Reklama

Druhá čárka po limitu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 22.08.18 12:23
Druhá čárka po limitu

Ahoj holky :) vim, že je to tu už několikrát tak snad se nebudete zlobit, že se ptám. Co si o o tom myslíte? Mám 3 dny zpoždění a dneska ráno se mi ukázala druhá čárka, ale až po limitu :nevim: na fotce je hůř vidět, ale okem je vidět dobře.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6795 příspěvků 22.08.18 12:25

@Miska02
Já vidím i druhou čárku :palec: Počkala bych 2 dny a udělala test znovu :) Držím :palec:

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 22.08.18 12:27

test se po limitu neodečítá a některé můžou dělat falešné. Přečti pořádně příbalový leták a testuj za dva dny.

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 22.08.18 12:28

@morinka7 Zkusím další v pátek :) Jen nevím co s tím limitem, jestli to vadí, nebo ne. Co jsem četla tak některé byly těhotné a některé ne, když se jim ukázala čárka po limitu, ale kde by se tam jinak vzala a v pondělí byl test jasně negativní.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 22.08.18 12:28

Po limitu to nema zadnou výpovědní hodnotu. Takže test bych brala jako negativní a zkusila později.

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 22.08.18 12:29
@Miska02 píše:
@morinka7 Zkusím další v pátek :) Jen nevím co s tím limitem, jestli to vadí, nebo ne. Co jsem četla tak některé byly těhotné a některé ne, když se jim ukázala čárka po limitu, ale kde by se tam jinak vzala a v pondělí byl test jasně negativní.

Jistě že vadí, proto to výrobce píše. Těhotná být můžeš a nebo taky ne, jak jsi sama psala. Pokud ano, tak ti brzy vyjde pozitivní i v limitu.

morinka7
Kelišová 6795 příspěvků 22.08.18 12:35
@Miska02 píše:

Nemůžeš se na to spoléhat. Proto bych udělala test za dva dny ;) Některá těhotná je a některá ne ;)

Froseth
Kecalka 378 příspěvků 22.08.18 12:40

Nevadí, ten limit je tam jen tak pro srandu králíkům. Stejně ti nezbyde nic jiného, než testovat za pár dní znovu…Osobně si myslím, že těhotná nebudeš, 3 dny zpoždění a žádnou druhou čárku na testu nevidím. To už by měla být druhá čárka hodně viditelná.

Příspěvek upraven 22.08.18 v 12:42

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 22.08.18 12:41

@Froseth To je jasný :) jen mě zajímalo, jestli má někdo podobnou zkušenost.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 12:43

3 dny po termínu ms by měla být čárka jasně viditelná. Já tam bohužel nevidím nic, spíš bych řekla, že ještě ms nemá dorazit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 12:44

@Miska02 takových čárek od dr.maxe jsem měla hodně a dokonce i dnes ho mam, takze si nic radši nemyslim :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 22.08.18 12:45

Mě se takhle udělala po limitu druhá čárka a mnohem slabší než tobě a druhý den ráno, už byla jasnější a v limitu :) vydrž.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 22.08.18 12:47
@Froseth píše:
Nevadí, ten limit je tam jen tak pro srandu králíkům. Stejně ti nezbyde nic jiného, než testovat za pár dní znovu…Osobně si myslím, že těhotná nebudeš, 3 dny zpoždění a žádnou druhou čárku na testu nevidím. To už by měla být druhá čárka hodně viditelná.Přís­pěvek upraven 22.08.18 v 12:42

Mě se objevila slabounka čárka po limitu až asi 7den zpoždění … Hezky šla vidět až tak 9den.

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 22.08.18 12:49

@ASAndrea Tak u dcery jsem měla pozitivní test až 7 dní po vynechání :)

@Lucius08 Děkuju :) v pátek zkusím znovu tak uvidíme :)

Miska02
Kecalka 141 příspěvků 22.08.18 12:52

@Froseth U dcery jsem měla pozitivní test až 7 dní po vynechání, takže tohle asi není úplně důležitý kdy po vynechání je čárka vidět a jak moc je vidět.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >