Reklama

Jak se cítíte v 6. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marca 1
Závislačka 2831 příspěvků 23.01.17 14:59
Jak se cítíte v 6tt?

Ahoj holky jak se cítíte v 6 týdnu těhotenství? Já jdu k doktorce poprvé až v pátek tak uvidíme co se mi tam děje :oops: Jinak se cítím docela dobře prsa bolí trošku v břichu občas píchne. Zatím nijak nezvracím i když mám chvilkama žaludek na vodě, zatím to jde. Začala jsem zobat listovku a občas musím espumissam abych nebyla jak vzducholod :mrgreen: :mavam:

Reklama

Reakce:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 23.01.17 15:23

Pojď do skupiny Záříjňátka 2017

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama