Reklama

Kdo máte dvoje dvojčata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 23.01.17 15:04
Kdo máte dvoje dvojčata??

Ráda bych se zeptala na to, jak se dá zvládnout mít 2× dvojčata?? Mám už jedny, teď skodo pětiletá a před pár dny jsem zjistila, že čekám další. Chtěli jsme mít ještě třetí miminko, a ono budou opět 2. Mám trochu obavu, jak to jde zvládnout?? Přeci jen 3 nebo 4 děti to je rozdíl.. Nové auto, atd.. :/ Budu moc ráda, za vaše zkušenosti

Přečtěte si článek: Dvojčata a vícerčata - těhotenství a porod

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 23.01.17 15:08

Máme pětiletá dvojčata kluky, v květnu čekáme další dvojčata holčičky-narodí se asi teda v dubnu, do května si myslím že nevydrží. Kluci jdou v září do školy. Máme doma ještě skoro čtyřletou holčičku. bude to mazec ale zároveň výzva, kterou zvládnem :hug: :hug: Držím pěsti :srdce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 23.01.17 15:11

Holky to je nádhera, je to obrovský dar, ale popravdě vám to nezávidím :palec: :kytka:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 23.01.17 15:12
@Terez001 píše:
Holky to je nádhera, je to obrovský dar, ale popravdě vám to nezávidím :palec: :kytka:

my jsme blázni, protože až holčičky povyrostou, chceme další dítě :mrgreen:

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 23.01.17 15:16

Mazec. Mate muj obdiv.

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 23.01.17 15:22

@Ilorin Teda, tak tj mazec. To my chtěli děti 3 a budou z toho 4 :D takže tím 100% končíme. Termín máme začátkem září, ale taky si myslím, že srpen to jistí. Přeci jen i první těhu bylo dost náročné a končilo o měsíc dřív kvůli počínající preeklamsii. Tak se teď jen modlím, aby nebylo tak teplé léto..

jita22
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 15:23
@Ilorin píše:
my jsme blázni, protože až holčičky povyrostou, chceme další dítě :mrgreen:

No, to chápu - jak by k tomu vaše Karolinka prisla, kdyby nebyla do páru :mrgreen:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 23.01.17 15:24
@jita22 píše:
No, to chápu - jak by k tomu vaše Karolinka prisla, kdyby nebyla do páru :mrgreen:

no tak snad třetí dvojčata už nebudou a Karolínka bude do páru :mrgreen:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 23.01.17 15:25

@luciedostal no já jsem ráda, že už v létě budou holky na světě. Držím palce at je vše v pořádku :hug: :hug:

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 23.01.17 15:27

@luciedostal Gratuluju a verim, ze vy to zvladnete prave proto, ze uz vite, co dvojcatka obnasi. Berte to tak, ze se to melo stat a uzivejte si, podle vasich slov, toto posledni tehotenstvi. Ja ted prozivam taky sve posledni (budeme +/- stejne TT) a jestli bude v lete hic, tak se holt navalime nekam do stinku na zahradku a budeme se chladit koktejly (coz taky neni marny) :kytka:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 23.01.17 15:36

Jako ze statistickeho hlediska jste holky teda ukaz :palec:

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 23.01.17 15:54

Mám kolem sebe vícero párů, kdy první byly dvojčata, druhé taky a třetí benjamínek. Jedni dokonce všechny kluky :mrgreen:.

Moise
Hvězda diskuse 35355 příspěvků 15 inzerátů 23.01.17 16:02
@Ilorin píše:
no tak snad třetí dvojčata už nebudou a Karolínka bude do páru :mrgreen:

tomu přece nevěříš :hug: :mrgreen: :mrgreen:

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 23.01.17 16:04

@berry4 Tak my máme první holčičku a chlapečka. Tak uvidíme, co se povedlo teď…

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 23.01.17 16:47
@Moise píše:
tomu přece nevěříš :hug: :mrgreen: :mrgreen:

třetím dvojčatům? ale klidně nás už s mužem nic nerozhází :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama