Reklama

Necítím pohyby -17+2tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:06
Necítím pohyby -17+2tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Uz od 12 tt mam pocit, že cítím pohyby, ale nemam jistotu jestli to nejsou střeva. Jsem druhorodicka. U první jsem mela pohyby od 16tt a mela jsem jistotu, protoze reagovala na zvuky.Ted mam ale velký strach, že je něco v nepořádku. Nevim co mám dělat. Kontrolu mam az za 14 dni a nechci vypadat jak hysterka protoze si opravdu nejsem jista jestli jsem je cítila. Stali se to někomu z vás?

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15525 příspěvků 22.01.17 18:10

Na začátku 18 tt bych byla v klidu. Tak do 20tt. Můžeš mít třeba placentu vpředu, nebo je dítě klidnější či menší…V tom 12tt se mi to na pohyby nezdá, to byla spíš střeva - i když mě asi některé budou rozporovat :nevim:

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 22.01.17 18:13

Při prvním pohyby jsem cítila až tak kolem 20tt a ted při druhém v 18tt, ale bylo to takové šimrání jen. Neboj, uvidíš, že budeš ještě si říkat, už tak nekopej. :hug:

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 22.01.17 18:15

Já čekám taky druhé a jsem už přes 30tt a teda říkám že je to lenoch..skoro o sobě nedá znát a to celý těhu. Uklidnila bych se, ale pokud je to pro tebe stres, tak buď si zajeď na pohotovost a nebo se domluv se svou dr, ať tě zkoukne co a jak, žd máš pochyb,..neměla b, tě odmítnout. Hlavně věř, že to je ok..psychika dělá moc!

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 22.01.17 18:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Uz od 12 tt mam pocit, že cítím pohyby, ale nemam jistotu jestli to nejsou střeva. Jsem druhorodicka. U první jsem mela pohyby od 16tt a mela jsem jistotu, protoze reagovala na zvuky.Ted mam ale velký strach, že je něco v nepořádku. Nevim co mám dělat. Kontrolu mam az za 14 dni a nechci vypadat jak hysterka protoze si opravdu nejsem jista jestli jsem je cítila. Stali se to někomu z vás?

12 týden na pohyby je moc brzy. Asi to opravdu byla střeva. Tak se neboj, kamarádka čeká třetí a ještě ve 20 týdnu necítila vůbec nic. Obě předchozí těhotenství přitom cítila v 17 t. Já jsem je začala cítit v 18 t.

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 22.01.17 18:19

U predchozich deti jsem si byla JISTA, ze jde o pohyby az tak kolem 20tt, pochybuju ze ted pri tretim to bude jinak ;) Je jeste cas..

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 22.01.17 18:36

Neplašila bych. Já u druhého dítka cítila první pohyby až ve 20tt. (u prvního v 18tt.) a to bylo opravdu takové nic. Kdybych byla prvorodička, tak to ani v tom 20tt. ještě nezaznamenám. Pohyby, které jsem pak už bezpečně registrovala, přišly až kolem 23tt. Ještě v 18tt. mi dělala gyndařka v poradně UTZ., aby mě ujistila, že je mimčo v břiše fakt živé. Ve 12tt. je na pohyby brzy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama