Je to Borelióza?

2176
21.7.13 13:33

Je to borelióza?

Holky myslite ze by to mohla byt borelioza?? Je to od nejakeho hmyzu z tohoto tydne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16414
21.7.13 13:42

Myslim, ze neni. Borelka ma pozdejsi nastup a je to cerveny kruh a uvnitr bily.. Kazdopadne bych to sledovala dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
21.7.13 13:45

@Bobby uvidim mam z toho hruzu za tyden jedu na dovcu. Snad ne:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9969
21.7.13 13:47

@Luciet2 typuju to na obyčejný štípanec. Nebála bych se toho, ale pokuď chceš mít opravdu klid v duši, skákni si k dr. Hlavu ti za to neutrhne, takových případů, kdy si lidi podobnými věcmi nejsou jistý a pro sichr si na vyšetření zajdou je spousta :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6911
21.7.13 13:56
@Bobby píše:
Myslim, ze neni. Borelka ma pozdejsi nastup a je to cerveny kruh a uvnitr bily.. Kazdopadne bych to sledovala dal

přesně tak :palec: nástup téhle nemoci je pozdější a boreliózní flek je jak popisuje Bobby červený a uvnitř bílý :cert: naše malá si bohužel touhle nemocí před měsícem prošla :zed: :zed: :zed: :zed: brala tři týdny ATB a k tomu všemu, jsme měli odjíždět na dovolenou :,( :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
21.7.13 14:12

„Boreláč“ většinou vypadá jinak, ale taky jsem s něčím podobným jednou utíkala k naší pediatře. Borelióza to nebyla, ale když jsem se omlouvala, že jsem teda otravovala s obyčejným štípancem, tak mi doktorka řekla, ať se okamžitě přestanu omlouvat a dál chodím takové věci ukazovat odborníkovi. Že člověk nikdy neví. Takže být tebou, tak bych to klidně příležitostně doktorovi ukázala :nevim:. Jistota je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
21.7.13 14:20

Ja bych naopak rekla ze asi jo :nevim: me se udelal flek ut po tydnu, takovy haky mas ty, druhy den pak uz zacal odstredz belat a byl jasne ohraniceny, to poznas :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
21.7.13 14:55

Nemusí to být, sleduj to. Pokud by kruh od středu bělal, tak to borelioza bude. Ale mně se sem tam udělá takový flek i po štípnutí komárem, za cca 10dní to zmizí :nevim: Pokud si ebudeš jistá, ukaž to doktorovi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
21.7.13 19:18

No jse o to ze v patek odjizdime k mori:-( a jinak teda me to stiplo v patek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
21.7.13 22:31

Jeste nekdo nemate zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16414
21.7.13 23:38

To bude alergicka reakce..od patku je brzo na flek borelky..jako urcite to sleduj a kdyztak hned k doktorovi, ale myslim si, ze je to fakt reakce na to kousnuti.. Me se i po komaru udela flek velky jak dlan :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
21.7.13 23:56

Takhle to vypadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
22.7.13 13:47

Ahoj holky a maminky :)

Snažíme se o miminko a včera jsem zjistila, že manžel zřejmně bude mít boreliózu jelikož má na noze velice ošklivou skvrnu, která se velmi podobá - infekč. onemocnění Borelióza. Ta skvrna vypadá cca jako na obrázku to jsem vygooglila

Mám tedy dotaz :
Pokud se snažíme o miminko a byla by možnost, že tento měsíc jsem otěhotněla, jaká je pravděpodobnost, že i plod může být infikován? a jak dále postupovat?

Manžel zítra navštíví doktora a asi vše se brzo dozvím, ale přeci jen bych se ráda připravila na veškeré možnosti.

Achh joooo :zed: na začátku července měl pás. opar a teď tohle :zed:

Díky za vaše názory a odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
22.7.13 15:07

@Verulinka0 ja si myslim ze to na plod nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
22.7.13 15:08

A @Verulinka0 a hlavne tohle nebude borelioza ale alergicka reakce, borelioza ma bilej kruh uvnitr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama