Druhá čárka po limitu

153
22.8.18 12:23

Druhá čárka po limitu

Ahoj holky :) vim, že je to tu už několikrát tak snad se nebudete zlobit, že se ptám. Co si o o tom myslíte? Mám 3 dny zpoždění a dneska ráno se mi ukázala druhá čárka, ale až po limitu :nevim: na fotce je hůř vidět, ale okem je vidět dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9537
22.8.18 12:25

@Miska02
Já vidím i druhou čárku :palec: Počkala bych 2 dny a udělala test znovu :) Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19647
22.8.18 12:27

test se po limitu neodečítá a některé můžou dělat falešné. Přečti pořádně příbalový leták a testuj za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
22.8.18 12:28

@morinka7 Zkusím další v pátek :) Jen nevím co s tím limitem, jestli to vadí, nebo ne. Co jsem četla tak některé byly těhotné a některé ne, když se jim ukázala čárka po limitu, ale kde by se tam jinak vzala a v pondělí byl test jasně negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15532
22.8.18 12:28

Po limitu to nema zadnou výpovědní hodnotu. Takže test bych brala jako negativní a zkusila později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19647
22.8.18 12:29
@Miska02 píše:
@morinka7 Zkusím další v pátek :) Jen nevím co s tím limitem, jestli to vadí, nebo ne. Co jsem četla tak některé byly těhotné a některé ne, když se jim ukázala čárka po limitu, ale kde by se tam jinak vzala a v pondělí byl test jasně negativní.

Jistě že vadí, proto to výrobce píše. Těhotná být můžeš a nebo taky ne, jak jsi sama psala. Pokud ano, tak ti brzy vyjde pozitivní i v limitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9537
22.8.18 12:35
@Miska02 píše:

Nemůžeš se na to spoléhat. Proto bych udělala test za dva dny ;) Některá těhotná je a některá ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
22.8.18 12:40

Nevadí, ten limit je tam jen tak pro srandu králíkům. Stejně ti nezbyde nic jiného, než testovat za pár dní znovu…Osobně si myslím, že těhotná nebudeš, 3 dny zpoždění a žádnou druhou čárku na testu nevidím. To už by měla být druhá čárka hodně viditelná.

Příspěvek upraven 22.08.18 v 12:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
22.8.18 12:41

@Froseth To je jasný :) jen mě zajímalo, jestli má někdo podobnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
22.8.18 12:43

3 dny po termínu ms by měla být čárka jasně viditelná. Já tam bohužel nevidím nic, spíš bych řekla, že ještě ms nemá dorazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.18 12:44

@Miska02 takových čárek od dr.maxe jsem měla hodně a dokonce i dnes ho mam, takze si nic radši nemyslim :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1124
22.8.18 12:45

Mě se takhle udělala po limitu druhá čárka a mnohem slabší než tobě a druhý den ráno, už byla jasnější a v limitu :) vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
22.8.18 12:47
@Froseth píše:
Nevadí, ten limit je tam jen tak pro srandu králíkům. Stejně ti nezbyde nic jiného, než testovat za pár dní znovu…Osobně si myslím, že těhotná nebudeš, 3 dny zpoždění a žádnou druhou čárku na testu nevidím. To už by měla být druhá čárka hodně viditelná.Příspěvek upraven 22.08.18 v 12:42

Mě se objevila slabounka čárka po limitu až asi 7den zpoždění … Hezky šla vidět až tak 9den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
22.8.18 12:49

@ASAndrea Tak u dcery jsem měla pozitivní test až 7 dní po vynechání :)

@Lucius08 Děkuju :) v pátek zkusím znovu tak uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
22.8.18 12:52

@Froseth U dcery jsem měla pozitivní test až 7 dní po vynechání, takže tohle asi není úplně důležitý kdy po vynechání je čárka vidět a jak moc je vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat