Pila jsem na antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 20:07
Pila jsem na antidepresiva

Ja vim, jsem pitoma.
Uzivam Cipralex na uzkosti. Kamaradka mela svatbu a jak tam byla super nalada tak sem proste upila vic. Rano sem mela kocovinu ale dalsi dny byli hrozne. Uzkosti se vratily a i stavy ktere sem nemela pred tim. Silena unava, jen bych spala. Dnes je to 5 den a zacinam si citit lepe. Chapu tedy, ze jsem ted byla po tom alkoholu jako bych zadne leky neuzivala? Kazdopadne uz to nikdy neudelam a doufam ze se muj stav stabilizuje. :zed:

Reakce:
Zabza2
Stálice 93 příspěvků 08.05.19 20:41

Tak stalo se, víš jak to na tebe působí, tak se příště hlídej. Jinak sklenička by neměla vadit, i když ideální je nepít alkohol na léky vůbec. Ale ty jsi zřejmě upila víc?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 08.05.19 20:41

Beru Zoloft a občas si dam do trumpety… beru ho už skoro rok a kdybych měla být jen abstinent, tak nevím nevím :) když jsem to přehnala tak jsem druhy den měla spis takovou morální kocovinu…

Znám ženskou, co bere AD 20 let a chlasta jak duha a nic ji z toho není, takže ono je to fakt člověk od člověka. Nechci navádět, ze mas pít, to ne :) ale spis ať se nelyncujes a nebicujes.

Když vím, ze je nějaká akce, tak si ten den nevezmu prášek a AD je pro mě alkohol :lol: psychiatr s tím nemá problém…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 20:44

Ja jinak nepiju, max si dam doma jednou za mesic Frisco a ted sem to prepiskla. Ted se jen bojim aby leky pusobily jako driv :roll:

Zabza2
Stálice 93 příspěvků 08.05.19 20:44

Tak on je to decela záhul pro játra, když se to kombinuje. Takže bych to s alkoholem nepřeháněla. Ale samozřejmě všeho s mírou :)
Ale zakladatelce to evidentně dobře neudělalo, dala bych si na jejím místě příště větší pozor, aby jí to znova nerozjelo nějaké větší problémy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 20:49
@Anonymní píše:
Ja jinak nepiju, max si dam doma jednou za mesic Frisco a ted sem to prepiskla. Ted se jen bojim aby leky pusobily jako driv :roll:

Tak alkohol snižuje účinky některých AD, zřejmě už se ti dorovnala zpátky hladinka účinné látky. Naopak u někoho alkohol prohlubuje depresivní ladění. Já třeba po dobu léčby Ad nemohla ani to pitomý frisco. Víš jak chybama se člověk učí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 20:53
@Anonymní píše:
Tak alkohol snižuje účinky některých AD, zřejmě už se ti dorovnala zpátky hladinka účinné látky. Naopak u někoho alkohol prohlubuje depresivní ladění. Já třeba po dobu léčby Ad nemohla ani to pitomý frisco. Víš jak chybama se člověk učí.

Ja se klidne vzdam i toho fraisca, protoze mi bylo opravdu zle.

luciie88
Kecalka 134 příspěvků 09.05.19 07:44
@Anonymní píše:
Ja vim, jsem pitoma.
Uzivam Cipralex na uzkosti. Kamaradka mela svatbu a jak tam byla super nalada tak sem proste upila vic. Rano sem mela kocovinu ale dalsi dny byli hrozne. Uzkosti se vratily a i stavy ktere sem nemela pred tim. Silena unava, jen bych spala. Dnes je to 5 den a zacinam si citit lepe. Chapu tedy, ze jsem ted byla po tom alkoholu jako bych zadne leky neuzivala? Kazdopadne uz to nikdy neudelam a doufam ze se muj stav stabilizuje. :zed:

Když jsem si občas dala alkohol na AD, tak jsem měla taky druhý den šílené stavy, záleží teda kolik, ale když to bylo víc než pár skleniček, tak ty úzkosti potom trvaly několik dnů, než to odeznělo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 12:36

@luciie88 to bylo hodne sklenicek a i nejakej panak. :zed: ale dnes je mi taky uz zase mnohem lip. Rana jsou jeste horsi, pak se to zlepsi behem dne.

luciie88
Kecalka 134 příspěvků 09.05.19 13:32
@Anonymní píše:
@luciie88 to bylo hodne sklenicek a i nejakej panak. :zed: ale dnes je mi taky uz zase mnohem lip. Rana jsou jeste horsi, pak se to zlepsi behem dne.
jo, to úplně přesně znám. Taky už jsem ponaučená, těch několik dní úzkostí mi za to nestojí.
Váš příspěvek
Reklama