Necítím pohyby -17+2tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:06
Necítím pohyby -17+2tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Uz od 12 tt mam pocit, že cítím pohyby, ale nemam jistotu jestli to nejsou střeva. Jsem druhorodicka. U první jsem mela pohyby od 16tt a mela jsem jistotu, protoze reagovala na zvuky.Ted mam ale velký strach, že je něco v nepořádku. Nevim co mám dělat. Kontrolu mam az za 14 dni a nechci vypadat jak hysterka protoze si opravdu nejsem jista jestli jsem je cítila. Stali se to někomu z vás?

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17272 příspěvků 22.01.17 18:10

Na začátku 18 tt bych byla v klidu. Tak do 20tt. Můžeš mít třeba placentu vpředu, nebo je dítě klidnější či menší…V tom 12tt se mi to na pohyby nezdá, to byla spíš střeva - i když mě asi některé budou rozporovat :nevim:

sim.04
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 22.01.17 18:13

Při prvním pohyby jsem cítila až tak kolem 20tt a ted při druhém v 18tt, ale bylo to takové šimrání jen. Neboj, uvidíš, že budeš ještě si říkat, už tak nekopej. :hug:

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 22.01.17 18:15

Já čekám taky druhé a jsem už přes 30tt a teda říkám že je to lenoch..skoro o sobě nedá znát a to celý těhu. Uklidnila bych se, ale pokud je to pro tebe stres, tak buď si zajeď na pohotovost a nebo se domluv se svou dr, ať tě zkoukne co a jak, žd máš pochyb,..neměla b, tě odmítnout. Hlavně věř, že to je ok..psychika dělá moc!

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 22.01.17 18:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Uz od 12 tt mam pocit, že cítím pohyby, ale nemam jistotu jestli to nejsou střeva. Jsem druhorodicka. U první jsem mela pohyby od 16tt a mela jsem jistotu, protoze reagovala na zvuky.Ted mam ale velký strach, že je něco v nepořádku. Nevim co mám dělat. Kontrolu mam az za 14 dni a nechci vypadat jak hysterka protoze si opravdu nejsem jista jestli jsem je cítila. Stali se to někomu z vás?

12 týden na pohyby je moc brzy. Asi to opravdu byla střeva. Tak se neboj, kamarádka čeká třetí a ještě ve 20 týdnu necítila vůbec nic. Obě předchozí těhotenství přitom cítila v 17 t. Já jsem je začala cítit v 18 t.

Lada84
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 22.01.17 18:19

U predchozich deti jsem si byla JISTA, ze jde o pohyby az tak kolem 20tt, pochybuju ze ted pri tretim to bude jinak ;) Je jeste cas..

Fima
Nadpozemská drbna 29351 příspěvků 14 inzerátů 22.01.17 18:36

Neplašila bych. Já u druhého dítka cítila první pohyby až ve 20tt. (u prvního v 18tt.) a to bylo opravdu takové nic. Kdybych byla prvorodička, tak to ani v tom 20tt. ještě nezaznamenám. Pohyby, které jsem pak už bezpečně registrovala, přišly až kolem 23tt. Ještě v 18tt. mi dělala gyndařka v poradně UTZ., aby mě ujistila, že je mimčo v břiše fakt živé. Ve 12tt. je na pohyby brzy.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >