Reklama

Je to brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 23.08.18 21:55
je to brzy??

Ahoj holky, je zbytecne testovat už 12dpo z první ranní moči?? Jeste pred MS.. Tedy pro me zitra :lol: jsem nedockava ale nechci to uspechat :roll:

Reklama

Reakce:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 23.08.18 22:00

@Reginaa52738 zkus to, pozitivní test jsem měla 9dpo.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7644 příspěvků 23.08.18 22:06

Může a nemusí - zkus a uvidíš, měla jsem 12DPO ducha, čárka sílila, bohužel těhotenství nedopadlo, ale teď jsem znovu těhotná, ale test jsem dělala až 3 dny po vynechání :)

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66606 příspěvků 23.08.18 22:24

zkus, nic to nestojí.

Eule
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 23.08.18 22:24

no, jak se to vezme… jestli hodláš lovit duchy, tak to brzy není (krásné // fakt nečekej)… navíc, i když tam něco bude, může to odejít s ms… a taky, pokud tam nic nebude, není definitivně jasné, že nejsi těhotná… takže asi tak… dva cykly jsem testovala celkem brzo, teď to hodlám vydržet až do termínu ms, nestojí mi to za to…

lachtanice86
Kelišová 5731 příspěvků 24.08.18 06:43

@Reginaa52738 na testu můžeš mít třeba ducha a pak stejně přijde ms. Před termínem ms netestovat

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 24.08.18 09:12

@lachtanice86 tak i po termínu ms muže mít dvě čárky a stejně to odejde…takže nevidím moc rozdíl testovat den před a nebo den po :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5731 příspěvků 24.08.18 13:39

@Tricitka31 pravda, ale všeobecně se píše i na testech, testovat po ms. To že to odejde s ms později se stává, ale když někdo testuje před ms a potom to odejde, je to zbytečné zklamáni.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama