Je tento drak přeplácaný?

Qwentin
8.10.17 11:34

Je tento drak přeplácaný?

Ahoj, prosím, chtěla bych se zeptat, jestli je tento dráček „přeplácaný“,není toho na něm zbytečně moc? Paní učitelky řekly, že zdobení se meze nekladou, ale aby to nebylo přehnané. Omlouvám se za kvalitu fotky, ale lepší foťák nemám. Velmi děkuji za názory, hezkou neděli všem :-) :mavam: :kytka:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10875
8.10.17 11:36

A to je drak ozdobný, nebo má i lítat?
Pokud ozdobný, nechala bych to na dítěti, pokud má i lítat, tak s tím asi bude mít potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49235
8.10.17 11:36

Je nádherně báječně dokonale přeplácaný :palec: pozitivní a barevný… to dělalo dítko samo? nechala bych ho jak je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Qwentin
8.10.17 11:38
@Knihomyš píše:
A to je drak ozdobný, nebo má i lítat?
Pokud ozdobný, nechala bych to na dítěti, pokud má i lítat, tak s tím asi bude mít potíže.

Ne to je drak jenom na výstavu, kdyby měl létat, tak nemá šanci… :).

• Citovat
  • Nahlásit
Qwentin
8.10.17 11:39
@jdukolem píše:
Je nádherně báječně dokonale přeplácaný :palec: pozitivní a barevný… to dělalo dítko samo? nechala bych ho jak je :)

Děkuji moc a fakt je moc přeplácaný? Snažili jsme se, syn pomáhal lepit, barvit, sbírat šípky…

• Citovat
  • Nahlásit
23612
8.10.17 11:41

@Qwentin Potřebuješ pochválit draka? Je krásný, povedl se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49235
8.10.17 11:44
@Qwentin píše:
Děkuji moc a fakt je moc přeplácaný? Snažili jsme se, syn pomáhal lepit, barvit, sbírat šípky…

je přesně tak jak by ho udělal i můj syn barevný a je tam všeho moc… prostě krása! mě se líbí moc :palec:
ona totiž krása očima dítěte je zcela něco jiného než krása očima dospělého čili jestli je syn pyšný a spokojený jen to tak nech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8021
8.10.17 11:45

Mne tedy prijde brutalne nevkusny a preplacany :mrgreen:. Ale neni to tak nejak jedno, jaky mam treba ja nazor, pokud je s nim autor (predpokladam tve dite) spokojene?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
8.10.17 11:48

Je preplacany, ale požadavek učitelky je naopak trapný. Není to jedno? Hlavně že to syna baví, ne? Ještě diktovat jak má vypadat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12748
8.10.17 11:49

Je preplacany jak blazen, ale moje dite by z nej bylo uplne nadsene, takze za me super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
8.10.17 11:51
@Šarlota4 píše:
Je preplacany jak blazen, ale moje dite by z nej bylo uplne nadsene, takze za me super!

je přeplácený jako prase :lol:, ale vím, že dítě z takovýhle přeplácanin má radost, takže pokud to ak syn chce a líbí se mu to, nechala bych to být, ale jinak je tam toho strááášně moc,
někdy v jednoduchosti je krása :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
8.10.17 11:55

Je chudak oveseny jak vanocni stromecek. Myma ocima je hodne preplacany, ale vubec bych to neresila, pokud je na nej ditko pysne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10875
8.10.17 11:56

„zdobení se meze nekladou, ale aby to nebylo přehnané“
trošku rozpor, ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Qwentin
8.10.17 11:59
@Knihomyš píše:
„zdobení se meze nekladou, ale aby to nebylo přehnané“
trošku rozpor, ne? :lol:

Zdobení se meze nekladou, říká učitelka, aby to nebylo přehnané, říkám já, ale něco z něj opravdu odděláme, když je hodně přeplácaný, ta čepička mu určitě zůstane, byla hodně náročná.

• Citovat
  • Nahlásit
Qwentin
8.10.17 12:00
@Plavuše píše:
Je chudak oveseny jak vanocni stromecek. Myma ocima je hodne preplacany, ale vubec bych to neresila, pokud je na nej ditko pysne ;)

děkuji za názor. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat