Je to impotence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:27
Je to impotence?

Zdravím a prosím anonymně o vaše názory a tím i rady. Mám přítele jsme spolu něco přes 2 měsíce je mu je 45 mě o rok víc. Když jsme se poznali měla jsem pocit že jsem našla „toho svého prince“.Ovšem do té doby než došlo na sex. Když měl problém s erekcí po x-tém pokusu i po orálním sexu a všem možném, navrhla jsem mu opravdu opatrně jestli by nebylo dobře zajít k odborníkovi-na sexuologii. Dostala jsem vynadáno "že když to nešlo do teď, tak teď už to po mém požadavku nepůjde vůbec!!Bylo to jako ledová sprcha.Jen pro vysvětlení přítelovi dvě předchozí partnerky si obě našly milence…nejdříve jsem nechápala proč až teď je mi to jasné. Přítel žije prací, s poslední partnerkou jen schraňovali majetek, peníze a neznali dovolené, zábavu odpočinek. Jen podnikali a hrabali peníze. Abych to shrnula, za více jak 10 týdnů mezi námi po marných pokusech o přítelovu erekci k ničemu co se týče sexu nedošlo. On se ani nesnažil mě uspokojit jinak…ani orálně, manuálně. Připadá mi že když nemůže on nemůžu ani já. Přijde mi jako sobec…ale nevím. Každopádně mě to hodně trápí.

Reakce:
LaPaloma
Závislačka 2871 příspěvků 08.05.19 23:33

Netrap se, lepší to nebude. Musíš hledat dál. On nemá za sebou dost tréningu, měl jiné priority.
Už více žen to vzdalo, nemusíš ho spasit. Spasí ho jeho peníze. A řekl, že už to nepůjde. Takže to víš. On to ví dost přesně, když si neudržel ženy.

Meredithx
Kecalka 279 příspěvků 09.05.19 01:11

Může to být tou životosprávou, ale nemusí. Příteli je 43, také se pořád honí, v práci se nezastaví, pak ani doma a mohl pořád, narozdíl ode mě :oops: Pokud nepůjde k odborníkovi a nebude sám chtít, je to dost naprd. Z jeho sobecké reakce ohledně tvého uspokojení vidíš, jaký to je člověk. Nebo je prostě moc hrdý. Šla bych o dům dál.

jege
Závislačka 2582 příspěvků 09.05.19 01:30

Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží! :jazyk:

Ženský si pomáhají různě gelem… Nepomohla by v daném případě epoxidová pryskyřice? :think: :jazyk:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 09.05.19 05:41

Nech ho byt. On „prece vi“ ze to nepujde a resit to nechce. Co potrebujes ty, je mu zrejme ukradene.

free333
Nadpozemská drbna 25052 příspěvků 09.05.19 05:56

Je sobec, nechce to řešit - asi vidíš sama, že to nemá budoucnost…

sediza
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 09.05.19 06:51

A to s takovym sobečkem setrvaváte? Nechápu, ze on si jeste nekoho hledá a nerekne mu to dopředu.

riccius
Kecalka 320 příspěvků 09.05.19 10:04
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím anonymně o vaše názory a tím i rady. Mám přítele jsme spolu něco přes 2 měsíce je mu je 45 mě o rok víc. Když jsme se poznali měla jsem pocit že jsem našla „toho svého prince“.Ovšem do té doby než došlo na sex. Když měl problém s erekcí po x-tém pokusu i po orálním sexu a všem možném, navrhla jsem mu opravdu opatrně jestli by nebylo dobře zajít k odborníkovi-na sexuologii. Dostala jsem vynadáno "že když to nešlo do teď, tak teď už to po mém požadavku nepůjde vůbec!!Bylo to jako ledová sprcha.Jen pro vysvětlení přítelovi dvě předchozí partnerky si obě našly milence…nejdříve jsem nechápala proč až teď je mi to jasné. Přítel žije prací, s poslední partnerkou jen schraňovali majetek, peníze a neznali dovolené, zábavu odpočinek. Jen podnikali a hrabali peníze. Abych to shrnula, za více jak 10 týdnů mezi námi po marných pokusech o přítelovu erekci k ničemu co se týče sexu nedošlo. On se ani nesnažil mě uspokojit jinak…ani orálně, manuálně. Připadá mi že když nemůže on nemůžu ani já. Přijde mi jako sobec…ale nevím. Každopádně mě to hodně trápí.

Lepší to nebude. Pokud nechceš dělit sex a vztah (nebo on) a ani se sexu nechceš vzdát, tak budeš muset jí o dům dál. Ale víš co. I takoví lidé by rádi měli vztah. Jestli s ním chceš být, tak si s ním promluv, a zeptej se ho, jak to vidí, jestli by akceptoval, že budeš mít sex s jiným, nebo třeba nějaká forma swingers?

Ou
Echt Kelišová 7694 příspěvků 09.05.19 10:22

Tak takhle vznikají všichni ti vzteklí, frustrovaní dědci, kteří plivou nenávist na internetu? Mají zdravotní problém a na začátku mají ženskou. Jenže jsou příliš nesebevědomí a namísto toho aby problém řešili s lékařem, tak vinu hodí na ženskou a problém nechají zajít tak daleko, že už si prostě nidky nezasouloží.

Jestli se zatím projevuje jako kretén jen v oblasti příčetného řešení svého problému, tak toho doktora zkus navrhnout někdy v situaci kdy bude klid a ani jeden nebudete předpokládat že v následujících minutách dojde na sex. Pokus se to formulovat tak, že se o něj bojíš, a že chápeš jak to musí být nepříjemné, spíš než jsi kretén, co si za impotenci může, tím, že už to dávno neřešil a nechal to dojít takhle daleko.

Může mít cukrovky, problémy s tlakem, větší problémy se srdce atp. A v okamžiku kdy to začne řešit, tak se mu jednak může problém zmírnit a druhak jaksi dostane předpis na viagru…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 10:29

Přítel měl taky potíže stejného charakteru. Jenže on to chtěl řešit. Objednala jsem ho na urologii a změnil životosprávu. Nicméně on to má zřejmě způsobené vysokým tlakem, na který bere léky. Teď už je to mnohem lepší, ale jen proto, že se nestyděl a chtěl s tím něco dělat. ;)

Lalelale
Závislačka 4703 příspěvků 09.05.19 10:48
@jege píše:
Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží! :jazyk:Ženský si pomáhají různě gelem… Nepomohla by v daném případě epoxidová pryskyřice? :think: :jazyk:

Tohle může říct jen někdo, kdo v životě nezažil. Zakladatelko, lepší to nebude, naopak jedině horší. Najdi si zdravého.

Arac15
Kecalka 275 příspěvků 09.05.19 11:52

Má orgasmus z vydělávání peněz, s tím holka nic neuděláš… :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 20:21
Díky

Díky všem za názory a rady…zvažuji rozchod, je to o ničem.

Váš příspěvek
Reklama