Je šance ze se objeví ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 08:43

Je šance ze se objeví ?

Ahojky holky chci se zeptat zda mate nejktera z vás podobnou zkušenost. Při první kontrole jsem měla pouze prázdný gestační váček. Při druhé která byla po 10 dnech byl gestační váček větší ale pouze se žloudkovým váčkem. Měl někdo také takhle pomalé pokroky? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
26.10.21 08:44

Záleží na stáří těhotenství, takhle se to těžko soudí, ale šance tam je vždycky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 08:46

@Nickjmeno při první kontrole ultrazvuk ukazoval 6tt ale doktor odhadl na 4tt takže bych teď teprve měla byt v 6tt ale spis se mi nezdá ze by se po 10ti dnech takhle pomalu vyvíjelo

• Citovat
  • Nahlásit
4392
26.10.21 09:24
@Anonymní píše:
@Nickjmeno při první kontrole ultrazvuk ukazoval 6tt ale doktor odhadl na 4tt takže bych teď teprve měla byt v 6tt ale spis se mi nezdá ze by se po 10ti dnech takhle pomalu vyvíjelo

mozne to je, pokud presne nevis ovulaci, tak bych flintu do zita nehazela. V prvnim tehotenstvi si me doktor taky pozval 6tt a byl jen vacek tj Cerny oval a uvnitr mala bublinka jak z bublifuku. za dalsi dva tydny uz bylo srdicko a vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 10:10

@hospodki - budu tiše doufat že to tak skutečně bude :/ začínám z toho být lehce na prášky a jaké jsi měla hcg při obou kontrolách? Jestli se mohu zeptat

• Citovat
  • Nahlásit
4392
26.10.21 10:24
@Anonymní píše:
@hospodki - budu tiše doufat že to tak skutečně bude :/ začínám z toho být lehce na prášky a jaké jsi měla hcg při obou kontrolách? Jestli se mohu zeptat

nemam poneti, bylo to prvni tehotenstvi a ani me nenapadlo, ze bude neco spatne a krev mi nikdo nebral. doktor jen rekl, ze je tam vacek, dal mi fotku bublinky a ze se uvidime za dva tydny a koukneme uz na miminko. Za me tvuj popis na 6tt odpovida, ale nejsem doktor, beru jen podle sebe. Jinak ono sice embryo dela velikanske pokroky, ale je tak pidi, ze to proste ani na sebelepsim utz nemuzes videt. v 7tt uz byl takovy ovalek sotva 6mm a v 9 tt uz ma tvar miminka a 2cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 10:41

Pravé jsem byla už jednou těhotná a zamlkle tehu v 6tt takže jsem teď ze všeho vynervovaná a nedokážu myslet na to hezké.. když jsem byla na kontrole kde mi řekli 4tt tak jsem měla opravdu maličký gestační váček

• Citovat
  • Nahlásit
4392
26.10.21 10:56
@Anonymní píše:
Pravé jsem byla už jednou těhotná a zamlkle tehu v 6tt takže jsem teď ze všeho vynervovaná a nedokážu myslet na to hezké.. když jsem byla na kontrole kde mi řekli 4tt tak jsem měla opravdu maličký gestační váček

mam za sebou loni biochemko a dva potraty 8 a 12tt, chapu te. pro me bylo vzdy hlavni to, ze je to v deloze. Pokud se jednou povedlo, tak to proste jit musi, ale resit mimodelozni tak to je jina kava. Ja se uklidnuju az ted v 9tt, kdy to vcera na kontrole odpovidalo a za dva tydny povyrostlo tak jak melo, navic citim nad stydkou kosti jak se zacina vyvalovat deloha, takze je mi hned lepe. Musis mimcu verit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 11:12

Ty vado tak to ti moc gratuluji ❤️ Taky bych si přála aby vše bylo jak má.. tím že mám těží opět bez příznaků, sem tam bolest v podbřišku tak sem prostě na vážkách ale pořád si říkám že bude prostě mladší a vše bude jak má ❤️ A tobě moc děkuji za podporu a hlavně přeji klidne těhulkování

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat