Je přítelkyně těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dondebyko
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 16:22
Je přítelkyně těhotná?

Takže, uhm, abych to nějak rozvedl… Spal jsem se svou přítelkyní a mám strach, že by mohla být těhotná. Nicméně, použili jsme ochranu, kondom, a bylo to cca 2 až 3 dny po té, co prodělala MS, tudíž mimo ovulaci ne? Dnes je úterý, spali jsme spolu v sobotu… Včera jí nebylo pouze dobře od žaludku a je taková trochu unavenější.. Nic výraznějšího, ona nic extra nepozoruje, dává to zavinu počasí a tak… Asi bych taky měl, jsem možná jen paranoidní… Nicméně, je opravdu možné, že by přítelkyně v tomto rozpoložení otěhotněla a nějaké příznaky se takto objevili? Kondom jsme použili, ale nějaké naprosté minimum spermií mohlo být zaneseno, to asi ano, měl jsem v tom prsty, když jsem si sundal kondom, ale to by byla šílená shoda náhod ne?… Děkuji za každou reakci. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 24.01.17 16:25
@Dondebyko píše:
Takže, uhm, abych to nějak rozvedl… Spal jsem se svou přítelkyní a mám strach, že by mohla být těhotná. Nicméně, použili jsme ochranu, kondom, a bylo to cca 2 až 3 dny po té, co prodělala MS, tudíž mimo ovulaci ne? Dnes je úterý, spali jsme spolu v sobotu… Včera jí nebylo pouze dobře od žaludku a je taková trochu unavenější.. Nic výraznějšího, ona nic extra nepozoruje, dává to zavinu počasí a tak… Asi bych taky měl, jsem možná jen paranoidní… Nicméně, je opravdu možné, že by přítelkyně v tomto rozpoložení otěhotněla a nějaké příznaky se takto objevili? Kondom jsme použili, ale nějaké naprosté minimum spermií mohlo být zaneseno, to asi ano, měl jsem v tom prsty, když jsem si sundal kondom, ale to by byla šílená shoda náhod ne?… Děkuji za každou reakci. ;)

Troll? Protože jinak si nedokážu představit, že chlap, který zná pojem jako MS a ovulace, by se ptal na takovouhle koninu.

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 24.01.17 16:26

Na 99% není a jedno procento by to musel byt skoro zázrak. A kdyby byla tak rozhodne nemá příznaky po 4 dnech. Ke konci příštího týdne zkuste test, ale vysadila bych se, ze je negativní.

Fikcia
Kecalka 234 příspěvků 24.01.17 16:27
@lleennttiillkkaa píše:
Troll? Protože jinak si nedokážu představit, že chlap, který zná pojem jako MS a ovulace, by se ptal na takovouhle koninu.

Nesmějte se mu, prosím, kolikrát co tady čtu diskuze, tak ženy na tom nejsou o moc líp s MS a ovu :roll: :roll: :roll:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 24.01.17 16:28
@Fikcia píše:
Nesmějte se mu, prosím, kolikrát co tady čtu diskuze, tak ženy na tom nejsou o moc líp s MS a ovu :roll: :roll: :roll:

Směju se někomu? Jenom mě zaráží, že chlap zná zkratku MS, ví co je ovulace a že ovulace neprobíhá po skončení menstruace, ale přikládá nevolnost a únavu dva dny po styku těhotenství…

Michaela.kam
Kecalka 172 příspěvků 24.01.17 16:28

Já to vidím na dvojčata :D

Dondebyko
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 16:29

@lleennttiillkkaa Ne, já ohledně těhotenství nejsem moc zběhlý, něco tuším, ale moc to není, nikdy jsem to řešit nemusel a k ničemu nepotřeboval… Chci se ujistit, zda se mám/či nemám strachovat.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.01.17 16:35

Myslím že ne :lol: ale nebude nejlepší koupit test? :mrgreen: :mrgreen:

Náměsíčná
Závislačka 4034 příspěvků 24.01.17 16:41

Na příznaky je brzo. Pokud se bojíš, že otěhotní tak nesoulož.

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 24.01.17 16:41
@Dondebyko píše:
@lleennttiillkkaa Ne, já ohledně těhotenství nejsem moc zběhlý, něco tuším, ale moc to není, nikdy jsem to řešit nemusel a k ničemu nepotřeboval… Chci se ujistit, zda se mám/či nemám strachovat.

No já zkratku MS pro menstruaci viděla snad až tady a pojem ovulace většina normálních mladých chlapů, kteří netouží po rodině, nepoužívá. :think: Strachovat se teda na 99,9 % nemusíš, jestli ses tu chtěl ale pobavit, tak to asi nevyjde. :jazyk:

Margory
Kecalka 144 příspěvků 24.01.17 16:42

Záleží kolikrát jste spolu takhle spali. Uniknout to mohlo už před tim.. Ale pochybuju

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 16:43

Z tohohle sexu ne, ale rozhodně jsi mě pobavil, prodělala MS. :D :D :D

Dondebyko
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 16:44

@blabla123 Alespoň něco se mi povedlo. :D

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 24.01.17 16:45

No, po trech dnech ti to tak muze nekdo vyvestit, ani priznaky zadne nebudou, teoreticky kdyby tam nejaka spermie byla, tak muze klidne jeste cekat na vajicko a k oplodneni teprve muze dojit.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 16:45
@Dondebyko píše:
@blabla123 Alespoň něco se mi povedlo. :D

není to chřipka :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >