Reklama

HCG a ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 18:53
hCG a UTZ

Ahoj holky,
dneska jsem volala na gyndu - chtěla jsem se objednat až tak na (podle mě) 8.-9. týden těhotenství, abych si byla jistá, že už něco uvidím. Sestřička mě přesto objednala už na zítra, že se na to doktor koukne.
Zajímalo by mne, co můžu čekat na UTZ? Poslední menstruace byla 21.12. a měla bych zítra být 5+0 tt. Je mi jasné, že v takhle raném stádiu těhotenství neuvidí nic moc, na druhou stranu někde psali, že od hladiny nad 1000 hCG většinou bývá něco vidět a já měla 953 před 5 dny, takže předpokládám, že při prosperujícím těhotenství už bych měla mít o dost více, aby něco bylo vidět. Tak nevím, co je více vypovídající…Jestli ten týden nebo hladina hCG? Děkuju za odpovědi;-)

Reklama

Reakce:

xantule
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 23.01.17 18:56

@Patie Ahojky, už by mohl byt vidět gestační váček a třeba i žloutkový váček ;) ale tak záleží na kvalitě UTZ, ale hlavně se už uvidí, jestli to není mimodelozní těhu

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7708 příspěvků 23.01.17 18:59

@Patie já byla tuším v 5+3 a viděl dutinku a potvrdil že je těhotenství na správném místě, ale já měla těhotenství od začátku o něco mladší :-)

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 19:34

Děkuju holky;-)

histep
Závislačka 3089 příspěvků 23.01.17 19:54

Mel by byt videt gestacni vacek (dutinka). Embryonalni struktury - prvne zloutkovy vacek, byva videt az od 5+3, ale samozrejme zalezi na tom, kdy byla ovulace…
Pokud neuvidi vic, hlavne se nestresuj.

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 19:58

No miminko bylo neplánovaně přes ochranu, ale i tak předpokládám nejpravděpodobněji 11. DC, takže si myslím, že ovulace proběhla dřív ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7708 příspěvků 23.01.17 20:03

@Patie no uvidis co uvidí se, každopádně určí zda je těhotenství uloženo v děloze a měl by vidět alespoň tu dutinku :-) Mě z té dutinky leží v postýlce už 9 týdenní chlapeček :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama