Je to brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 23.08.18 21:55
je to brzy??

Ahoj holky, je zbytecne testovat už 12dpo z první ranní moči?? Jeste pred MS.. Tedy pro me zitra :lol: jsem nedockava ale nechci to uspechat :roll:

Reakce:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 23.08.18 22:00

@Reginaa52738 zkus to, pozitivní test jsem měla 9dpo.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8505 příspěvků 23.08.18 22:06

Může a nemusí - zkus a uvidíš, měla jsem 12DPO ducha, čárka sílila, bohužel těhotenství nedopadlo, ale teď jsem znovu těhotná, ale test jsem dělala až 3 dny po vynechání :)

terinka4444
Hvězda diskuse 67939 příspěvků 23.08.18 22:24

zkus, nic to nestojí.

Eule
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 23.08.18 22:24

no, jak se to vezme… jestli hodláš lovit duchy, tak to brzy není (krásné // fakt nečekej)… navíc, i když tam něco bude, může to odejít s ms… a taky, pokud tam nic nebude, není definitivně jasné, že nejsi těhotná… takže asi tak… dva cykly jsem testovala celkem brzo, teď to hodlám vydržet až do termínu ms, nestojí mi to za to…

lachtanice86
Kelišová 6465 příspěvků 24.08.18 06:43

@Reginaa52738 na testu můžeš mít třeba ducha a pak stejně přijde ms. Před termínem ms netestovat

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 24.08.18 09:12

@lachtanice86 tak i po termínu ms muže mít dvě čárky a stejně to odejde…takže nevidím moc rozdíl testovat den před a nebo den po :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6465 příspěvků 24.08.18 13:39

@Tricitka31 pravda, ale všeobecně se píše i na testech, testovat po ms. To že to odejde s ms později se stává, ale když někdo testuje před ms a potom to odejde, je to zbytečné zklamáni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >