s dítětem. Ziskas tim nějaký cas navíc.

pikola
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 06.03.18 13:25
@siller80 píše:
Vím, jsem blbej, bohužel jsem nečekal že to dopadne až takhle! Jinak jsem si podával žádost o test otcovství a zbavení otcovství, na test se nedostavil a nikdo ji nemohl k tomu nutit, tak že bez testu dna mi nikdo neruší ani otcovstvi

Ale kdyby se ukázalo, že je tvoje? Proč jsi nezažádal o nějaký styk? Nebo jsi to prostě nechal, pak jsi přestal i platit, aby jsi si jí jako potrestal :nevim: To máš ale smolíka

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 06.03.18 13:26
@siller80 píše:
Vím, jsem blbej, bohužel jsem nečekal že to dopadne až takhle!Jinak jsem si podával žádost o test otcovství a zbavení otcovství, na test se nedostavil a nikdo ji nemohl k tomu nutit, tak že bez testu dna mi nikdo neruší ani otcovstvi

Tak kdyz ses tam nedostavil, co cekas?

stinga
Závislačka 2913 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 13:26
@TamaraAlmara píše:
Tohle jinak nez soudne nevyřešís. Chce to dobrého pravnika. Bude to velka kauza ale ne nemožna. Pro zacatek muzes i ty utocit na ni pro odpirani styku s dítětem. Ziskas tim nějaký cas navíc.

ani odpírání styku s dítětem ho neopravňuje k neplacení alimentů

pikola
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 06.03.18 13:28
@vonajebohyne píše:
Tak kdyz ses tam nedostavil, co cekas?

Ona se nedostavila. Předpokládám.

terien
Kelišová 6413 příspěvků 06.03.18 13:29
@siller80 píše:

To ti nemusí zrušit ani s testem. Proč ses neporadil s právníkem než jsi přestal platit alimenty? Co sis myslel, že rozsudky a probační úředník je pro srandu králíkům? Za blbost se platí, dobře ti tak.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama