Reklama

Je mi 17

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára2000
Nováček 1 příspěvek 23.01.17 09:13
Je mi 17

Dobry den :) jmenuji se Sára S přítelem jsem uz dva roky. O dite jsme se jeste nepokouseli ale mam mensi problem… Meli jsme spolu sex a par dnu nato jsem to asi na 3 hodinky dostala Ted jsem mela termin menstruace a nic Je to asi tak mesic a pul od te doby co jsem naposledy mela sex Posledni tyden mi je nevolno citim se unavena Mohla bych bit těhotná? Predem dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 23.01.17 09:14

Kup si test

Halibar
Kelišová 6360 příspěvků 23.01.17 09:14

@Tichošlápek tvá pravidelná odpověď :D nenapsala bych to lépe :D

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 23.01.17 09:16

@Halibar ja vím, ale proste nějak netuším, co ty holky čekají za radu :mrgreen:

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 23.01.17 09:16

Beztak to je troll… :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.01.17 09:23

@Sára2000 pokud souložíš bez ochrany, můžeš být těhotná. kup si test.

slamar
Nováček 8 příspěvků 23.01.17 09:40

Každá z nás určitě měla jednou tu nejistotu „jsem v tom, nejsem v tom“ tak není třeba se hned shazovat ;)
Určitě si zajdi koupit test, není drahý a stydět se nemusíš, popřípadě jdi na gyndu. Jiný řešení není ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 09:43
@slamar píše:
Každá z nás určitě měla jednou tu nejistotu „jsem v tom, nejsem v tom“ tak není třeba se hned shazovat ;)

To asi určitě, ale většina zvládne dojít do lékárny a koupit si ten test a nemusí se na to ptát na netu…

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 23.01.17 09:52
@slamar píše:
Určitě si zajdi koupit test, není drahý a stydět se nemusíš, popřípadě jdi na gyndu. Jiný řešení není ;)

Jo, tu nejistotu jsem zažila, ale i v 17 letech mi došlo, že to vyřeší koupě testu.

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 09:54

@Sára2000 těhotná být můžeš. pokud nejsi, doporučuji příště po nechráněném styku požít postinor. je to sice hnus a celkem drahý hnus ale máš jistotu že se nic nestane. Bude ti z toho blbě, rozhodí ti to cyklus ale za blbost se platí a v tak mladém věku je to rozhodně lepší než být matkou.

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 09:56

@epsice a taky už třeba kvůli tomu nebude mít dítě..

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 09:57

@Padme93 že by zase?

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 09:59

@Adélajda4 jako proč? brala jsem ho v životě asi 3× a otěhotněla jsem po 2 měsíčním snažení. není to nic jiného než hormony akorát ve vyšší koncentraci a rozhodně to je menší zásah do těla než potrat.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 23.01.17 10:04

@slamar to sice ano. Ale uz je to strasne otravne. Porad diskuze tipu boli me prsa, mam divny pocit, tadatadatada-muzu byt tehotna? Staci si otevrit stare diskuze a najde triliardu odpovedi, a to :kup si test! :nevim:
Takze autorko, kdyz soulozis bez ochrany (nekdy i kdyz tu ochranu pouzijes), tak tehotenstvi byva dost casto vedlejsi produkt. Takze ano, tehotna byt muzes. Takze koupit test, pripadne kontrola u dr :roll:

bazenka
Povídálka 23 příspěvků 23.01.17 10:11

Mužeš být těhotná, to se nevylučuje. Kup si těhotenský test a uvídíš.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama