Reklama

OGTT test - teď trpím :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanourek
Kecalka 235 příspěvků 24.01.17 13:29
OGTT test...ted trpim :(

Ahoj holky. Dnes jsem byla na ogtt testu na cukrovku. Vysledky v poradku. Ale trpim jako pes…mela jste to taky nektera? Boli me zaludek…je tezky…neni mi vubec dobre. Uz je to od vypiti v podstate 6 hodin a porad citim ten cukr az v krku pomale…jak me pali a boli :poblion: stalo se to nektere? Zajezeni..nic nepomohlo. Dekuji za reakce :hug: :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 24.01.17 13:31

A co pít čistou vodu?

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 24.01.17 13:34

Ne nestalo, byla jsem dvakrát :nevim: ale asi kdyby mi bylo takhle, tak se radši vyzvracím :think:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 24.01.17 13:36

@hanourek když se mi občas i mimo test na cukrovku podaří,,přesladit se,, tak pomáhá - čistá voda, černý, neslazený čaj, mátový čaj a ideálně ten den už nic sladkýho a těžkýho.

hanourek
Kecalka 235 příspěvků 24.01.17 13:40

Zkusim vic te vody…snad to brzy prejde :? :? :? Dekujiii

Helileli
Závislačka 2765 příspěvků 24.01.17 13:43

Mátový čaj a Rennie. A nepít žádné velké objemy, zřejmě to v žaludku kvasí a příliš tekutin jen zvedne hladinu žaludečních šťáv. Úplně nejlepší by byla zeměžluč, ale tu má doma asi málokdo.

Jogrr
Závislačka 4202 příspěvků 24.01.17 13:46

Zkusila bych se pozvracet.
Na testu jsem byla jednou a pri dalsim tehotenstvi uz bych nesla.
Jednak me dost vyblbli s lacnou hodnotou a potom zname ze skupinky tento test s nejvetsi pravdepodobosti rozjel predcasny porod.

hanourek
Kecalka 235 příspěvků 24.01.17 13:57

Ja bych se i rada asi vyzvracela..ale neumim to si vyprovokovat. Vzdy jsem vsechno radsi rozdychala…uz rano pri piti mi bylo jasny ze mi bude cely den spatne…ale az tak tezko jsem necekala :zed: chjooo citim to kvaseniii..a paleni…otres :poblion: :pocitac: :,( dekuji jinak za tipy…ohledne predc. porodu-to snad nehrozi kurnik 8o

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 24.01.17 14:10

Taky mi bylo děsně zle, myslela jsem, že se z té polikliniky ani nedoplazim domu. U dalších tehotenstvich jsem test už odmítla. Jediný rizikový faktor u mě byl věk.

hanourek
Kecalka 235 příspěvků 24.01.17 14:14

@murra a kdy to tak preslo???jinak me u 1.syna na test ani dr. neposlal…doufala jsem ze i ted se tomu vyhnu.ale nevyhla…a ac vysetreni bylo v pohode. Ted je mi opravdu zle :?

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 24.01.17 14:14

@hanourek já mám silný davivý reflex, v takovém případě mi stačí strčit si prst do krku :nevim:

hanourek
Kecalka 235 příspěvků 24.01.17 14:15

@kopejka to ja vuuubec prave. Pokud to nejde samo..ven to nedostanu :? :?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 24.01.17 14:19

@hanourek máš doma jedlou sodu? Rozmíchej si lžičku ve dvou deci a vypij. Možná, že se z toho teda pozvracíš, ale taky mi to hodně pomáhá.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 24.01.17 15:10
@hanourek píše:
@kopejka to ja vuuubec prave. Pokud to nejde samo..ven to nedostanu :? :?

Tak to je blbý :?

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 24.01.17 16:23

Už si to moc nepamatuju, ale určitě ne déle než do večera.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama